Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 zz topka
#87082
No, končno smo pospravili in uredili vse, kar je treba. Po teku.
Forumovci so se izgubili, kar jih sama poznam, sta bila le dva. Vseh tekačev je bilo okoli 300, čeprav po pravici povedano smo pričakovali kar nekaj več ljudi. toda Primož, pa Velenje, pa strah pred burjo, ki je ni bilo..., so pač naredili svoje.
Vreme je bilo za teč super. Bravo za Vogriča in Fortinovo - zmagovalca preizkušnje. Bravo pa tudi za vse ostale, ki so premagali pot.
Prav med vse smo izžrebali nagrade.
Hvala Bojanm-ju za priboljške. Bo moja deca še zaobla postala, če se bo to nadaljevalo.
Zdaj pa ne bom nič vabila na 7. gradiški gorski tek, vas bo pol najbrž več prišlo.
Uporabniški avatar
 zz topka
#87096
Rezultate dobite na strani: http://www.td-burja.com/

Nekdo je pozabil v Vipavi nahrbtnik. Če kdo sliši koga jokati, da ga je izgubil, naj se javi zz topki. Ga potolažim. Z nahrbtnikom , seveda!
Uporabniški avatar
 RoKo
#87235
Z eno besedo: FAJN. Vreme idealno za tek, ravnina.......................
Dober trening pred Novim mestom.

Nekako mi je uspelo zgubiti zloženko Slovenija teče 2007. Saj dobiš drugo, so pa že žigosani trije teki. Če jo je kdo slučajno našel, je zadaj naslov, naj mi jo prosim pošlje. Hvala.
Uporabniški avatar
 zz topka
#87244
Ja, to bo najbrž malo težko. Če je padla na tla, smo po vsej verjetnosti papir le pobrali in ga vrgli v kontejner.
Morda jo je pa kdo dobil in ti jo bo le vrnil.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA