Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#358015
Takole-jaz sem včeraj sprovociral Drago,da sezone ni končala včeraj ampak danes na Krvavcu,ona pa je mene sprovocirala k pisanju inventure.

Pretečenih 4034 km,105000 v.m.,vsak dan,brez prestanka,povprečno 6 minut na km.Padli so slovenski maratoni,razen Istre,ki je v letošnjem planu,100 km Istre,odstop na Jahorini na 60 km,ter seveda 50 za 50 ,kar se spodobi za Abrahama.
Prekolesaril letos 3300 km,najdaljša fura pa 350 km.
Zraven tega je bilo osvojenih še par vrhov-12000 v.m.
Pa tudi k svoji stari ljubezni sem se, na prigovarjanje sina, vrnil-odpeljane tri dirke motokrosa.
Torej za zaključek-bolj star bolj nor.
V letu 2018 si želim ostati v takem stanju,kot sem,pa se bodo tudi km nabrali.
Srečno vsem v letu 2018
#358017
bossteb napisal/-a:
Ampak vseeno, dej stisn še teh nekaj kilometrčkov- zase!


Na Silvestrovo 2017 Anno Domini popravljam svojo statistiko. S pomočjo podpore iz ozadja mi je ratalo zmazat še teh nekaj kilometrov, tako da je padel jurček razdalje v kilometrih in 54 jurčkov višine v metrih.

Za vse skupaj so zaslužni:
- Simona, ki je včeraj pozabila postrežt tiramisu. :--
- Boštjan, ki je napisal, da teh nekaj kilometrčkov zase bom pa že... :laola
- Damjan, ki je danes zjutraj rekel: "Ja kaj pa še čakaš?" :clap:

Kako malo je potrebno, da človeka spraviš iz "labilnega" položaja. In povrh vsega, je danes res bil dan. S tako lahkoto sem se nazadnje gibala na Valamarju.

Jutri je nov dan, jutri je nov mesec in jutri se, ne boste verjeli, začne novo leto.

SREČNO 2018!!! :juhuhu: :juhuhu: :juhuhu:
#358023
Hi hi, v čakanju na ognjemet sem tudi jaz malce sešteval :D
34x sem se udeležil raznih tekaških tekem
37x na Primožu
36x na Šmarnci
14x na Kališču
11x na Velki
6x na Slivnici in
27x na ostalih (različnih) hribih,
kar znese 126 vertikalcev.
Če bo zdravje in volja.
tudi v letu 2018
kilometri do obzorja...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA