Tekaški forum nagrajuje vaše znanje in poznavanje. Sodeluj v nagradnih igrah in ugankah in mogoče boš prav ti prvi /prva uganil/a ali bil/a izžreban/a.

Moderatorji: ero, milkec

 mirko
#88038
Zelo zadovoljen z nagrado za "tretjeuvrščenega" vendar z majhno napakico.
Knjigo z DVD Tekaški trener sem kupil pred 3 meseci, zato jo ponujam vzamenjavo ostalim nagrajencem (Cestovno trčanje ali Camino).

Tekaški pozdrav !
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#88065
ero napisal/-a::)
predlagam, da si z marčnim zajcem izmenjata nagradi - če se strinja, seveda...


se strinjam, ni problema.
najlepša hvala za nagrado.
Uporabniški avatar
 RoKo
#88084
Se je splačalo. Rutka je moja.
Uporabniški avatar
 Z*
#88096
Evo, meni pa niti tolažilne za najbolj oddaljeno, brez dvoma atraktivno lokacijo ... :lol:
Uporabniški avatar
 Damijan
#88099
Kaj čema, Z*, tudi mene ni. Žal sem bil prehiter s prvim odgovorom,
čeprav sem bil po objavi druge slikce prvi, ki je prijavil Barco. In s tem
(mogoče) pomagal naslednjim... Pravila so pač pravila...
Uporabniški avatar
 perpetruum
#88104
...hja, tud jest prehiter...ampak rutko bom pa z veseljem prevzel na kakem teku....moj prvi TF artikel...in ziher da ne zadnji!!!! :D

lp...perpetruum
Uporabniški avatar
 LanaPR
#88108
Knjigico bom dala vsem PR-jčkom in HR-jčkom za prebrat, potem jo bom pa na polico spravla, ker mami prav, da se knjig in tipov ne posoja :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 shash
#88110
Evo Damijan, pri meni podobno. Oba sva napisala Rim, po prvem dodatnem namigu sva takoj izstrelila Barcelona, pa še rutke nisva dobila.
Smrk, smrk.

Ampak Ero je fejst dec, pa se bo še kdaj kaj takega se spomnil, midva pa kakšno nagrado dobila.

Drugače pa, Ero še enkrat pohvale za trud ob nagradni uganki. In lepe nagrade si zrihtal. Vsaka čast.

LP
 martin.c
#88117
Damijan, shash, ne si prehitro pripisavat zaslug :)

K pravilnemu odgovoru je pomagal samo Erotov namig in stari pregovor "Ask uncle Google". V pol urce ni vrag, da ne najdes povezave do tistih štengic oz. Eix dels Muntanyans ;) in odgovor je na dlani 8)


Ero, odlicna uganka. svaka cast
Nazadnje spremenil martin.c, dne 11 Apr 2007, 20:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Damijan
#88118
Martin.C - saj sem dal v oklepaj mogoče...

Čestitke za nagrado in iznajdljivost.
Uporabniški avatar
 shash
#88119
Martin c. Če je zvenelo kot da sem dal jaz namig za pravilno rešitev, ali Damijan ( v oklepaju napisal mogoče), se iskreno opravičujem. Post sem napisal v smislu, kako sva z Damijanom podobno odgovarjala in v tem našel neko naključno povezavo, nič hudega misleč.

Kot sem napisal že zoraj pa še enkrat vse pohvale Eru, za trud, ki ga je vložil v pripravo uganke, zbiranje in deljenje nagrad.

Če pa boš pogledal moj prvi odgovor pa boš videl, da sem odgovarjal povsem naključno, pri branju odgovorov pa se zelo zabaval.

LP in brez zamere
Uporabniški avatar
 še1PR
#88136
pegaz napisal/-a:OK, prid pol z nami na per, kvačmo zdej.
LL, Pegaz :)

OK, kdaj gremo pol na per? :wink: :roll:

Kmal bom še bolj ful zaposlena :wink: :P
LanaPR napisal/-a:Knjigico bom dala vsem PR-jčkom in HR-jčkom za prebrat, potem jo bom pa na polico spravla...



Ero! :clap:
Uporabniški avatar
 Junc
#88150
Ej zakon, sem prov vesel rutke, ker so mi full všeč. Jupi.
Uporabniški avatar
 markor
#88177
Jep, se pridružujem tvojemu mnenju - tudi jaz srečen zelo! :lol:
Jo dvignem z dresi vred enkrat pač..
:wink:
Lp!
MArko
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA