prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
 katrca
#158448
Mojčica draga, tako hitro me je domov pognalo, ker sem komaj do doma prinesla. No, na to nisem računala in kazen je ta, da sem ostala brez nedvomno božanskih mafinov in še s precejšnjo bolečino v mišicah ( seveda prijetno ), ker se nisem dovolj raztegnila. Sicer je bilo pa super, a ne ?
 katrca
#158449
aja, še to. V tem tednu imamo punce nalogo, da zelooo veliko jemo, da se čimveč zredimo, ker naslednjo nedeljo čakamo Sandija, da izpolni svojo obljubo. Upam, da ne bo za večno zbolel. :D
 Sandi3team
#158479
natasa napisal/-a:Ja bilo je odlično, je bil en dober trening, sicer malce hitreje kot sama tečem na treningih, ampak je bil pulz ravno še v dovoljenih mejah :oops: . Sem ugotovila, da so to fantje, ki živijo za triatlon, hodijo v službo in veliko trenirajo :cast1: .
Upam, da se še kdaj pridružim.

Mojca hvala za mafine bili so odlični.

Ja, Lenči čez viseči most smo morale kar peš, saj se je Sandi očitno ustrašil, da nas bo moral nositi :lol: .
A bodo fotke na forumu ali na vaši strani ???
:wink:


Sej se nisem ustrašu ampak še predn sem prvu zgrabu ste ble že vse preko mostu :D

Drgač pa link do slikic bo na naši strani že jutri(najkasneje v torek).

Mojca res hvala za mufne(sedma nebesa)!!!

Hvala Neni za neumorno slikanje.

Seveda pa hvala vsem, ki ste prišli. Upam, da ste tudi vi uživali.

lp,Šanji
Uporabniški avatar
 petka
#158489
katrca napisal/-a:naslednjo nedeljo čakamo Sandija, da izpolni svojo obljubo. Upam, da ne bo za večno zbolel. :D

Sandi3team napisal/-a:Sej se nisem ustrašu ampak še predn sem prvu zgrabu ste ble že vse preko mostu


Kako zdej, a je Sandi bil a ni bil? :D
Uporabniški avatar
 lenči
#158490
petka napisal/-a:
katrca napisal/-a:naslednjo nedeljo čakamo Sandija, da izpolni svojo obljubo. Upam, da ne bo za večno zbolel. :D

Sandi3team napisal/-a:Sej se nisem ustrašu ampak še predn sem prvu zgrabu ste ble že vse preko mostu


Kako zdej, a je Sandi bil a ni bil? :D

Sandi je bil, tekel je samo en krogec (če nisem koga zamešala :oops: ).
Uporabniški avatar
 petka
#158492
Ja, jaz sem bila sveto prepričana da ga ni... da je revež zbolel... :wink:
 Sandi3team
#158499
petka napisal/-a:Ja, jaz sem bila sveto prepričana da ga ni... da je revež zbolel... :wink:


Ta je pa dobra :D

Jst se opravičujem za zmedo ampak sem mislil, da ste vse pogruntale kateri sem.

Ampak glede na to, da vidim da ste si res želele, da vas nesem čez most pa vam obljubim da bom izpolnil obljubo in vas ob priložnosti res nesem čez!!!

lp,Šanji

p.s. Petka zdej se pa slika ujema ;)
Uporabniški avatar
 petka
#158509
A midva sva se celo pogovarjala? :oops:

Sandi3team napisal/-a: Ampak glede na to, da vidim da ste si res želele, da vas nesem čez most pa vam obljubim da bom izpolnil obljubo in vas ob priložnosti res nesem čez!!!


:D :wink:

Sicer pa, glavno da smo fajn tekli, jaz sem se imela super in sem zelo zadovoljna, da smo naredili 2 kroga in toliko km, nisem nič pogrešala nošnje čez most.... Res ne, tko da ne se bat... :lol:
 katrca
#158519
glej ga lisjaka. Dobr si nas, ha-ha.
 Saso202
#158583
Sandi, Sandi ti ga tud biksaš :lol:

Še sreča, da bo most tam tudi naslednjo nedeljo. Tako, da jaz mislim, da bo za naslednjo nedeljo držal obljubo... :D

Ja včeraj je bilo res super. Tisti, ki ste šli dva kroga ste potem imeli še sonček.

Slike in kratko poročilo na naši strani http://www.srk-celje.si
Uporabniški avatar
 lenči
#158585
Hvala za fotke, tole je pa prava fotoreportaža, toliko je slikic.
Naslednjo nedeljo pa mene ne bo :lol: , bo manj dela, ker ne bo treba težke kategorije čez most prenašat :wink: :rol:.
Uporabniški avatar
 Gospod 5:00
#158602
MojcaZ napisal/-a:Super je blo! Hvala vam za družbo. :wink: Tempo je bil kr hitr, sam še vedno prepočasen za hitrejšo skupinico. Je pa res, da nismo veliko zaostali za vami. Kajne Franci? :lol: Upam, da nisem preveč govorila. :oops: Drugič vama pustim do besede. :lol:

Za v bodoče pa bom upoštevala nasvet pri mufinih (je reku Franci, da moram rozine dalj časa namakat v whiskiju :lol:), da bojo še boljši. Katrca kam si zbezljala? Nisi probala mojih mufinov. :cry:

Hvala za podelitev medalje. Kot, da bi stopila na prave stopničke. :oops: :lol:

Se vidimo prihodnjič!

Lp, Mojca :wink:






Kar dober smo jo šibali, dober trening pred Palmanovo. Velja pohvaliti organizatorja, vse je bilo super.
PS MojcaZ predlagam, da rozine kar namočiš do naslednjič Slika

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA