Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 majcka
#344244
Iz glave vem, da je bilo 36 km, za višince pa nisem ziher, se mi pa zdi da okrog 1600. Pogledam jutri v računalnik in popravim, če je kaj drugače.
 mdebelak
#344261
Ekola, pa sem tudi jaz zaključil z letošnjim dogajanjem.
Za konec koledarskega leta sem opravil en intervalni trening.
V skupni dolžini 11km
10X300m intervalov v povprečnem tempu 3:20.
Jutri pa počitek.
Pa vesele praznike vsem tekačem, pohodnikom, kolesarjem in vsem ˝čudakom˝, ki obiskujemo ta forum. :-- :-- :-- :-- :--
Uporabniški avatar
 Asparagus
#344292
Danes sem tekla uro in pol ob poslušanju Vala 202, kjer so razglabljali o času, vrteli glasbo, še jaz sem se malo zamislila..

Počutila sem se odlično, zimske razmere mene ne motijo, očitno pa druge tekače, saj nisem srečala prav nikogar :( .
Uporabniški avatar
 majcka
#344304
Kako smo danes tekli???? Hmmm. Očitno prepočasi in očitno ne dovolj daleč. Na Lovski koči pod Gozdnikom sem namreč zaključila svoj Knap trail na 35 km. :lol:
 hcMi25
#344305
Danes tekel po Polhograjcih- čez Gonte na Tošč nato pa še Grmada.
Lep trening :)
 mdebelak
#344343
Huh, danes pa je bil na sporedu dolgi tek, kot vsako nedeljo do zdaj, ampak je naše prelepe prekmurske ravnice pobelil sneg, ki smo ga čakali kar nekaj časa in je to za moje nevajene noge drseče podlage bil en fajn izziv.
Vseeno mi je uspelo predrsati
23 km v tempu
5:10, v povprečnem utripu 151,
kar je trajalo okrog 2 uri.
Zdaj pa samo :drink :drink :drink :laola :drink :drink :drink
 TONEK
#344462
Danes prvič po praznikih do Sv. Primoža nad Kamnikom - drsečih 29.20 (peakcheck).
  • 1
  • 221
  • 222
  • 223
  • 224
  • 225
  • 231

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA