Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 ton
#122496
Meni se zdi pa investicija v lastno zdravje in počutje tako samoumevna, da mi je potem vrečka popoln bonus in se grem vsakič pamža versus dedka mraza. Doslej sem bil najbolj vesel piksne rib najbolj profane znamke, ker je bila totalno odpuljena, in pa rokavic v Dolskem, ki so denimo danes zjutraj več kot sedle. Sežanski med še čaka, grozi pa z visoko uvrstitvijo.
Ljudje povsem zastonjskih stvari pač ne znamo ceniti, zato si denimo želim plačljivih (sneženih) tekaških prog, kjer bom lahko končno iz vsega srca nadrl progamajstra in tisto bunko, ki gre v smučino sprehajati sebe in psa. 8)
Uporabniški avatar
 DuleKTKV
#122759
Na podobno temo je bilo že kar nekaj debate. Me pa veseli, da se je vendarle oglasil en organizator - pelvis, in dodal nekaj podatkov iz prve roke :!: Meni je tako marsikak dvom pojasnjen 8)
Uporabniški avatar
 yogo
#122785
zz topka napisal/-a:Ja, hvala Bogu so se na PN tekih spomnili družinskih popustov. Tudi pri gorskih tekih se nas kje usmilijo. Res se v celem letu nanese nekaj denarčkov, saj smo v lanskem letu kot 5 članska familija, kjub vsem popustom, ki smo jih bili deležni, potrošili za štartnine blizu 800 €.
Ne vem, kako zmorejo nekje vseeno postreč ...
Na primer, mi ko gremo v Pulo na Pokal Uljanika, tam startnine za otroke ni, odrasli pa imajo le 15kun. Vsi dobimo kvalitetne majice, otroci sok in krof, odrasli pa celotno kosilo, z vinčekom vred. Da bi povsod tako bilo....


Na Gradiškem gorskem teku, ki je tudi tek PN ni bilo nič družinskega popusta, vsaj nam ga nisi dali?????? :evil:

lp Yogo
 Slavnik
#122858
Pa naj podam se sam svoje mnenje glede tega. Sam sem tudi organizator, tako gorskega (Slavnik) kot ravninskega teka (SLO POKAL).
Da odidejo tekaci zadovoljni od teka, jim je potrebno nekaj ponudit, danes je pa vse denar. V organizacijo je potrebno vlozit veliko volje, prostega casa in dela, to zelo malo ljudi opazi in ceni. Iz lastnih izkusenj vem, da ce bi bili odvisni samo od startnin, ne bi pokrili vseh stroskov.

Tekov se pojavlja vsako leto vec, vsak tekac po svoje se bo odlocil, kje mu ne bo tezko placat tistih 10 EUR oz. katerega se bo udelezil in katerega ne, nam pa kot organizatorju je cilj, da bomo ponudili tisto nekaj vec, kar bo pritegnilo tekaca.
In ce na koncu pogledamo: Na tekih ste za 10 EUR delezni spominka (v veliki meri majice ipd..), toplega obroka, sadja, caja, in drugih napitkov, ter na koncu se zreb prakticnih nagrad da cene sploh niso pretirane...

Gorski tek v ITA , kateri spada pod nas pokal GTPN 2008 ime starnino 15 EUR, oni pravijo, da pod to ceno ne morejo it.

lp
skd modras
 MATJAŽ
#127276
Za najmlajše so pa darilca kar magnet. :P
Uporabniški avatar
 zz topka
#127282
.[/quote]

Na Gradiškem gorskem teku, ki je tudi tek PN ni bilo nič družinskega popusta, vsaj nam ga nisi dali?????? :evil:

lp Yogo[/quote]

Se opravičujem za "malo" zamude z odgovorom, ampak sem šele zdaj zagledala in prebrala...
Če bi omenili, da ste na teku familija, bi vam zagotovo zaračunali manj... Vsaj dogovor je bil tak... če pa nič ne pojokate, normalno, da rajši več dobimo...
Saj tudi pri naši familiji moram jaz sama iti v akcijo, in prositi...
Uporabniški avatar
 yogo
#127291
Prijavili smo se skupaj, dva odrasla in dva otroka z istim priimkom.
Kaj je to kot družina??????? :shock:
Nihče ni omenil možnosti družinskega popusta!!!!!

Sedaj sem še bolj razočaran, ko sem zvedel da ste imeli tak dogovor!
Pomeni, da ste zavestno tako ravnali. :evil:

lp Yogo

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA