napovedi in poročila s predstavitev literature s področja rekreacije, zdravega načina življenja, ...

Moderatorji: ero, ziga

 ironije
#79404
Spoštovani tekači in členi Tekaškega foruma!
Pri nas na Hrvaškem je izšla nova knjiga o teku . "Cestovno trčanje" katero so napisali hrvaški avtorji Ladislav Havaš in Pavao Vlahek.
Na naslednji povezavi lahko preberete kaj več o knjigi.

CESTOVNO TRČANJE

Lepi pozdrav
Pavao Vlahek, dr.med.
Uporabniški avatar
 Bor
#79497
tudi mene zanima ta knjiga......
Uporabniški avatar
 RoKo
#79508
Cena je ista kot zadeva z DVD od Urbana Praprotnika. (16.25€)
Kaj pa vsebina, strokovnost ipd?
 ironije
#79520
pozdrav!
Ispričavam se da ne pišem na vašem jeziku iako ga izvrsno razumijem i dobro govorim,ali pisanje je druga stvar.
Dakle , zanima vas sadržaj, razina i stručnost autora.
evo što najveći hrvatski portal o zdravlju piše o knjizi...
PLIVAZDRAVLJE.HR
a evo što piše jedan od autora tj. ja, Pavao Vlahek, dr.med.
Na mojem prošlom postu i ovom linku možete vidjeti kakav je koncept knjige.
Medicinksu razinu stručnosti valjda garantira moja struka (dr.med.),ali i aktivno bavljenje sportom. Završeno 7 maratona, ni sam ne znam koliko polumaratona, nekoliko ultri, i Ironman,a jedna od trka na koje se najviše ponosim je i Tek na Grintovec. Također voditelj amulante na SP u hokeju na ledu, Divizija 2, Zagreb 2005. gdje sam također bio dio tima za antidoping kontrolu, i doktor hrvatske reprezentacije u planinskom trčanju na EP u Češkoj, upice 2006. (gdje sam uživo gledao kako vaša Mateja Kosovelj rastura konkurenciju)

Ladislav Havaš je radio teoriju treninga i programe treninga, a to je radio za mnoge ljude i prije nego smo pisali knjigu. iako je asistent na fakultetu i ima jos koji posao i obitelj, uspio je iz svojieg slobodnog vremena izvuci maksimum i trcati maratone oko 2:50
Obojica smo pisali za "Maratonac" casopis o rekreativnom i profesionalnom trcanju.

a knjigu je procitao i napiso predgovor, Branko Zorko, vjerojatno najbolji CRO atleticar svih vremena, 5x na OI, 2xmedalje s EP u dvorani, ....sve na 1 500m i rekorder HR na 1.5k i 3k...

Ljudi koji su do sada citali knjigu su rekli da je jasno napisana,posebno fiziologija i biokemija trcanja.
Eto.
to je moje misljenje , dakle subjektivno,ali treba netko od vas procitati i reci svoje . tek tada cemo objektivno znati kako stvari stoje.
hvala na interesu i pozdrav

Pavao Vlahek

p.s. mozete stvaviti u GOOGLE.COM moje ima i prezime i vidjeti ostale tekstove koje sam pisao
Uporabniški avatar
 ero
#79527
hoj,

sporočam vam, da se prostovoljno javljam za zbiranje naročil za knjigo Cestovno trčanje. Z avtorjem sva dogovorjena, da preko foruma naročene knjige dostavi k meni, jaz pa se bom potrudil in knjige dostavil do vas, osebno ali preko pošte. tako bo lažje za vse.

navalite na kulturo* :) naročila pošljite kar na moj emajl ervin.sramel@guest.arnes.si

v vsebino napišite:
ime in priimek
telefon
naslov
količina

če bo v kratkem dovolj naročil, bomo prvo rundo dostavili še letos!

plačilo? cena je 16,25 €, ne? torej ob naročilu še nakažite 4.000,00 SIT na TRR 02013-3202514668 (NLB, Ervin Šramel, Polanškova 6, LJ).
Pri opisu OBVEZNO navedite: knjiga CT - _moje_uporabniško_ime.

po novem letu bomo pa v evrih poračunavali :)

---
* (c) Pegaz
Uporabniški avatar
 ero
#83572
hoj, nekaj izvodov knjige Cestovno trčanje je pri meni. tisti, ki ste denar zanjo že nakazali, jo prejmete v prihodnjem tednu po pošti ali osebno. po tej delitvi pa mi ostane še 6 izvodov.

zato vabim vse, ki bi knjigo želeli imeti, da sledite gornjim navodilom glede nakazila in pošiljanja podatkov. le ena spremembica - nakažite 16,67 € - hvala!

pohitite, knjiga bo kmalu razprodana :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA