Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 vinkop
#366939
rlosting napisal/-a:Ko pritisneš Search oziroma išči moraš nato v zgornjem levem kotu klikniti na Communicty content...nato pokaže več sledi. lp

aha, tako je v brskalniku....kako pa je v aplikaciji za telefon? v aplikaciji pa izgleda ni te moznosti.....
Uporabniški avatar
 zz topka
#366940
Če greš v aplikaciji na uno zastavco na desni poleg iskalnika, ti vrže ven vse, kar je...poiščeš pa tam, kjer tebe zanima??? Ne vem, no...
Screenshot_2020-04-21-17-14-51-698_com.alltrails.alltrails.jpg
Screenshot_2020-04-21-17-14-51-698_com.alltrails.alltrails.jpg (302.13 KiB) Pogledano 5084 krat
Priponke
Screenshot_2020-04-21-17-14-51-698_com.alltrails.alltrails.jpg
Screenshot_2020-04-21-17-14-51-698_com.alltrails.alltrails.jpg (7.95 KiB) Pogledano 5082 krat
 avion
#366941
Ok, sedaj sem potem te GPX uredil, sedaj pa me zanima še sledeče:
    -katero aplikacijo za sledenje gpx-om uporabljate na telefonih
    -Katero ur mi svetujete. Trenutno ima Huawet Watch GT, ki je sicer super, vendar ne ponuja možnosti sledenje GPX. Včasih sem imel Fenix 3 in je bil super, kar se tega tiče, je bila pa baterija dosti slabša. Kaj mi svetujete danes. Fenix 5/6? Kaj pa Suunto Spartan? Morda kaj tretjega?
Uporabniški avatar
 zz topka
#366942
Če imam vse na Stravi, potem kar Stravo. Ure ne nucam, imam pa xiaomi redmi note 7 tulifon, kjer zdrži baterija nenormalno dolgo...če cel dan nucam vse možno, grem zvečer priklopit na polnjenje in manj kot 50% ne pomnim, kdaj mi je pokazalo, da je še baterije. Tako jast...drugi pa? :?: :-D
 rio
#366943
avion napisal/-a:Ok, sedaj sem potem te GPX uredil, sedaj pa me zanima še sledeče:
    -katero aplikacijo za sledenje gpx-om uporabljate na telefonih
    -Katero ur mi svetujete. Trenutno ima Huawet Watch GT, ki je sicer super, vendar ne ponuja možnosti sledenje GPX. Včasih sem imel Fenix 3 in je bil super, kar se tega tiče, je bila pa baterija dosti slabša. Kaj mi svetujete danes. Fenix 5/6? Kaj pa Suunto Spartan? Morda kaj tretjega?



najprej za telefon. Locus map ali pa View ranger. obe v špici po uporabnosti in zmožnostih. lahko imaš hkrati eno ali več tras vidnih in , snemanje, višinski profili, možnost uporabe ene tone zemljevidov vključno s specialkami, ki so seveda plačlnive. locus map me je po slo in delu cro prepeljal zagotovo po 1000 km neznanega terena. če uporabljaš kolo svetujem nakup phone holderja, ki gre na belanco in verjemi prenese še tako divje spuste, telefon ostane na mestu.

sedaj pa ura. to je pa pri teku edino uporabno. sam nisem pristaš Garmina vem pa da feniksi omogočajo to in še mnogo več. imam suunto, ki ga ravno tako krepko biksa s ukinitvijo spretnih strani za uro. drugače pa spartani in 9 in 5 delajo bp. traso se enostano naloži, ki je bila poprej zrisana na heatmaps, ki je edino pravo orodje za raziskovalce in avanturiste .

še tole, feniksi omogočajo tudi prikaz map, ki pa je več ali manj neuporabno, ker je premalo. govorim iz lastnih izkušen in pri kolesarjenju vedno ubiram stranske poti in skoraj vsakič se mi zdodi kako popravilo ceste in obvozi in takrat je ura skoraj neuporabna, telefon pa zelo

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA