vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 ero
#87517
Spoštovane članice in člani Tekaškega foruma, končno je tu razpis za zbiranje naročil za tekaško opremo TF 2007!

Na voljo so naslednji kosi opreme:

[table][row]kaj[col]spol[col]velikosti[col]cena (v €)
[row]majica – dres[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]19,30
[row]majica s kratkim rokavom[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]21,50
[row]telirana majica – dres[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]20,50
[row]kratke pajkice[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]17,00
[row]hlačke[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]18,00
[row]kratke pajkice[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]16,00
[row]dolge pajkice[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]22,60
[row]dolge pajkice[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]21,50
[row]vetrovka wind-stop[col]M / Ž[col]XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]70,00[/table]
Velikosti so konfekcijske. Preslikava je taka:
- ženske številke: XS = 36, S = 38, M = 40, ...
- moške številke: S = 48, M = 50, L = 52, ...

Vzorčni modeli (enak kroj in velikost) so vam na voljo v trgovini Teamsport v hali Tivoli, kjer lahko pred naročilom preverite velikosti in kvaliteto. Prodajalcu povejte, da bi radi pogledali opremo za Tekaški forum.

Telirani ženski dres ima oprijet kroj, široke naramnice in žep z zadrgo na hrbtni strani.

Moški dres ima prav tako široke naramnice.

Vetrovka ima snemljiva rokava ter mrežico na hrbtnem delu od lopatic do pasu.


Videz opreme:

Letos je oprema oblikovana malce drugače a še vedno velja za vodilo bela osnova in rdeče linije. Gornji deli opreme imajo na hrbtu velik znak TF in nad njim napis z vašim imenom. Spredaj levo imajo manjši znak TF in prav tako manjši napis.

Spodnji deli opreme so v črni barvi z rdečimi elementi.

Vetrovka je rumena z rdeče črnimi elementi. Poglejte videz vetrovke za TFUM in si jo zamislite brez napisov, ki omenjajo ultramaratone :).


Način naročila:

Vaša naročila sprejemam IZKLJUČNO po elektronski pošti na naslov oprema@tekaskiforum.net . Naročila v tej temi ali po zasebnih sporočilih ne štejejo. Velja le naročilo po elektronski pošti!

Pri dresih in majicah obvezno navedite, kakšno ime naj bo napisano na njih!
Upošteval bom tudi vaše tipkarske napake, zato bodite pozorni.

Pri naročilu za vsak posamezen kos navedite:

kaj / spol / velikost / napis (pri dresih in majicah)


Čas naročila:

Vaša naročila sprejemam od 05.04.2007 do 17.04.2007 do 24:00. Naročila, prejeta po tem času, ne bom upošteval! 16.04.2007 zjutraj posredujem zbrana naročila izdelovalcu. Kasnejše spremembe in dopolnitve niso možne!

Prejem naročil bom potrjeval po elektronski pošti.


Čas in način plačila:

Hkrati z naročilom po elektronski pošti nakažite tudi ustrezno vsoto na TRR 02013-3202514668 (NLB, Ervin Šramel, Polanškova 6, LJ).
Pri opisu nakazila OBVEZNO navedite: dresi TF _moje_uporabniško_ime_.

Pazite! _moje_uporabniško_ime_ zgoraj pomeni, da vi vpišete svoje ime in ne mojega, kot se rado dogaja. Prosim vas, da ste tu res pozorni. Če nakazujete na pošti, se prepričajte, da je poštni uslužbenec res vpisal smiselne podatke!


Prevzem opreme:

Opremo bo predvidoma možno prevzeti od 09.05.2007 dalje. Kraj, čas in način prevzema bo objavljen tu. Dnevi pred Tekom trojk in sam tek trojk so idealna priložnost za prevzem in prvi preizkus opreme.


Vprašanja?:

Vaša vprašanja postavljajte tu. Naročajte na elektronsko pošto oprema@tekaskiforum.net . Hvala!
Nazadnje spremenil ero, dne 11 Mar 2008, 18:12, skupaj popravljeno 8 krat.
Uporabniški avatar
 ero
#87611
še dodatek glede pomerjanja opreme in ur, ko je odprta trgovina v Tivoliju. načeloma je odprta od 9h do 13h in od 16h do 19h. torej imate možnost, da se tudi v popoldanskem času oglasite v Tivoliju, pomerite opremo in odtečete kak krog po Rožniku :)
Uporabniški avatar
 Vreme
#87619
Glede na to, da nismo vsi iz LJ, bi bilo priiporočljivo ob velekosti artiklov navesti vsaj osnovne mere. Številke do številke se lahko namreč pri proizvajalcih zelo razlikujejo. Ne bi rad naročil prevelik ali pa celo premali kos opreme. :?
Uporabniški avatar
 Vreme
#87621
Super, bom počakal!! :D
Uporabniški avatar
 EčO
#87637
Danes popoldne bil v tgovini Teamsport v Tivoliju, pa še nimajo modelov na podlagi katerih bodo naše nove uniforme :?:

Prodajalec je zapisal mojo tel. št. in mi obljubil da me pokliče takoj ko kaj dobi.

Vam sporočim!
Uporabniški avatar
 javaman
#87642
super bi bilo vedet, kdaj bojo, ker sem mislil to soboto jih pogledat
Uporabniški avatar
 EčO
#87649
ero napisal/-a:si bil pa hiter :)


Veš da hiter, saj čakam na TF uniformo že skor eno leto :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 milkec
#87660
Še en uraden popravek oz. dopolnilo!

Oprema bo na voljo od torka naprej, trgovina pa je odprta tudi ob sobotah ob 9.00 do 13.00!
 Beky
#87929
imam eno vprašanje: ali imate kakšne slike teh dresov? :?:
Uporabniški avatar
 Jančika
#87934
Kako je s prevzemom - samo osebno?
Uporabniški avatar
 ero
#87935
hoj,

slik dresov ni, ker jih delamo na novo. kot sem rekel - bela podlaga in rdeči elementi. pa logotip TF spredaj in zadaj ter vaše ime zadaj nad logotipom večje in spredaj malo manjše. bom objavil grafiko dresov, takoj, kood oblikovalca dobim končno verzijo.

prevzem? na Trojkah je prva lepa priložnost.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA