Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#344999
Zdravo,
Že nekaj časa uporabljam Fenix 3 in sem z njim zadovoljen. Za tek uporabljam osnovno "aktivnost". Zanima pa me, če obstaja kak program, ki bi ga uporabil ko grem na "tekmo", recimo na polmaraton. Da bi vnesel želeni čas, in da bi mi potem ura med tekom kazala, kako sem trenutno glede na želeni čas.
lp,
#346424
Istočasno pa bi prašal še tole:
Kaj mi recimo tile podatki povedo? Kako si lahko z njimi pomagam? Sej v teoriji razumem, kaj naj bi vsaka od teh postavk pomenila, ampak kaj pa mi lahko ti podatki pomagajo izboljšati svoj tek?
Priponke
tf.JPG
Fenix
tf.JPG (107.11 KiB) Pogledano 9305 krat
#346451
Poskusi še Smart race predictor ali pa enega od dolžinskih napovedovalnikov, ki so vsi v IQ connectu. Smart race predictor ti najprej kaže predviden čas 5k, potem 10k itd., ostali pa tako kot jim definiraš.
#346452
Sej to sem preizkusil, vendar tam vse kar je, je to, da mi pove, koliko predvideva moj čas na omenjene razdalje. To, kar kaže zgoraj, pa se mi zdi uporabno, sploh če mi kaže, kako bi lahko s pomočjo sprememb izboljšal svoj tek.
#350578
Še eno stavr ne znam nastavit. Kadar gremo preko navigation tečt po vnapšrej definirani poti, me moti dejstvo, da se mi na nekaj sekund menjajo zasoni. Jest bi recimo rad "zaklenil", da je ves čas določen zaslon ( v mojem primeru mapa), ne pa da se mi na nekaj sekund samo spreminja. Ima kdo kako idjeo, kako to nastavit?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA