tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#88482
Živjo,
na pobudo enega mojega prijatelja, ki bo prvič v Radencih tekel 42km in temu primerno nabira kilometre in išče družbo, sprašujem, če ste morda zainteresirani za tek po PST v petek 27.4.Sama bi sicer odtekla eno kratko varianto (od Livade do Kosez), poleg tega sem pripravljena postaviti kakšno okrepčevalnico in organizirati analizo. Seveda so prostovoljci za kakšno dodatno okrepčevalnico dobrodošli!!!

Mislim, da bi bil tek po PSTju na prvi praznični dan lep uvod v praznike, kaj pravite :?:
Upam, da se nas nabere dovolj (predvsem upam, da se bo prijavil kdo tudi za 32km, ker moj prijatelj ni iz Ljubljane in bo resnično rabil družbo, da se ne izgubi... :oops:

Ajaaa: PST sklicujem s dovoljenjem Bajsija :wink: 8), ki takrat na žalost nima časa.


Sicer pa bi bil PST klasičen...

"Predradenskih 33" ali 20. tek Tekaškega foruma po PST

[b]V petek, 27.4.2007, s štartom točno ob 9.00 uri izpred Fužinskega gradu. Tokrat se bom v vlogi štarterja preizkusila Snežinka 8) 8) 8) (po štartu pa hop nazaj v avto in k Livadi postaviti okrepčevalnico in v nizki štart za mojih 10km). [/b]

Zbor, ogrevanje za štart: 27.4.2007, 8:45, Fužinski grad. (Zemljevid okolice).


*** Prijavljeni udeleženci ***

Celotni PST ( 32.9 km) (Fužine - Golovec - Koseze - Fužine):

1. Damijan
2. zajc
3. zlopi (brez analize)
4. bobr
5. Dule

Polovička: Fužine - Golovec - Koseze (17 km):
(Vsi, ki boste tekli Od Fužin do Kosez, boste potrebovali prevoza nazaj do Fužin, zato bi rabili nekaj prostovoljcev, ki bodo svoje avtomobile pustili v Kosezah.)

1. Snežinka.............................pridružim se pri gostini Livada


*** INFORMACIJE O PREVOZU - "polovičkarji" ***

Evidentirani prostovoljci, ki bodo pustili avte na Kosezah, so:

1. Snezinka



V Kosezah se šoferji zberemo ob 8:15. Zborno mesto: parkirišče pred Internormom (link). Prihod pred Fužinski grad: 8.45.


*** PODATKI O ANALIZI PO TEKU ***

Tudi tokrat bo teku sledila AnaLiza... potekala bo v bivši gostilni Pr' balin , Slape 52., Ljubljana...sedaj se gostilna imenuje [size=18]Pr' Novak; pa šezemljevid do te lokacije.

Pomembno: Prosim vas, da se ob prijavi na tek opredelite glede analize. Seveda se lahko prijavite tudi samo na analizo brez teka! Načelno so vsi prijavljeni tekači(ce) tudi udeleženci analize.


*** Splošna obvestila ali Kaj je še dobro vedeti***

1 - Prikaz (zemljevidi) celotnega poteka PST (Vir: Runner )

2 - Tabelarični prikazrazdalj in predvidenih časov teka po PST (Vir: Meduza)

3 - Okrepčevalnice na progi:
- Prva okrepčevalnica bo pri Livadi (poskrbi Snezinka),
- druga v Kosezah pri Bajeru (s pomočjo Mojce, Damijanove boljše polovice :wink: )
- potem pa bova skupaj z Mojco postavili še kakšno zasedo :twisted: pri Žalah in mogoče še kje...

Če nas bo na poti pričakal še kakšen prostovoljec, se bomo pri njem zagotovo hvaležno ustavili. :D :wink:


3.1. - Za dolgoprogaše z nekaj cvenka v žepu so na voljo še postaje Petrol Dunajska in Gostilna Livada.

3.2. - Zelo koristen nasvet glede obnove zalog se skriva tudi v drugem odstavku tega posta. :wink:

4 - Vremenska napoved. 8)

5 - Varnost na teku ! :arrow: Posebnih "varnostnih aktivnosti", žal, ni predvidenih. Apeliram na vse udeležence, naj bodo pazljivi zlasti pri prečkanju cest. Pa tudi :arrow: "nepoznavalci" trase naj se držijo skupine.

6 - Tek bo ob vsakem vremenu!!!
[/url]
Nazadnje spremenil Snezinka, dne 26 Apr 2007, 11:08, skupaj popravljeno 14 krat.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#88486
Helou!
Glede na to, da so teki načeloma ob nedeljah, ne spreglejte, da je tokrat tek v petek, na praznični dan. Torej upoštevajte, organizatorji in udeleženci, zaprtost oz. odprtost oštarij.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#88487
Mnja, kje se je pa tradicija zgubla?
Uporabniški avatar
 zajc
#88492
Jaz bi šel cel krog, 32,9 km, ne glede ali bo to v petek ali nedeljo 8)
 mojA
#88494
čist tko informativno me zanima, kolk imate tempo za cel krog (cca) in možnost zgodnejše ure. Men je ob 9.ih čist prepozn, takrat sem že proti koncu treninga - včasih vas srečujem, ko se vračam v nasprotni smeri od Viča proti Kosezam :D . Če bi štartal vsaj ob sedmih se vam pridružim. Drugač vam pa pomaham, ko se srečamo.
:D LP !
Uporabniški avatar
 Snezinka
#88495
mojA, sorry, ura bo kar ostala takšna kot po navadi...torej ob 9.00. Upam, da si premisliš!

zajc, me veseli, da si za cel krog!

Uradna najavo teka in razpis z vsemi podrobnostmi naredim danes zvečer!

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 miro
#88525
Tudi jz bi prišel , če ne bi imel teka v Mojstrani :twisted: !
Lp
 mojA
#88537
Snezinka napisal/-a:mojA, sorry, ura bo kar ostala takšna kot po navadi...torej ob 9.00. Upam, da si premisliš!

zajc, me veseli, da si za cel krog!

Uradna najavo teka in razpis z vsemi podrobnostmi naredim danes zvečer!

lp
Snezinka


Ok, fletn tečte. Proti jeseni, ko bo bolj mraz, se pa res kdaj priklučim. Se bom pa odpravla verjetno 29. start ob 6.00 cel krog. Upam, da se kje ne zgubim, moram dobro preštudirat traso.

D O B E R T E K !!!!!!!!!!!!! :D
Uporabniški avatar
 Snezinka
#88632
Halooo 8)

Iščejo se sotekači :wink: :!:

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 zlopi
#88634
Z veseljem bi se pridružil za celoten krog, vendar moram še uskladiti družinske plane.

Glede na to, da še nisem nikoli pretekel celega, bi mi prišlo prav tudi vodenje kakšnega izkušenega udeleženca. Golovec mi je sicer domač, bolj so mi tuji drugi deli poti.

Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 Snezinka
#88636
zlopi napisal/-a:Z veseljem bi se pridružil za celoten krog, vendar moram še uskladiti družinske plane.

Glede na to, da še nisem nikoli pretekel celega, bi mi prišlo prav tudi vodenje kakšnega izkušenega udeleženca. Golovec mi je sicer domač, bolj so mi tuji drugi deli poti.

Lp, zlopi


Zlopi, ti samo javi, ko boš vedel, kakšni so družinski plani :roll: .
Glede vodenja po PST, pa sem včeraj vprašala zajca po ZS, kako je kaj domač s krogom :wink: , vendar mi še ni odgovoril...
Gotovo se bo našel kdo, ki pozna pot, če pa bomo ugotovili, da ni nikogar, bom sama kakšen dan prej označila "ta zoprne" dele, tako da boste vedeli, kod in kam 8) .

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Vlajko
#88677
Snezinka napisal/-a:... Iščejo se sotekači :wink: ...

Obstaja možnost, da tudi jaz pridem na eno lagano polovičko, če ne bo imela žena tisti dan kakšne druge plane z menoj. :wink:

V primeru prihoda bi bil na razpolago tudi kot šofer polovičkarjev. :!:
Uporabniški avatar
 bobr
#88678
Jaz se javim za cel krog.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#88682
bobr napisal/-a:Jaz se javim za cel krog.


Super, bobr!
Sorry, ker bom tko nediskretna...zanima me kako dobro poznaš progo? Kot vidiš iščemo enega izkušenega PSTjevca :wink: , ki bo varno vodil do cilja; predvsem za drugo polovičko (od Kosez dalje) me skrbi...

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Snezinka
#88683
Vlajko napisal/-a:Obstaja možnost, da tudi jaz pridem na eno lagano polovičko, če ne bo imela žena tisti dan kakšne druge plane z menoj. :wink:


Navijam, da te žena ne bo že na vse zgodaj tlačila v svoje plane :!:
Tvoje družbe bi bila še posebej vesela, ker pri tehleh celokrogaših 8) bom verjetno sama tam nekje vzadaj sopihala :evil: !

lp
Snezinka

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA