Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
#331945
Ob 15.05 je startal proti predzadnjemu vrhu - Storžiču. Kot je že napisala Andreja, zopet prehiteva svoje plane in postavljene časovnice - spremljevalci pa ga komaj dohitevajo. Če bo do konca šlo vse po sreči, bo okoli 18 h v cilju. Startal je ob 5h zjutraj.

Držimo pesti in sedaj ga gremo čakat v Tržič.
#331966
Klemen je končal svojo jesensko trilogijo ( 3 vrhovi, Grintovci Extrem in T 24) na najboljši način.
Na njegovi najljubši ( in sploh prvi - leta 1999 ) progi je uspel priti v cilj v 12 urah in 47 minutah.

Izredno emocionalen je bil njegov prihod v cilj, kjer ga je pričakala velika množica sorodnikov, prijateljev, spremljevalcev....

Fantastično vreme je omogočilo odlične pogoje za vrhunski rezultat. Odlično delo pa so vsak po svojih močeh prispevali sotekači:

Klemen Zupan, Majk Mikloša, Marjan Tepina, Nino Fijačko, Anže Božič, Luka Mihelič, Rolando Lipar, Peter Slatnar in Uroš Rozman.

Za hrano, pijačo in ostalo smo skrbeli: Janez Stočko, Andreja Triler, Maruša Triler, Janez Udovič, Majda Udovič, Barbara Mihelič, Marjan Mihelič, Anita Brunec in Uroš Feldin.

Uradni fotograf je bil Matej iz Brežic, Klemena pa so na progi s kamero spremljali zgoraj navedeni tekači.

Bilo je nepozabno, Klemen pa presrečen in tudi že utrujen ni nič več...
#331967
Danes sem preživel cudoviti dan na gorenjskem kljub temu, da nisem bil kos nalogi. Bom drugič :) Spremljal sem Klemna po grebenu Kosute ampak je bil prehiter zame. K sreci je bil zraven Anze. Spoznal sem veliko prijetnih ljudi in dozivel neverjetno organizacijo, ki jo je vodil Uros. Organizacija je bila na visku. Vsi so delali v dobrobit Klemnu in na koncu je bilo tako kot, da so vsi premagali T24 v rekordnem casu. Neverjetni obcutki. Zdaj razumem zakaj je Klemen deležen takšne podpore saj je neverjeten športnik.

Hvala Uros, da si me povabil in mi to omogočil.

Klemen :laola

LP, Nino
#331976
Čestitke, neverjetno, res! Ni veliko manjkalo da bi T24, postal T12. Komaj čakam da slišim še vmesne čase. :clap:

Vidim da bom res veliko zamudil v tem času ko sem od doma. :?

Pa še čisto tako tehnično me zanima katere poti je izbral? Je tekel čez Stari Ljubelj ali se je spustil dol na Ljubelj?

Lep pozdrav vsem v Slovenijo iz Istanbula,

Bojan
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA