prodajate športno opremo? povejte tu in mogoče boste našli kupca ...
#358799
Sicer je tema namenjena prodaji "naših" superg, ur, opreme...Ampak mislim da nebo nič narobe če tole izkoristim tudi za manjšo promocijo, sploh če se tiče športnega sveta. Smo podjetje Promoluks, specializirano za prodajo promocijskih in poslovnih daril.
Ker pa smo tudi sami zagrizeni športniki (osebno sem pred letom dni prešel v "ultraški" svet traila), veliko sodelujemo tudi z različnimi klubi ter športnimi društvi, tudi z nekaterimi največjimi športno-humanitarnimi organizacijami, predvsem pri naročilih športnih oblačil (potiskanih ali vezenih majicah, kapah,...) Skratka vsem kar pride v poštev tekaškim skupinam, društvom, organizatorjem prireditev...

Člani foruma ste večina zagrizeni tekači, avanturisti, nekateri vrhunski športniki in tekmovalci, skratka vse živo in tudi člani društev ter klubov, ki tako kot mi za naše potrebe "potrebujemo" oziroma si želimo svojih športnih produktov ki nas predstavljajo.

Zato smo se odločili da ponudbimo posebne ugodnosti pri nakupu promocijskih športnih izdelkov, ker pa je vsaka dobra ponudba individualna glede na želje strank, nismo klasični prodajalci z spletno trgovino kjer vam ponujamo kar se nam zdi najbolj dobičkonosno pač pa za vsako povpraševanje naredimo najboljšo ponudbo ter s stranko dogovorimo vse podrobnosti da je zadovoljstvo na obeh straneh.

Upam da nisem bil predolg, za vsa vprašanja, povpraševanja sem na voljo na:

matevz@promoluks.com
Matevž - 051436504

Vsem skupaj pa uspešno 2018, predvsem pa "lepe" kilometrčke v tekaških supergah vam želimo! :)

p.s.: moja sezona 2018 se začne z 100 UTTV v mesecu maju, se vidimo :)

Ekipa PROMOLUKS

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA