shramba za zapise o dogodkih, testiranjih, ...

Moderator: ero

#45036
kustus napisal/-a::oops: :oops: :oops:

Jesenska izvedba testa v organizaciji Agencije za šport bo

08.09. in 06.10.2005 od 16h do 18h

na Kodeljevem - vabljeni!



kljub trudu napačen podatek

kako pa kaj tek v Dolskem konec decembra - maš že kej podatkov o tem teku :shock: pa še kako o Sežani napiši, ko si že v "pravi" formi :clap:
#45045
lojzeP napisal/-a:
kustus napisal/-a::oops: :oops: :oops:
Jesenska izvedba testa v organizaciji Agencije za šport bo
08.09. in 06.10.2005 od 16h do 18h
na Kodeljevem - vabljeni!

kljub trudu napačen podatek
kako pa kaj tek v Dolskem konec decembra - maš že kej podatkov o tem teku :shock: pa še kako o Sežani napiši, ko si že v "pravi" formi :clap:

Lojze moj dragi,
res ni treba bit tko strog, če fant tako daleč vnaprej fali za par ur...:?: :!:

Agencija objavlja jesenskega Cooperja. Datumi so kar pravi. Kustus, hvala za tole, samo drugič še link zraven nalimaj, da si nejeverni tomaži potešijo dušo.

Ampak tisto o Sežani pa tud mene zanima... ;)

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 kustus
#45054
lp

No Lojze mislim da je datum pravilen samo ura je do 19 a oktobra pa je od 15 do 18 ure.

No pa vseeno hvala na opozorilu na mojo napako.
Uporabniški avatar
 kustus
#45055
LP

PEGAZ ko zvem kaj več o Sežani bom javil, mislim da bomo imeli tek konec oktobra ali tam nekje.

Hvala za spodbodne besede.
Uporabniški avatar
 kustus
#45058
ŠE NEKAJ

Ko sem bil letos v APR prvič na testu :oops: :oops: :oops: so mi organizatorji obljubili da mi sporočijo :?: kdaj :?: bo naslednič.
Pa nisem :twisted: dobil nobenega sporočila in zamudil majsko preverjanje. Zato sem se odločil :idea: :idea: da objavim v tej rubriki za jesen res sem pa ure nekako falil a vsaj datumi so bili točni.

Bom drugič bolj pozoren da se mi to ne zgodi več.

Kje so slike članov TF-ja in kako dam svojo gor.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 milkec
#45085
kustus napisal/-a:ŠE NEKAJ

Ko sem bil letos v APR prvič na testu


Jaz sem pred prvim testom dobil domov pošto z razporedom za vsa štiri testiranja. Mogoče so to mislili...

Drugače pa Žiga vedno sproti objavi kdaj in kje je kaj! :cast:
Uporabniški avatar
 *pika*
#45092
kustus napisal/-a:Ko sem bil letos v APR prvič na testu :oops: :oops: :oops: so mi organizatorji obljubili da mi sporočijo :?: kdaj :?: bo naslednič.
Pa nisem :twisted: dobil nobenega sporočila in zamudil majsko preverjanje. Zato sem se odločil :idea: :idea: da objavim v tej rubriki za jesen res sem pa ure nekako falil a vsaj datumi so bili točni.


Mene so na majskem testu vprašali za e-naslov, da mi pošljejo obvestilo za naslednje teste. Bomo videli, če obljuba deluje.

PS A ni ena tema o Cooperjevih testih že odprta (pod vabila na prireditve mogoče)?
Uporabniški avatar
 kustus
#45250
LP

*pika* Ne zanašaj se preveč na to da boš dobila obvestilo.

Zato ne pozabi datume.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA