Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 bossteb
#358241
Noro zanimivo, jaz bi tudi! Všeč mi je, da nisi odvisen samo od sebe, ampak dejansko tudi od okoliščin, ki te lahko čisto sesujejo. Super zapis, še bolj super ideja in realizacija pa sploh!
:laola

Pa za božjo voljo, spremeni naslov teme! Ker je taka tehnična in čisto mimo, da bo veliko bralcev prikrajšanih za tole vašo avanturo! Saj je res, da ste morali hiteti in počivati, ampak vseeno... Jaz sam ne vem, kako da sem sploh pogledal sem, očitno po božji volji. Da imam še malo več skomin!
Uporabniški avatar
 vencelj
#358242
:clap: :clap:
Rajdove avanture sem svoje čase kar redno spremljal, vedno zanimivo in domiselno, kasneje pa mi je vse skupaj nekako "ušlo".
Danes me je na tole temo opozoril Boštjan, seveda me je zanimalo in, itaq, spet Pustolovec Rajd (kdo pa drug :?: )
https://www.facebook.com/pustolovec.rajdstaff

Med drugim sva imela debato tudi o "zavajajočih" naslovih, ki nekoga potegnejo v branje...ali pa odvrnejo od branja. Vsebina je lahko precej drugačna kot lahko sodimo iz naslova...

LP, vencelj

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA