vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 JanF
#93632
Živjo!

A bi bilo možno prevzeti dres v četrtek, 14. junija, nekje med 15. in 18. uro v Tivoliju pred tekom?

Če je pa še kakšna možnost pred četrtkom od 15h naprej v Ljubljani ali njeni okollici bi bilo pa še boljše.


En lep tekaški pozdrav,
Jan
 Olinad
#93783
Četrtek v Tivoliju, če je prav ?

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
 kustus
#93930
LP

Žal midva ne moreva priti ker ima sin valeto. Pa drugič.
Uporabniški avatar
 javaman
#94108
Danes sem šel prvič na en 7 km tek s forumsko majico in moram reči, da me je zelo presenetila. Najprej me je z nasmeškom pozdravil en tekač :D , nato se je skoraj z menoj rokoval (oz. nogoval) en renčajoči cucek :cenz: , ki je verjetno stari znanec forumovcev, sledil je pozdrav iz enega mimoidočega Cliota :driver: in na koncu sem celo progo pretekel v minuti in pol boljšem času. :juhuhu:

Iz česa so te majice? :wink:
Uporabniški avatar
 tini
#94123
Tudi jaz bi pohvalil res kvalitetne drese.
Na vcerajsnjem Nightmarathonu v Jesolu so se mi ze zelo kmalu odlepili flajstri za sise - pa nobenega krvoprolica (kar se je kot po pravilu dogajalo z zolninimi dresi).

lptini
Uporabniški avatar
 si05400
#94320
Pozdrav,

nekaj časa sem bil odklopljen.
Vsak dan se s skuterjem vozim od Viča do centra.
Mobilen sem tudi vse do BTCja.

Se lahko dogovoriva za prevzem?

LP
Andrej
 mojA
#94347
Zelo sem zadovoljna z majico in hlačami. Dober material, lepo in funkcionalno narejeno.
Všeč mi je žep na majici, na hlačah tudi (no, tisti večji žepi na zadnji strani z zadrgo so i še bolj).
Navdušena torej - imam že nova naročila za ostale družinske člane. Ko bo seveda.
Prva tekma v novem dresu pa v nedeljo v Preddvoru.
 ton
#94361
Krhem... Ero, ni reklamacija, samo malo sem precenil slokost svojega teleščka in so M pajkice za moje kvadricepse malo tesne. Je pa ženka (ne goljufa, je tudi članica) včeraj tako razšopirjeno tekla v njih, da zdaj nimam srca...
A bo kako ponaročilo malo večjih?
Uporabniški avatar
 EčO
#94364
Ton! To nisi precenil slokost! V tem času si natreniral kvadricepse! :wink: :)
 Tinca
#94377
Jst bi tud majcko naročila če se še da!!


LP, Tinca
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA