Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 ero
#789
hoj,

še koga med vami vleče, da bi nastopil na newyorškem maratonu? se kar dogovorimo za eno letnico in gremo?

danes pa lahko navijamo za našo Helenco. če je verjeti TV sporedu, je prenos na Eurosportu od 16:30 do 19:30. jaz bom pred televizijo postavil sobno kolo in kolesaril s tekači :)
 mojA
#790
Ze dolgo potihem mislim na NY. Cas bi bil, da na glas !!
Uboga Helena, ji je zmanjkalo na koncu. Nase tv so pa obupne, v nobenih porocilih niso niti omenili maratona - naravnost nesramno.Sploh nimajo nobenega odnosa! Vse tracarije pa lahko izves - to pa ni problem.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#792
ja jest bi sou tja,sam cez ene 2 let sele :)))
Uporabniški avatar
 ero
#793
mojA napisal/-a:Ze dolgo potihem mislim na NY. Cas bi bil, da na glas !!
Uboga Helena, ji je zmanjkalo na koncu. Nase tv so pa obupne, v nobenih porocilih niso niti omenili maratona - naravnost nesramno.Sploh nimajo nobenega odnosa! Vse tracarije pa lahko izves - to pa ni problem.


se strinjam z vsem tremi tvojimi trditvami :)

zdi se mi, da so na enem dnevniku (POP TV) čisto na koncu športa omenili, da je bil maraton in da je bila Helena 12. ter zelo nezadovoljna. novica je bila brez kakršnega koli gradiva.

glede nastopa v NY - se bom pozanimal pri Vasji Jerčiču iz Velenja. ko sem nazadnje mislil v to smer, je bil on kontakt in organizator za Slovenijo.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#794
jah,sej tle nasi so itaq bl slabi glede tekov pa kolesarjenja tud tko da, res, ok sej smo mejhni pa nas je mal sam 5000 in več tekačev na ljubljanskem maratonu in nešteto ostalih stvari bi pa lahk mal več naredl no :cry:
 snela
#795
Dokler bodo vladne ustanove vodili otroci socializma in komunizma, bo na prvem mestu nogomet, na drugem smucanje in na tretjem rokomet :x

Za vse ostalo bomo morali malo potrpeti :roll:
 mojA
#800
Stvari se bodo spremenile saj se morajo ! Ampak to je potrebno povedati in zahtevati. Potrebujemo le človeka ali skupino ljudi z obcutkom, konec koncev je to lahko dobra tržna niša (brez tega se tako ali tako ne bo nihče za nič zavzel. Opa, sem optimist - morda pa le!) Zbiranje podpisov ? :roll:
 Jože
#1825
Hojla

Imam vprašanje:
Na internetu sem zasledil razpis za New York maraton, ki bo novembra.
To mi je tudi edini resni cilj za to leto, vsi ostali tekaški dogodki bodo zgolj služili doseči cilj.
Sprejeli bodo 30.000 tekačev; od tega 20.000 domačih in 10.000 tujcev. Prijaviti je možna na dva načina, ali staviš na srečo in čakaš ali boš izžreban ali pa najdeš domačo turistično agencijo, ki bo to organizirala in te prijavila.
Ali kdo ve kdo Sloveniji bi to počel?

L.P. Jože
 Jože
#1826
Jože napisal/-a:Hojla

Imam vprašanje:
Na internetu sem zasledil razpis za New York maraton, ki bo novembra.
To mi je tudi edini resni cilj za to leto, vsi ostali tekaški dogodki bodo zgolj služili doseči cilj.
Sprejeli bodo 30.000 tekačev; od tega 20.000 domačih in 10.000 tujcev. Prijaviti je možna na dva načina, ali staviš na srečo in čakaš ali boš izžreban ali pa najdeš domačo turistično agencijo, ki bo to organizirala in te prijavila.
Ali kdo ve, kdo Sloveniji bi to počel?

L.P. Jože
Uporabniški avatar
 matjaz
#1827
:D :D :D mislim da vsako leto to pocne maraton klub celje, kjer se tudi prijavis.
 Jože
#1828
Ravnokar sem dobil e-mail od oranizatorja, da za SLOVENIJO to počne neka avstrijska agencija P&R Reisen, Vienna. Sicer je vse lepo napisano kako vzpostaviti kontakt, ampak.... bomo videli.

Vsebina pošte:

Greetings:

Thank you for your e-mail. Please contact the following for a guaranteed entry to the 2004 NYC Marathon. They also handle Slovenia.


Runner's Unlimited
P&R Reisen
Franzosengraben 2-4
1030 Vienna, AUSTRIA
Telephone: 011 43 179 88 444
Fax: 011 43 179 88 448
E-mail: runners@runnersreisen.com

Good luck!

Susan A. Cipollone
Manager, International Business Development
Tel: 212.423.2242
Fax: 212.348.9614
Nazadnje spremenil Jože, dne 25 Jan 2004, 13:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#1832
Helou!
Kar se tice organizatorja:
Mislim, da je cela stvar zelo neprijazna. Organizator te v petek nalozi na letalo, odlozi v NY, tam te stlaci v posteljo, imas nekaj uric za ogled mesta, v soboto ti pomaga pri startnih stevilkah, te zopet pusti za kratek ogled mesta, v nedeljo navsezgodaj zjutraj te dostavi do Public library, od koder te dostavijo na start. Maraton odlaufas, se malo spocijes in se isti dan odletis nazaj. V bistvu za moje pojme zelo neclovesko, morda primerno za tiste prave tekmovalce.
Kar se tice osebnih prijav:
Tam nekje v maju se odpre lista za prijavo, ti se prijavis in potem cakas do cca. konca junija oz julija, da vidis, ce pred tvojim imenom sije "YES". Ni pa stvar tako podobna sedmici. Zrebajo namrec znotraj drzav cca. 50% prijavljenih. To se pravi iz SLO jih je ponavadi tam okoli 10 do 15. Se pravi, da jih bo notri padlo kakih sedem.
Leta 2001 smo se prijavili poleg ostalih se trije prijatelji, in...vsi smo bili izrebani.
Zato pa smo v miru prisli v petek okoli enih popoldne v NY se nastanili, v soboto v miru uredili okoli prijav, v nedeljo odtekli, v ponedeljek pluli okoli Manhattna, v torek sta dva odsla, jest pa sem ostal se tri dni. In dozivel mesto res v polnosti.
Hja, drugace je pa izbira vasa.
Sem pa ze v prispevku "diasi po zelji forumovcev" ponudil diaprojekcijo na temo NYCM2001. Ero lahko bojda organizira dvorano za cca. 20 ljudi. Predavanje je seveda "đaba"!
Uporabniški avatar
 miro
#1836
Ero

Kontaktni naslov je Vasja Jerčič , organizator tudi novoletnega teka v Podkraju pri Velenju , njegovo telefonsko številko imaš tam podano.
Mene obveščajo preko navadne pošte.
Drugače pa pravijo primorski tekači , da se da iti tudi z Italijani in , da z njimi sigurno dobiš štartno številko , ime italijanske agencije pa ne vem.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 ero
#1839
miro napisal/-a:Kontaktni naslov je Vasja Jerčič , organizator tudi novoletnega teka v Podkraju pri Velenju , njegovo telefonsko številko imaš tam podano.


TNX.

da ne boste preveč iskali - Vasja (041-514998).

s Primorci misliš na Sežance? bomo povprašali...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA