Moderator: ziga

Uporabniški avatar
 športnik
#135196
Vlajko napisal/-a:Glede kulture črnogorskih šoferjev pa le tole: Vodička nam je dejala, da je črnogorski nacionalni šport prehitevanje v škarje. :wink:

Krasno! :evil: Upam, da bom prišel živ nazaj... :oops:
 spela*
#135197
Vlajko napisal/-a:
Glede kulture črnogorskih šoferjev pa le tole: Vodička nam je dejala, da je črnogorski nacionalni šport prehitevanje v škarje. :wink:


In kaj je tu drugače kot v Sloveniji? :roll:
 spitbox
#135395
Iz lastnih izkušenj vem, da je tudi na naših cestah lahko zelo nevarno, še posebej na prometnih cestah. Zato se bom zelo trudil iskati lokalne povezave in manj prometne ceste...
 spela*
#135399
spitbox napisal/-a:Iz lastnih izkušenj vem, da je tudi na naših cestah lahko zelo nevarno, še posebej na prometnih cestah. Zato se bom zelo trudil iskati lokalne povezave in manj prometne ceste...


Posebej pazi tam, kjer se veliko vozijo s počitniškimi prikolicami. Te so namreč širše od avtomobilov, na kar vozniki pogosto pozabljajo.
Uporabniški avatar
 športnik
#137294
športnik napisal/-a:
Vlajko napisal/-a:Glede kulture črnogorskih šoferjev pa le tole: Vodička nam je dejala, da je črnogorski nacionalni šport prehitevanje v škarje. :wink:

Sedaj lahko potrdim, da to še kako močno drži, in da se lahko samo nekomu zahvališ, da se cel pripelješ nazaj iz Črne gore! :twisted:
Uporabniški avatar
 športnik
#138032
spitbox napisal/-a:Lahko poveš kakšno informacijo več? Je bilo na cesti nevarno?


Spitbox, kaj tole ni dovolj jasen podatek?

Vlajko napisal/-a:
Glede kulture črnogorskih šoferjev pa le tole: ... črnogorski nacionalni šport prehitevanje v škarje. :wink:
 spitbox
#141181
Zdravo!
Zahvaljujem se vam za vse vaše nasvete in predloge. Kolesarsko potovanje je uspešno za mano, čeprav sem zaradi ogroženosti na magistrali spremenil traso poti, sem kljub temu neizmerno užival.
Če koga zanima lahko prebere report na: http://nabiciklu.wordpress.com

Sedaj pa priprave na naslednji cilj: Ljubljanski maraton 2008, 21 km (čas pod 1:55). Bomo videli :)

Bye
 BoštjanU
#276683
Zdravo!

Če ima kdo namen it s kolesom po Dalmaciji se mi lahko pridruži 27.04. do 05.05.2012. V planu imam štartati nekje v Trogirju in po magistrali do Dubrovnika, ter nazaj čez vse otoke :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA