Tekaški forum nagrajuje vaše znanje in poznavanje. Sodeluj v nagradnih igrah in ugankah in mogoče boš prav ti prvi /prva uganil/a ali bil/a izžreban/a.

Moderatorji: ero, milkec

#87647
Spoštovane prijateljice in prijatelji, vabimo vas, da sodelujete v naši nagradni uganki.

Uganka je čisto preprosta - pred vami je fotografija, vi pa uganite oziroma ugotovite dvoje:

1. kaj je na fotografiji?
2. kje je fotografija posneta?


Slika

Svoje odgovore objavite v tej temi. Za to morate seveda biti registriran član foruma, kar pa ni težko postati :) Če še niste član, sledite navodilom na tej povezavi :arrow:


Pravila uganke:

- odgovorite tako, da napišete oba odgovora
- velja vaš prvi vpis
- uganko bomo zaključili, ko se bo nabralo dovolj pravilnih odgovorov ali po preteku enega tedna od začetka uganke
- nagrade prejme prvih 5 udeležencev s pravilnima obema odgovoroma
- med vse druge sodelujoče bomo izžrebali 10 rutk Tekaškega foruma


Nagrade:

1. nagrada: trenirka le coq sportif

2. nagrada: športna obutev le coq sportif

3. nagrada: knjiga z DVDjem "Tekaški trener" Urbana Praprotnika

4. nagrada: knjiga "Cestovno trčanje" Ladislava Havaša in Pavaa Vlaheka

5. nagrada: knjiga "Camino" Naceta Novaka


Seznam nagrajencev in izžrebancev bomo objavili tu nekaj dni po zaključku uganke. Nagrade boste nagrajeni in izžrebani prejeli po pošti ali osebno prevzeli. O načinu predaje se bomo dogovorili po elektronski pošti.


Pokrovitelji uganke:

[url=http://www.lecoqsportif.si/]
Slika
le coq sportif[/url]

avtorji knjig Urban Praprotnik, Ladislav Havaš in Pavao Vlahek

Goriška Mohorjeva družba

Športni center in Tekaški forum
Nazadnje spremenil ero, dne 11 Jun 2007, 12:02, skupaj popravljeno 2 krat.
#87661
ero napisal/-a:Uganka je čisto preprosta - pred vami je fotografija, vi pa [b]uganite oziroma ugotovite dvoje:

1. kaj je na fotografiji?
2. kje je fotografija posneta?


[/b]


Hm, kaj sem res jaz prvi? :shock:
Torej...
Ad1) na fotografiji je modra črta, mestoma slabo vidna, vidna je tudi podlaga (kamnite plošče, nekatere so razpokane), na desni strani je tudi rjav list - mislim, da hrast ali eden listavec pač...
:wink: Ad2) fotografija je posneta nekje zunaj, na eni večji tlakovani ploščadi, morda trg ali kaj podobnega.. :?

Lp!
Marko
Uporabniški avatar
 shash
#87665
Bom še jaz poskusil, čeprav nimam pojma.

Pod 1: Modra črta, nekaj označuje, pa ker smo tekaški forum - maraton progo.

Pod 2: Do sedaj sem pretekel dva uradna polmaratona, kjer teh črt ni bilo - tele kamni me sicer spominjajo na Dubrovnik, sam takih listov nisem videl tam, poleg tega ne vem, če je tam kak maraton ( seveda če je pod 1 odgovor pravilen). Ajde kakšen večji kraj, s kakšnim trgom, kjer poteka maraton RIM.

P.S. Luštkana nagradna uganka.

LP
Uporabniški avatar
 tae
#87667
1. Jaz bi rekel, da modra črta predstavlja štartno oziromo ciljno črto nekega teka
2. fotografija je posneta na nekem trgu, o kraju seveda nimam pojma, bom pa ugibal, morda Kranj (ne vem zakaj sem zbral ta kraj, morda zato, ker je center Gorenjske in se smatram za Gorenjca, vendar ne po lastnostih )

Me bo sedaj res zanimalo v čem je fora, ker se mi je na prvi pogled zdela fotka čist brezvezna.
Uporabniški avatar
 2MUCH4ME
#87671
1.črta, ki označuje maratonsko ali polmaratonsko progo
2.Močno ugibam: nekje na morju, pa da drugi ne bodo preveč kopirali mojega odgovora, recimo bolj nelogičen odgovor: RIJEKA :roll: :wink:

LP VB
 vasjaj
#87672
1. črta, ki označuje maratonsko progo
2. Benetke

lp Vasja
Uporabniški avatar
 mihaperme
#87673
1. črta - maratonska proga
2. Barcelona

lp
Uporabniški avatar
 tini
#87674
Crta maratonske proge v Lisboni.

lptini
Uporabniški avatar
 Liki
#87676
1.) Črta, ki ločuje severno in južno poloblo
2.) KoalaLumpur
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#87679
1. črta - označuje maratonsko traso
2. Trst
Uporabniški avatar
 MihaPR
#87680
1. Črta označuje maratonsko traso
2. Maraton Lizbona
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#87681
He, he, mislim, da odgovor ne bo napačen :lol: :wink:

1. Na sliki so kamniti bloki, sredi slike je potegnjena modra črta, desno od modre črte je list (verjetno javor ali platana),
2. slika je posneta nekje na prostem.

Joj, šele sedaj vidim , da sem čisto neizviren -Markor oprosti, res sem pisal preden sem prebral.
Uporabniški avatar
 Athena89
#87682
1. čtra, ki označuje maratonsko progo
2. Atene
Uporabniški avatar
 Pingo
#87683
Kaj je na fotografiji??

Valda da je modra črta na nekem trgu...čemu je namenjena ne vem pa tudi vprašanje ne zahteva odgovora :lol:

Ma jaz ostajam pri Ljubljani,mogoče kje v bližini sponzorja :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA