Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 vinkop
#366741
jap, vreme bo prekrasno....vsaj se 10 dni, jaz pa bom moral teci "zgolj" po svoji obcini....no saj vsak trening je dobrodosel, ampak sem se kar navadil da sem smuknil v gorenjski konec.... :juhuhu:
 ogi
#366747
TONEK napisal/-a:Bojim se, da me bo hudič vzel.
A pozna kdo kakšno luknjo v tej neživljenski odredbi?

Sluzbeno gres lahko brez tezav v drugo obcino. Jaz sem resno premisljeval, da bi sel sluzbeno proti Bovcu in se spotoma ustavil na Vrsicu za eno turo na smuceh , pa sem se potem pri teh temperaturah, ki jih imamo okoli Kranja spravil na tek in mtb, ter smucarsko opremo vceraj dokoncno pospravil :D
Sicer je odvisno kako bi ti to spravil skozi, ampak tudi za Veliko Planino se ziher da najti kaksna sluzbena obveznost gor :D
 TONEK
#366748
Ne vem, če si ne bom v tem lepem vremenu umislil kakšen trail ali kros izpred občinske meje in v zavetju gozda dosegel hrib, kjer si varen. Včeraj in v petek so pot proti Primožu policaji kontrolirali na konjih, na cesti proti KB pa so na parkirišču pred Orlom nabirali nadure.
 TONEK
#366750
Od mene ne dobijo nič.
Omenjeno kratico uporabljam, ko odgovarjam dotičnemu.
Glede vejice pa mislim, da nimaš prav, čeprav si moja tršica. :D
O Z!
Uporabniški avatar
 zz topka
#366755
TONEK napisal/-a:Glede vejice pa mislim, da nimaš prav, čeprav si moja tršica. :D
O Z!

Zagotovo je ni...( al pa grem v klop s cvekom :D )
Dejmo razložit po domače...
Če bi napisal zgolj eno (recimo, da zadnjo) stvar, zagotovo ne bi dal vejice.
Primer: Naj srce še dolgo služi za te! Je Tako?
Ker pa si naštel več zadevščin, je vejica samo med naštetimi stvarmi in za zadnjim, srcem, je ni. ( Misli si, da si imel samo srce, samo eno stvar, torej.)
Naj noge, glava in srce še dolgo služijo za te!

Dva primera, kdaj je ni po naštevanju in kdaj je:
Med delanjem počepov, sklec in trebušnjakov se je precej utrudila.
Medtem ko ( tudi tu je ni pred ko, ker je to sestavljeni veznik :D ) je delala počepe, sklece in trebušnjake, se je precej utrudila.
Fršten? :D
Aja, še OZ :D
 TONEK
#366756
Ja, najbrž imaš prav in hvala, ker se tako trudiš zame. Vseeno mislim, da bi več koristnega naredila, če bi šla še enkrat na 'tvojga' kot delala zgornjo disertacijo.
Pa še tiste k.... vejice zdej ne znam zbrisat :mrgreen:
O Z!
Uporabniški avatar
 zz topka
#366758
Pej dejmo še k...pomoč poiskat :lol:
Najprej greš v svoj Control panel (obkrožen desno zgoraj)
Pole greš v Profil (obkrožen levo)
In greš v Podpis ( obarvan rdeče)
In se z miško postaviš za vejico, klikneš in z backspaceom zbrišeš. :wink:
Kapiš?
Brez naslova.jpg
Brez naslova.jpg (150.94 KiB) Pogledano 5290 krat
 TONEK
#366759
Evo, za tren oka, Valentina!
Cenzuro, prosim!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA