iščete rabljeno športno opremo ali pripomočke? povejte tule ...

Moderator: ero

 bolha5
#318751
Pozdrav,
želim si tekalno stezo, na žalost pa te zadeve za moje pojme niso tako poceni... Tako da bi bila 300€ res tista najvišja cena (vem, da so tiste ''ta prave'' vredne veliko več).
Tako da... Če kdo prodaja ali pozna koga ki bi prodal tekalno stezo po takšni ceni, naj mi prosim pove :). Tudi če ve za kakšno akcijo (naj morda počakam do kakšnih januarskih razprodaj?), čeprav nove, kolikor toliko dobre za tak denar verjetno ne bom dobila. Je pa zaželjeno, da je stabilna, dobro ohranjena in ima hitrost več kot 16 km/h.
Najlepša hvala in lep pozdrav.
 bondi
#318930
želim si tekalno stezo, na žalost pa te zadeve za moje pojme niso tako poceni... Tako da bi bila 300€

Tista, ki je 300 eur ni vredna niti transporta...raje prihrani denar. Steze so od 2000 eur naprej, pa še to je bolj pofl za lahke tekače in občasno uporabo. Sam uporabljam, Tehnogym HC1200, za katero sem rabljeno pred 6 leti plačal 3000 EUR, in še danes brezhibno dela.
Uporabniški avatar
 ROSI64
#318931
bondi napisal/-a:želim si tekalno stezo, na žalost pa te zadeve za moje pojme niso tako poceni... Tako da bi bila 300€

Tista, ki je 300 eur ni vredna niti transporta...raje prihrani denar. Steze so od 2000 eur naprej, pa še to je bolj pofl za lahke tekače in občasno uporabo. Sam uporabljam, Tehnogym HC1200, za katero sem rabljeno pred 6 leti plačal 3000 EUR, in še danes brezhibno dela.

Res je tako :clap: :clap: :clap:
3000€ = 70 mesecev (več kot 5 let) tekaške steze v fitnesu :D :wink:
Torej, če preračunaš, da rabiš stezo samo pozimi cca 2-3 mesece..... je to 20-30 let uporabe steze v fitnesu. :D
 bondi
#318945
Primerjat fitnes in imerti stezo doma se ne da.
V fitnesu je običajno gneča, so omejitve glede trajanja teka- npr. 20 min, pogosto so tudi pokvarjene in slabo vzdrževane,...poleg tega se je potrebno tja odpravit, parkirat, uskladit vso logistiko, se držat fitnes pravil, občasno poslušat nemogočo glasbo, vohat zadušljiv zrak, gneča v garderobi, pa kakšen prepih,...
Imeti doma kvalitetno stezo je privilegij, povem iz 7-letnih lastnih izkušenj. Nakup steze pa odsvetujem začetnikom...najprej je potrebno nabrat kilometrino v naravi, preiskusit zadevo tudi v fitnesih, preverit trg, preverit prostorske možnosti doma,...skratka, dobro premislit, ker se sicer hitro taka steza postane obešalnik, sledi pa objava na bolhi!!!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA