vabila, najave, poročila, ... vse o vedno bolj priljubljenih 'avanturističnih' prireditvah

Moderator: haupi

#89139
Za vse bodoče udeležence ARSa in podobnih tekmovanj:
če se kdo želi izpopolniti v vrvni tehniki se lahko obrne name oz. na velenjski jamarski klub. Se bomo zmenili za kakšno ugodno ceno tečaja, če bo kaj kandidatov.
Uporabniški avatar
 Kokiii
#89181
Oo, super. Jaz sem že en kandidat za takšen tečaj
#89183
lastovka79 napisal/-a: ...če se kdo želi izpopolniti v vrvni tehniki ... ugodno ceno tečaja, če bo kaj kandidatov.

:arrow: Me zanima, če velja tudi, če začneš od začetka (izpopolniti?)
:arrow: Obseg in čas tečaja
:arrow: Potrebna lastna oprema
:arrow: Uporabnost pridobljenega
 lastovka79
#89215
Za tečaj vrvne tehnike pa bi bilo najbolje, da se skupaj s kandidati pogovorimo kaj si želijo in kako zelo dobro si želijo znati uporabljati vrvno tehniko.
V enem popoldnevu se težko kaj veliko naučiš. V nekaj vikendih pa se lahko marsikaj naučiš.
Tako, da bi se za obseg in čas dogovorili. Domnevam, da bi bil čas pred ARSom?
Opremo si je možno izposoditi.
Lahko si popoln začetnik, lahko pa že kolikor toliko obvladaš.
Uporabnost: po potrebi. Lahko samo za ARS (kratek tečaj), lahko pa prava jamarska šola.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#89233
Mene bi zanimala orientiranost za potrebe oz. standarde na AR dogodkih?

Se bi lahko tak tecaj odvijal tudi kje v MB ali bliznji okolici?

Oz. ce bi bil kje drugje da je recimo koncetriran kaksen celoten weekend ali dva?

Saj veste cas in logistika...
 lastovka79
#89238
Standardi so visoki. Varsnost je namreč na prvem mestu.

Glede lokacije pa verjetno bolj težko v MB ali okolici, ker je malo daleč pa še opremljeno steno rabimo. Tudi mi moramo gledati na stroške prevoza, na čas.
za termin pa se seveda, da zmeniti. Ni problema.
Uporabniški avatar
 Kokiii
#89282
Drugače pa Lastovka upam da bo še vseeno kaj z najinim obiskom kake jame ;). Se že skoraj predolgo dogovarjama. Sploh zaj prazniki, bi bli idealni za to...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA