prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 Vreme
#81692
Damijan napisal/-a:Rajko, ne čisto okoli. To prepuščamo kolesarjem.
Pa tudi "baza" je ostala enaka: ob 9,00 pod vzpenjačo, gor se gre peš.

Uživajte jutrišnji dan... brez mene.


Ja saj vem, da ni čisto okoli, klasična tura pa tudi ni, ni kaj dobri ste, kar naprej tako, mogoče pa se vam še kdaj celo pridružim, samo prej si moram nabrati malo kondicije, da ne krepnem sredi poti :)
Uporabniški avatar
 areh
#81693
U mater, opasni ste! To je absolutno prveč za mene. Danes sem bil na Belviju, ko sem malo učil smučat na bejbiki...kdor gre jutri gor..bo blaten do kolen :wink: Jaz se drugače o takem vremenu kolesa držim. Koker kaže vremenska, pa se bo v kratkem spremenilo..
lpA
Uporabniški avatar
 50cent
#81701
Čao Forumovci....danes se vam priključim. Upam, da bom zbral toliko poguma in se vam priključil do Radizela...pa upam, da me boš Zdravko nazaj do doma zapeljal, ker nevem če bom zmogel nazaj "prelavfat" :oops:
Skratka se vidimo 8) 8)
Uporabniški avatar
 jan_jan
#81702
Zdravo pubeci,
ko boste na Belviju, pa se ozrite še proti Kopam, kamor sem namenjen na današnji trening. Lep dan, čim manj blata in pazite gležnje.
LP jan_jan
Uporabniški avatar
 50cent
#81707
Kak sem pa jaz danes zahinavo na celi črti....to se lahko samo meni zgodi :oops: :oops:
Jaz bik sem se danes pricijazil pod Pohorje ob 10.00.....in čakal in čakal, ker ni bilo nobenega do 10.10 se mi samemu ni dalo na Pohorje, pa sem ga rajši mahnil po cesti do Limbuša pa na Studence....... cca 10 km.
Pridem domov pa vas hočem zdaj okregat, kje ste bili vsi......potem pa tvoje poste Zdravko malo bolje prebiram in vidim, da je bila ura premaknjena na 9.00 pod Pohorjem :oops: :oops: :oops:
Kaj takega.... :roll: pa res sem se veselil današnjega vzpona :cry: :cry:

Se opravičujem, ker sem spet padel na izpitu......se ne bo več ponovilo.

Žal, drugega nemorem rečt, kot da se vidimo naslednjo Nedeljo ob 9.00
Upam, da ste se lepo imeli, ker vreme je res super 8)

Lep dan še naprej.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#81713
50cent napisal/-a:Žal, drugega nemorem rečt, kot da se vidimo naslednjo Nedeljo ob 9.00
Upam, da ste se lepo imeli, ker vreme je res super 8)
Čuj pubec, do 9.07 sva te čakala, pa še pol sva en cajt nazaj gledala, tebe pa ni in ni. Sem si mislil, da si pomešal letni in zimski čas :wink:
Tak ko si reko - pa naslednjič.
Nazadnje spremenil ZdravkoC, dne 21 Jan 2007, 14:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#81717
areh napisal/-a: ...kdor gre jutri gor..bo blaten do kolen :wink:

Nič bat, lepšega terena še ni bilo. Od blata samo b... in to b...ožansko. Mehki Pohorski tereni, kakršni so sedaj, so najlepši.
Ne vem zakaj pa ti drugič "atek" kar štrajkaš. Še za pir bi lahko dal, pol pa če vidim dalje kje laufat al' pa ne :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#81722
jan_jan napisal/-a:ko boste na Belviju, pa se ozrite še proti Kopam, kamor sem namenjen na današnji trening...
Celi cajt smo gledali proti Kopam pa te nismo videli. Ne vem, če si ti danes kaj treniral :wink:
Je pa res, da smo se spet srečali z Zvonetom. On laufa vedno takrat dol, ko se mi vlečemo gor, samo nikdar ne veš, če laufa dol že drugič, tretjič ...
Lep pozdrav
Uporabniški avatar
 miroR
#81727
Še ena lepa tekaška nedelja je za nami.Vreme čudovito ,temperatura
taprava,motivacija na višku 8) .Škoda,da ni bilo več zainteresiranih.
Takšno lepo vreme kot ga imamo sedaj,je treba čim bolj izkoristiti za
nabiranje kilometrov ( baze ),da bomo spomladi čim bolje pripravljeni.
:lauf:
Uporabniški avatar
 jan_jan
#81734
ZdravkoC napisal/-a:
jan_jan napisal/-a:ko boste na Belviju, pa se ozrite še proti Kopam, kamor sem namenjen na današnji trening...
Celi cajt smo gledali proti Kopam pa te nismo videli. Ne vem, če si ti danes kaj treniral :wink:
Je pa res, da smo se spet srečali z Zvonetom. On laufa vedno takrat dol, ko se mi vlečemo gor, samo nikdar ne veš, če laufa dol že drugič, tretjič ...
Lep pozdrav


Pa še kako sem treniral, da se je kar kadilo za mano. Se moram pohvalit, sem bil priden, po dolgem času. Tudi vas ni bilo videti na razgledniku, zato sem se hitro spustil nazaj v mrzlo Vuzenico.

Glede Zvoneta pa sem prepričan, da je šel navzdol verjetno že tretjič, četrtič, petič,...kar pomeni, da je šel danes tudi tolikokrat navzgor!!!

LP jan_jan
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#81753
jan_jan napisal/-a:... Pa še kako sem treniral, da se je kar kadilo za mano...
A, saj res. Neka meglica ali oblaček pa je res bil tam nekje nad Kopami. To si bil torej ti. Ne razumem kako nas nisi videl, pa še pomahal sem :rol:
Čuj, imam pa idejo. Enkrat bi lahko naredili skupinski dolgi trening tek. Če ne po tej, pa po kateri drugi POHORSKI progi. Fora bi bila v tem, da se nas nabere čimveč.
:TF)
Uporabniški avatar
 klatez
#81777
Evo me. Sem imel prejšnji teden bolj malo časa, zato sem samo nalimal slikice, kaj več pa ne.

Evo moje zaostalo poročilo:
Ja, blo je fajn! :clap:
Bomo še kdaj ponovili oz. se bom pridružil - samo jaz vsak teden žal ne morem! :argue:
Pa še pazit moram, da ne bom kje gorski tekač postal... :cast1:


P.S.: Trening tek čez Pohorje - hja, zanimivo... :roll:
Uporabniški avatar
 jan_jan
#81784
ZdravkoC napisal/-a:
jan_jan napisal/-a:Čuj, imam pa idejo. Enkrat bi lahko naredili skupinski dolgi trening tek. Če ne po tej, pa po kateri drugi POHORSKI progi. Fora bi bila v tem, da se nas nabere čimveč.
:TF)


Se strinjam, lahko bi se zmenili za zimsko prečenje Pohorja od MB do SG, ali v obratni smeri.
Nekaj o tem razmišlja že Klatež, verjamem, da se bo ojunačil še kdo in potem se zmenimo in gremo. Ko to bere Zvonko, se mu že :D.

LP jan_jan
Uporabniški avatar
 Damijan
#81785
Jaz sem tudi "za"... Včeraj bi bile optimalne razmere.
Samo še logistično bi še morali stvari organizirat.
Uporabniški avatar
 areh
#81796
ZdravkoC napisal/-a:....
Ne vem zakaj pa ti drugič "atek" kar štrajkaš. ........D

Zaj bom žal nekaj cajta težko našel cajt za 3-4 urni trening...Mama ma tamlo prek, jaz sn pa tevelko zadužo-jao meni :lol: . Ne morem jih pa same pustit doma za tak dolo, žal. Za eno uro teka pa ni problema. Itak vedno laufam skozi tvojo vas, pa me na nobeni ograji ne čaka krigl p.... :cry:
LpA
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA