Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 vencelj
#272455
jermana napisal/-a: Po svojih izkušnjah pa vem, da grem sigurno na tekmo, če se prej prijavim in plačam tudi prijavnino. V tem primeru me nič več ne zaustavi. Tudi slabo vreme in ne "lenoba". Tekma je v petek zvečer - štart na 10 km je bil lani ob 18. 30 uri in je tekmovalcem odgovarjalo.


Nisem mislil na vreme ali lenobo, v mislih sem imel službo.

lp, vencelj
Uporabniški avatar
 vencelj
#277499
Razpisa za tek na Osolnik ( 13. maj- pokal Slovenije v gorskem teku in DP za veterane) zaenkrat še ne najdem, za 6. tek po ulicah Tržiča in odprto državno prvenstvo v cestnih tekih in hoji na 10000 m za veterane (25. maj) pa je: http://www.sztrzic.si/r12tut.pdf

lp
Uporabniški avatar
 vencelj
#279220
Danes na Godešiču DP v gorskem teku za veteranske kategorije...
V maju in juniju se tekme kar vrstijo: v soboto DP v maratonu (Radenci), pa v Nemčiji SP v gorskem teku za veterane( btw: zakaj prijavljeni slovenski tekmovalci nimajo spredaj zastavice, tako kot vsi ostali???)...nato v petek, 25. maja DP v cestnem teku na 10 km v Tržiču...itd.

lp
Uporabniški avatar
 vencelj
#281532
...za veterane v letu 2012 je bilo prvotno predvideno za Velenje. Tudi v koledarju veteranskih tekmovanj v reviji TEKplus je še podatek, da bo v Velenju.
Če pa sedaj, 14 dni pred tekmovanjem pogledamo koledar tekmovanj in razpis (PDF) za to tekmovanje (23. in 24. junij), je tam nov podatek: kraj Celje, organizator AD Kladivar.
Prijave do tri dni pred tekmovanjem oz. na dan tekme z doplačilom.
Tekaške discipline: 100, 200, 400, 800, 1500, 5000, 4x100, 80 ovire , 100 ovire, 110 ovire (M), 400 ovire...hoja 3000 (Ž), 5000 (M)...ter skoki (daljina, višina, troskok, palica) in meti (krogla, disk, kopje, kladivo, gira)...
Več na http://www.atletska-zveza.si/tekmovanja ... -tekmovanj

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 MatjazV
#289782
Slovenski atletski veterani smo prejšnji teden zelo uspešno nastopili na BAVACS 2012 v Turškem Izmiru in nabrali cel kup medalj.

Tudi jaz sem pobral kolajno za zmago v polmaratonu v kategoriji :D .

FOTKE.

Imeli smo se super, kljub temu da je bila organizacija bolj šepava.

REZULTATI MOŠKI
REZULTATI ŽENSKE

LP, Matjaž
Nazadnje spremenil MatjazV, dne 30 Sep 2012, 08:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 mrzli
#289791
Čestitke vsem, ki ste nastopili na BAVI 2012 v Izmirju v Turčiji :clap:

Drugo leto pa se vidimo na BAVI 2013 na stadionu Mladosti v Zagrebu, kjer bo
tudi organizacija verjetno precej boljša kot v Turčiji :laola
Uporabniški avatar
 vencelj
#293693
Z državnim prvenstvom v polmaratonu 28. oktobra v Ljubljani se je za veterane zaključila atletska sezona 2012...seveda tu ne mislim na tiste, ki se udeležujejo številnih rekreativnih tekmovanj...
In že čakamo koledarje za naslednje leto :roll: :mrgreen:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#294353
Danes se nas je preko 60 atletskih veteranov zbralo v Šentjerneju in Kostanjevici na Krki, kjer je potekalo zaključno družabno srečanje Združenja atletskih veteranov slovenije z analizo sezone 2012.

Na priloženi povezavi si lahko ogledate in tudi kopirate fotografije, ki sem jih posnel na tem srečanju ZAVS : http://matjazv.phanfare.com/5847146.

Čestitke vsem prejemnikom pokalov za letošnje najboljše dosežke in uvrstitve. Hvala vsem za prijetno druženje in odlično organizacijo našega srečanja ter ogledov.

Lep športni pozdrav,

Matjaž
#294425
Hvala Matjaž za krasne slike! Res smo se v soboto lepo imeli. Škoda le, da smo se poslovili ravno v času ko je v bližnji sobi zaigrala harmonika... Bom pa naslednje leto jaz prinesel svojo!
Uporabniški avatar
 RoKo
#294430
mrzli napisal/-a:Čestitke vsem, ki ste nastopili na BAVI 2012 v Izmirju v Turčiji :clap:

Drugo leto pa se vidimo na BAVI 2013 na stadionu Mladosti v Zagrebu, kjer bo
tudi organizacija verjetno precej boljša kot v Turčiji :laola


Tu se bom pa pridružil. :D
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA