tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

 marjan
#83157
Če me Pašman ne dotolče do konca :wink:
pridem na celega.

Marjan
 matej-jethro
#83170
[quote="marjan"]Če me Pašman ne dotolče do konca :wink:
pridem na celega.

Marjan, ne bluzi :roll: Ma kakšen Pašman??! Za nama(i) bo ostalo zgolj opustošenje...hm, khmm...no,ja :wink:

Celega!
 lona
#83217
Upam, da tudi jaz. Če mi znese pretolčt ta teden v zdravju!
Nekaj krajšega.

lp :lol:
Uporabniški avatar
 mazi
#83218
Ojla,

če se bo vse poklopl prideva tudi midva z Lili... :heart
Uporabniški avatar
 Bajsi
#83462
Helou!
Lepo, da ste se spominili!
Vendar pa me vseeno malo moti "anarhija". Ne glede na to, koliko smo imeli runnerja radi, ni edini preminuli v naših vrstah. Ravno zato, da tek po PST ne bi postal skoraj samo memorialni tek, sem se kot pobudnik in zaenkrat edini iniciator občasnih nedeljskih tekov po PST odločil, da se bomo spominjali vseh že in na žalost prihodnjih preminulih vsako leto prvo nedeljo po dnevu mrtvih.
Glej tu: http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=5563&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight
in tu: http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=5673&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Prosim, da to v prihodnje upoštevate.
Ne odvračam pa nikogar, ki bi sam razpisal tek po PST kar taku?!

Zelo verjetno pa me lahko pričakujete.

pies: Drznil si bom spremeniti naslov!!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#83489
Bajsi napisal/-a:Helou!
Lepo, da ste se spominili!
Vendar pa me vseeno malo moti "anarhija". Ne glede na to, koliko smo imeli runnerja radi, ni edini preminuli v naših vrstah. Ravno zato, da tek po PST ne bi postal skoraj samo memorialni tek, sem se kot pobudnik in zaenkrat edini iniciator občasnih nedeljskih tekov po PST odločil, da se bomo spominjali vseh že in na žalost prihodnjih preminulih vsako leto prvo nedeljo po dnevu mrtvih.
Glej tu: http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=5563&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight
in tu: http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=5673&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Prosim, da to v prihodnje upoštevate.
Ne odvračam pa nikogar, ki bi sam razpisal tek po PST kar taku?!

Zelo verjetno pa me lahko pričakujete.

pies: Drznil si bom spremeniti naslov!!



Glede na to koliko je nam dobrih ljudi šlo na drugo stran :( se z Bajsijem popolnoma strinjam da vsak tek ki ga odtečemo in ki ga boste odtekli po PST-ju odtečete v spomin v srcih za vsakega ki ga ni več med nami.
Za vsakega, ki si je zaželel teči preteči ta zloglasni PST.Ni pa slabo da ko pride obletnica kakega našeg tekača, ki je včasih tekel z nami tako ali drugače, da ga malce posebej omenimo.Tecimo pa za vse ki smo jih poznali, in ki sedaj tečejo po drugih jasah nekje drugje in nas opazujejo in so vseskozi z nami!
Le tako bomo vse ohranili v še lepšem spominu, vsak njihov nasmeh in vse podobno!
Lepo se imejte kjerkoli ste, in karkoli že počnete!
ČAO!
Uporabniški avatar
 ero
#83995
hoj,

predlagam, da ta PST odtečemo tako kot lani - v obratni smeri. torej od Fužin proti Žalam. tam bi se za nekaj trenutkov ustavili pri Holetovem zadnjem hangarju in nato odšli naprej - nekateri z avtom nazaj na Fužine (8 km), drugi bi odtekli nazaj (16 km), tretji pa odtekli ves krog (32 km).

Vlajko, prosim te, da prevzameš organizacijo teka - hvala!!!

kar se imena tiče - dokler bom jaz živ, bo prvo nedeljo v marcu tek po PST posvečen Runnerju v spomin!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#83996
Ero, hvala za zaupanje. 8)

Podrobnejša navodila (beri Prekopirano, vendar z ažurnimi podatki dopolnjeno lansko Organizacijsko stran) bom pripravil še danes zvečer, že sedaj pa lahko povem to, da bo sama logistika teka (kot je že Ero omenil) zelo podobna lanskemu spominskemu teku, le s to razliko, da bo analiza namesto v Subitu, najbrž v bivšem Balinčku oz. po novem ( :bum: ) :arrow: .... Bajsi, kako že? :roll: :wink:

PS: Kar nadaljujte z evidenčnimi prijavami :arrow: zlasti me zanimajo (ne)prijave na analizo. :wink:
Uporabniški avatar
 mihaperme
#83997
Pridem tudi jaz. Grem pa daljšo varianto. :D

lp

Miha
 Nataša
#83999
Staša, če si za...jest bi šla kar peš do Žal in nazaj. Pa še "trenutnima kriplnoma" Boru in GregiB lahko rečem, da gresta zraven :D
Uporabniški avatar
 Staša
#84007
Nataša napisal/-a:Staša, če si za...jest bi šla kar peš do Žal in nazaj. Pa še "trenutnima kriplnoma" Boru in GregiB lahko rečem, da gresta zraven :D


Jaz sem za, čaki, prašam še Anušo....
Uporabniški avatar
 Anuša Š.
#84008
Staša napisal/-a:
Nataša napisal/-a:Staša, če si za...jest bi šla kar peš do Žal in nazaj. Pa še "trenutnima kriplnoma" Boru in GregiB lahko rečem, da gresta zraven :D


Jaz sem za, čaki, prašam še Anušo....


Zelo za! :D :heart
Uporabniški avatar
 Vlajko
#84020
INFORMATIVNI PODATKI O TEKU (POHODU)

V nedeljo, 04.03.2007, s štartom ob 9.30 uri izpred Fužinskega gradu, se bomo ponovno zbrali v velikem številu ter tekli ali hodili "Runnerju v spomin - 19. tek po PST".

*** PODATKI O PRIJAVLJENIH UDELEŽENCIH ***

Ne prezrite:

Prvi del poti Fužine - Žale bomo tekli skupaj, in to vsi; ne glede na pripravljenost in običajni tempo. Najverjetneje se bomo prilagajali najpočasnejšim. In zakaj? Ker se bomo zbrali na parkirišču pri Novih Žalah ob PST in od tam spoštljivo krenili proti mestu, kjer je pokopan Runner. Tam se bomo poklonili njegovemu spominu nato pa se ločili in nadaljevali pot po svojih željah.

Predlog za vse, ki boste hodili: Poskusite se organizirati samostojno in štartati pred tekači, recimo :arrow: dovolj zgodaj, da bi se lahko vsi skupaj zbrali na Žalah. Moja ocena je, da bomo tekači na Žalah nekaj pred 10.30.


Evidenčni seznam udeležencev teka (pohoda):
1. pia
2. ero
3. še1PR
4. Nataša (hoja)
5. MihaPR
6. pegaz
7. Anuša Š. (hoja)
8. Staša (hoja)
9. tini
10. MatjazV
11. tomaz.zupancic
12. Vlajko
13. miro
14. lojzeP
15. Nadj@
16. kustus
17. matjaz
18. marjan
19. matej-jethro
20. izyemna
21. klaudi
22. lona
23. Lili
24. mazi
25. Bajsi
26. mihaperme
27. JJ - Jure
28. Sova - Staš
29. dedic Jan z mamico Silvo
31. si05400
32. Zajec
33. zajc

Samo Ana-Liza:

Samo tek (brez Ana-Lize):

Zbor za štart tekačev: 04.03.2007, 9.15, Fužinski grad. (Zemljevid okolice).

*** PODATKI O ANALIZI PO TEKU ***

Gostilna in pizzeria Pr' Novak, Slape 52 (bivši Balinček). Rezervirano imamo od 11.30 dalje, prostora je dovolj. :wink:

Okvirni prikaz poti do mesta analize.

*** DODATNA OBVESTILA TER OPOMBE ***

1 - Prikaz (zemljevidi) celotnega poteka PST (Vir: Runner )

2 - Tabelarični prikazrazdalj in predvidenih časov teka po PST (Vir: Meduza)

3 - Okrepčevalnice na progi:
- (So v izgradnji! :) ) :arrow: Prostovoljke (ci), javite se. :wink:

3.1. - Za dolgoprogaše z nekaj cvenka v žepu so ob nedeljah na voljo še postaje Petrol Dunajska in Gostilna Livada.

3.2. - Zelo koristen nasvet glede obnove zalog se skriva tudi v drugem odstavku tega posta. :wink:

4 - Vremenska napoved. :roll:

5 - Varnost na teku ! :arrow: Ker posebnih "varnostnih aktivnosti", žal, ni predvidenih, bi lahko bila problem :roll: , zlasti od Fužin do Žal, ko bomo v zelo velikem številu tekli sorazmerno skupaj. Apeliram na vse udeležence, naj bodo pazljivi zlasti pri prečkanju cest. Pa tudi :arrow: "nepoznavalci" trase naj se držijo skupine.

6 - Tek bo ob vsakem vremenu!!!
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 03 Mar 2007, 11:50, skupaj popravljeno 4 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA