polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

#81162
Pravila za najvztrajnejše gorske tekač/e/ice TF-a v l. 2007:


:arrow: Veljajo vse gorske tekme v letu 2007, kjer je potrebno premagati vsaj 350 metrov višinske razlike.
:arrow: V igrici upoštevam vse, ki ste že sodelovali lani in nove član/e/ice, ki se pofočkate ali mi to sporočite po ZS. Za kasneje pridružene člane upoštevam samo zadnjo udeležbo na tekmi.

:arrow: Točkovanje je enostavno: zadnjeuvrščeni forumovc dobi 10točk, nato pa vsak naslednji hitrejši forumovc eno točko več do prvega.
:arrow: Za gorske teke, kjer doseže zmagovalec tekme čas med dvema in do tri ure teka je točkovanje sledeče: zadnji prejme 15 točk in nato po koraku 1,5 točke več to je: 16,5; 18; 19,5; 21;..do prvega forumovca.
:arrow: Za gorske maratone, kjer porabi zmagovalec tekme več kot tri ure teka se štejejo dvojne točke in sicer: zadnji 20 točk, naslednji boljši 22, 24, 26…do prvega forumovca.
:arrow: Enako se dvojne točke štejejo za tek na Grintovec, ki je kraljevska tekma pri nas.
:arrow: Na 12ur Kališča je potrebno za dvojne točke pridet na vrh vsaj 3x (prvi več kot tri ure). Ostali (2x) prejmejo enojne točke.
:arrow: Predlagam, da bi poskusno uvedli nagradni sklad in sicer bi sredstva za sklad zbirali s prostovoljnimi in neobveznimi prispevki in pa morebitnimi sponzorji.
Sklad za zbiranje sredstev bi vodil forumovec, ki se je predhodno leto udeležil največ tekem. Lani sem bil to jaz in ker že vodim lestvico, bi prosil da bi to vodil naslednji po številu tekem, predlagam T1.
Naloga voditelja sklada bi bila, da bi zbiral sredstva med čakanjem na razglasitev rezultatov (imel bi pri sebi šparovček v katerega bi forumovci dajali stotine, ki jih ne morejo več spraviti v denarnice) in po vsaki tekmi javno objavil skupno zbrano stanje.
Ob koncu leta bi zbrana sredstva razdelili 50% med zmagovalcema, 50% pa porabili za predlog, ki bi med prejetimi predlogi dobil največ glasov.
Smo za? Če ne pozabimo na zgoraj napisan predlog..


No pa veliko zabave pri premagovanju višinskih metrov :D .




Dobrodošli so dodatni predlogi, seveda pa upoštevamo samo smiselne in take, ki ne bi voditelja te lestvice preveč dodatno obremenilo pri vodenju lestvice :roll: .
Nazadnje spremenil Dule, dne 30 Mar 2007, 08:52, skupaj popravljeno 1 krat.
#81163
Dule napisal/-a:Pravila za najvztrajnejše gorske tekač/e/ice TF-a v l. 2007:

:arrow: Predlagam, da bi poskusno uvedli nagradni sklad in sicer bi sredstva za sklad zbirali s prostovoljnimi in neobveznimi prispevki in pa morebitnimi sponzorji.
Sklad za zbiranje sredstev bi vodil forumovec, ki se je predhodno leto udeležil največ tekem. Lani sem bil to jaz in ker že vodim lestvico, bi prosil da bi to vodil naslednji po številu tekem, predlagam T1.
Naloga voditelja sklada bi bila, da bi zbiral sredstva med čakanjem na razglasitev rezultatov (imel bi pri sebi šparovček v katerega bi forumovci dajali stotine, ki jih ne morejo več spraviti v denarnice) in po vsaki tekmi javno objavil skupno zbrano stanje.
Ob koncu leta bi zbrana sredstva razdelili 50% med zmagovalcema, 50% pa porabili za predlog, ki bi med prejetimi predlogi dobil največ glasov.
Smo za? Če ne pozabimo na zgoraj napisan predlog..


Ha ha, si me pa našel. Žal imam letos v planu manj tekem kot lani, pa ne vem, kako bi bilo z zbiranjem sredstev. Poleg tega bi lahko kdo podvomil v mojo poštenost, ker donacije pač ne bi bile nikjer zavedene. Tako da sem proti, tako temu, da to delam jaz, pa tudi, da se to sploh zbira na tak način. Bi pa lahko vsak, ki želi sodelovati na tej lestvici prispeval simbolično fiksno vsoto (ne vem, morda npr. 1000 EUR :wink: ), denar bi pa zbral nekdo, ki je bolj poznan, kakšna legenda npr. (tae, predlogi??). Končna vsota res ne bi smela biti prevelika, da ljudje ne bi zaradi tega posegali po prepovedanih sredstvih (efedrinih, kranjska klobasa, ..).

LPT1
Uporabniški avatar
 Dule
#81205
Ok T1 proti, kaj pa ostali :?:


T1 napisal/-a: Poleg tega bi lahko kdo podvomil v mojo poštenost, ker donacije pač ne bi bile nikjer zavedene.


Nobeden nebi mogel podvomiti v tvojo poštenost, saj bi po vsaki tekmi objavil zbrano stanje. Končni znesek bi bil verjetno bolj simboličen, pa saj itak ne tečemo zaradi denarja..

T1 napisal/-a:Bi pa lahko vsak, ki želi sodelovati na tej lestvici prispeval simbolično fiksno vsoto (ne vem, morda npr. 1000 EUR :wink: ), denar bi pa zbral nekdo, ki je bolj poznan, kakšna legenda npr. (tae, predlogi??). Končna vsota res ne bi smela biti prevelika, da ljudje ne bi zaradi tega posegali po prepovedanih sredstvih (efedrinih, kranjska klobasa, ..).



Moram priznat, da sem presenečen nad tvojim predlogom.. :roll:

No imamo že dva predloga, navdušenja pa nobenega (no saj ga tudi nisem pričakoval, poskusiti pa tudi ni greh kajne) :roll:
 Jožko
#81245
Pozdravljeni!

Smo pa res pravi Slovenčki, takoj moramo skritizirati ideje, ki se porajajo. Jaz se strinjam z takim točkovanjem, nisem pa zbiranje stotinov. Mislim, da denar ne sme biti vodilo pa čeprav manjši znesek.
Mislim pa, da je lahko vsakemu v ponos, da se pri tako pisani druščini tekačev vpiše na prvo mesto!
Dule mojo pomoč imaš, seveda kolikor ti bom lahko pomagal.
LP Jožko
Uporabniški avatar
 primus
#81248
Oj, Dule,

Verjetno nisem najbolj pravi, da komentiram gorsko lestvico, pa saj veš, da se je tolk lušten popraskat tam, kjer te ne srbi. :D
Mislim, menim in celo smatram, da je potrebno nujno vztrajat pri ločitvi cerkv... ups :oops: , TF-a od denarja :!:

Kar je več od plemiških titul, seznama legend ali indijansko-živalskih nadimkov tipa Trmasti gams, Zapileni kozorog, Milkin svizec, Ostrorogi jelen (ajj, ta je že nekje bil), Vreščeča kavka (hmm, nobena ne bo glih navdušena) ter za nameček še povezano z denarjem, vodi po staroslovenski navadi v neizogiben in nujno - tragičen konec. :!:
:D



Sama lestvica je drugače super in po moje ne potrebuje sprememb. Sploh pa tvoja volja in energija za njeno urejanje: :cast:
(moji novoletni načrti so pa že kar praviloma povezani z mojim pogostejšim pojavljanjem na njej)

primus
Uporabniški avatar
 RoKo
#81254
Brez denarja-absolutno. Objava rezultatov na koncu leta zadostuje.
Uporabniški avatar
 Dule
#81264
Hvala za vaša cenjena mnenja :clap:
Različna mnenja so vedno dobrodošla (veliko boljša od nobenega mnenja), se je potem lažje odločit za najboljšega (večinskega) :!:

Lepo je tudi brat lepa mnenja o lestvici, mi dajejo vzpodbudo za vodenje vnaprej in pomenijo, da je lestvica živa in ni namenjena sama sebi. Upam tudi, da se nam pridruži čimveč novih članov in članic lestvice vztrajnih (trenutno na spisku 69) :D
 janezu
#81297
dule vzorno vodiš lestvico,glede miljonov,pa si zamudil eno leto :D :D :D ! res ne potrebujemo sklada,predlagam pa,da sta ti zmagovalca dolžna pijačo-tudi za nazaj.LP ju
Uporabniški avatar
 RoKo
#81300
janezu napisal/-a:dule vzorno vodiš lestvico,glede miljonov,pa si zamudil eno leto :D :D :D ! res ne potrebujemo sklada,predlagam pa,da sta ti zmagovalca dolžna pijačo-tudi za nazaj.LP ju


Zadnja tudi. :D
 marjan
#81306
Tudi meni zbiranje centov ravno najbolj ne diši. Če pa se tako odločimo, pa predlagam precej nenavaden predlog. Vsaka točka stane npr. 50 centov ali manj. Tako zmagovalec največ vloži, tisti zadaj pa manj. :D

Lestvica kot taka pa mi je zelo všeč. Saj bi predlagal, da zmagovalca vse počastita, pa bo družinski proračun trpel :wink:

lp,
Marjan
Uporabniški avatar
 brankos
#81309
marjan napisal/-a:Tudi meni zbiranje centov ravno najbolj ne diši. Če pa se tako odločimo, pa predlagam precej nenavaden predlog. Vsaka točka stane npr. 50 centov ali manj. Tako zmagovalec največ vloži, tisti zadaj pa manj. :D

Lestvica kot taka pa mi je zelo všeč. Saj bi predlagal, da zmagovalca vse počastita, pa bo družinski proračun trpel :wink:

lp,
Marjan

Marjan, ja teb pa se vidi, da te gorenski luft enmal daje. S takim predlogom se bomo boril za zadnja mesta ne za prva ;). No glede zbiranja prispevkov ;), je to tko Duletova taktika ;) da nas zbudi, da mu kak pir plačamo, ker tko pridno vodi lestvico. Zato je moj predlog ;) vsak sodelujoči v lestvici mora Duletu v sezoni vsaj enkrat častit regeneracijski napitek z dodanim B vitaminom (oz. po njegovi izbiri), drugače ma Dule pravico, da v končnem točkovanju sezone spregleda 5 pik ;)
Uporabniški avatar
 Dule
#81328
he he, bi me radi spravili v odvisnost od B vitamina :roll:
Nič ne bo, iz te moke ne bo kruha :D Je že tekaška odvisnost dovolj huda.. :shock:


Mejte se, se srečamo na Šmarni gori :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#82770
1.Rekord Šmarne gore
1 Šavsi 31
2 Brankos 30
3 Žine 29
4 ZZ top 28
5 PeterM 27
6 Olson 26
7 Bosti 25
8 Yogo 24
9 Darcy 23
10 Podviz 22
11 Tae 21
12 Mihaperme 20
13 2MUCH4ME Aljaž 19
14 Pingo 18
15 2MUCH4ME Anže 17
16 Dule 16
17 Ero 15
18 Sani 14
19 Miro 13
20 Bojanu 12
21 Mojca 11
22 Franci65 10


[table]
[row] [col] Skupaj: [col] Št.tekem:
[row] 1 Šavsi [col] 30 [col] 1
[row] 2 Brankos [col] 29 [col] 1
[row] 3 Žine [col] 28 [col] 1
[row] 4 ZZ top [col] 27 [col] 1
[row] 5 Olson [col] 26 [col] 1
[row] 6 Bosti [col] 25 [col] 1
[row] 7 Yogo [col] 24 [col] 1
[row] 8 Darcy [col] 23 [col] 1
[row] 9 Podviz [col] 22 [col] 1
[row] 10 Tae [col] 21 [col] 1
[row] 11 Mihaperme [col] 20 [col] 1
[row] 12 2MUCH4ME Aljaž [col] 19 [col] 1
[row] 13 Pingo [col] 18 [col] 1
[row] 14 2MUCH4ME Anže [col] 17 [col] 1
[row] 15 Dule [col] 16 [col] 1
[row] 16 Ero [col] 15 [col] 1
[row] 17 Sani [col] 14 [col] 1
[row] 18 Miro [col] 13 [col] 1
[row] 19 Bojanu [col] 12 [col] 1
[row] 20 Mojca [col] 11 [col] 1
[row] 21 Franci65 [col] 10 [col] 1



[/table]

Če sem koga spregledal oziroma se kdo želi pridružit igri vztrajnih naj sporoči!
Nazadnje spremenil Dule, dne 16 Mar 2007, 15:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Dule
#83386
Evo fantje izziv: sedaj pa da vidimo kdo rabi več regeneracije :shock:

Prav je, da vrh lestvice ostane v domeni 40+ :D

ČAU ČAU
Uporabniški avatar
 brankos
#83395
Dule napisal/-a:Evo fantje izziv: sedaj pa da vidimo kdo rabi več regeneracije :shock:

Prav je, da vrh lestvice ostane v domeni 40+ :D

ČAU ČAU


Vidim, da ste se 40+ okrepili s hudim članom - glede na dejstvo, da imam letos v planu manjše število tekov (dvojni edino Grintovc) bom skušal bit konkurirenčen v kategoriji - število točk/število tekem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA