Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 raziskovalec
#174157
Laufer prav imaš. Drugih 7 gre navzdol in se tradicionalno hitro kotalim. Če bi bil tale tek po ravnem bi bilo pod 1:45 tudi zame, saj sem imel na 17 km že/še minuto prednosti do tempa 5:00. Glede na moje letošnje ne(priprave) v januarju in februarju je šlo presenetljivo dobro. V hrib pa s trenutno pripravljenostjo (in kilažo :oops: ) pač še ne :wink:
Evo laufer, najkasneje v Palmanovi pa pod 1:40. Lahko tudi skupaj, lahko tudi prej.
Drugače pa lep dan, odlična posadka v avtu, odlična organizacija, skoraj idealno vreme; žal očitno nisem uspel srečati vseh TF-jevcev, a na analizi nas je bilo kar nekaj.
Tale mali kraški je pač stimulacija za začetek sezone.
Hvala vsem za družbo, posebej pa še vsem fotoporočevalcem. Glavni organizator prijav pa med gledalci in fotoreporterji :shock:
Uporabniški avatar
 Vreme
#174159
Moje sodelovanje na MKM letos ni bilo namenjeno doseganju rekordov je bolj sovpadalo v priprave za Šentiljsko pot. Tako sem tudi začel. Najprej sem ugotovil, da sem krepko preveč oblečen, pri četrtem km pa so se začele ponovno moje težave s podplati. Mravljinci nikakor niso prenehali in že sem se začel spraševati, kako bo to šlo do konca :? . Pri sedmem km je težava minila in od tam naprej je vse šlo kot po maslu, vse do 19.km ko sem dohitel Wego in od tam naprej sva družno prisopihala vse do cilja! :wink:

Še nekaj fotk
Uporabniški avatar
 bobr
#174160
raziskovalec napisal/-a:Glavni organizator prijav pa med gledalci in fotoreporterji :shock:

Ta'kle mamo letos :wink:
Uporabniški avatar
 še1PR
#174163
Čestitke vsem!
 spela*
#174165
Laufer napisal/-a:PS: Glede na to, koliko trenerjev in svetovalcev za dvoboj leta ima spela*, bom vzel Luzerja v roke in ga do jeseni pripravil na iziv. Vztrajnost ima, samo nekaj malega hitrosti mu manjka.



Saj sem vedela, da ima Luzr v resnici nekaj za bregom. :twisted:

A da imam res toliko trenerjev in svetovalcev? :shock:
Samo da me ne bodo zdaj vsi zapustili in bom ostala sama. :cry: :--(

(Nekateri so se mi včeraj zdeli zelo zaskrbljeni za Luzrja ... no ja, saj sem bila tudi sama malo v skrbeh ... :lol:
Čeprav sumim, da se mi Laufer v resnici hoče maščevati, ker ga včeraj - iz določenih razlogov - nisem uspela slikati, ko je prihitel v ciljno ravnino ... :oops: :lol: )
Uporabniški avatar
 AVI
#174178
...ma je bilo res prav fino....predvsem pa prav hvala vsem fotoreporterjem, ki so poskrbeli, da imamo fine slikice....čeprav sem bil med zimo kar priden...si nisem mislil, da se bo že v Sežani zgodilo, to kar se je... :?: :?: :?: .... kaj pa ne povem.... :ignore: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 bobr
#174191
AVI napisal/-a:...ma je bilo res prav fino....predvsem pa prav hvala vsem fotoreporterjem, ki so poskrbeli, da imamo fine slikice....čeprav sem bil med zimo kar priden...si nisem mislil, da se bo že v Sežani zgodilo, to kar se je... :?: :?: :?: .... kaj pa ne povem.... :ignore: :lol: :lol: :lol:

Če se prav spominm ko si mimo ciljnega ovinka padel sem takrat pogledal uro si imel pod 1:30. Torej si postavil PB :lol: Čestitke.
 ton
#174195
Bobr, ti si pa na fotki tam v cirka 3ooo slovenskih in večinoma italijanskih domovih in to na razglednici, ki vabi na tek prihodnje leto s pomenljivim "kje si pa ti danes?"

Sam sem podbacil minuto in sekundo za lanskim rekordom in kujem razne modrosti tipa 'če ni, vojska ne vzame' ali 'za vse ni n'kol'..., ampak če se počasi učim uživati na treningu, ni vrag, da bi v kratkem tudi na tekmi (in ne le kasneje, ko je že vse mimo).
Uporabniški avatar
 AVI
#174196
bobr napisal/-a:
AVI napisal/-a:...ma je bilo res prav fino....predvsem pa prav hvala vsem fotoreporterjem, ki so poskrbeli, da imamo fine slikice....čeprav sem bil med zimo kar priden...si nisem mislil, da se bo že v Sežani zgodilo, to kar se je... :?: :?: :?: .... kaj pa ne povem.... :ignore: :lol: :lol: :lol:

Če se prav spominm ko si mimo ciljnega ovinka padel sem takrat pogledal uro si imel pod 1:30. Torej si postavil PB :lol: Čestitke.


:lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 IRA
#174205
ton napisal/-a:Bobr, ti si pa na fotki tam v cirka 3ooo slovenskih in večinoma italijanskih domovih in to na razglednici, ki vabi na tek prihodnje leto s pomenljivim "kje si pa ti danes?"

Sam sem podbacil minuto in sekundo za lanskim rekordom in kujem razne modrosti tipa 'če ni, vojska ne vzame' ali 'za vse ni n'kol'..., ampak če se počasi učim uživati na treningu, ni vrag, da bi v kratkem tudi na tekmi (in ne le kasneje, ko je že vse mimo).


A ne da je tist bobr???? :twisted:
Sem tut jest to na kavi pred štartom govorila pa me niso jemali resno :roll: :wink:

Matr bobr, ti si zvezda ...
V vsaki vrečki si :twisted: :D
Uporabniški avatar
 bobr
#174244
Ja ja vi kar zezite boste vidli naslednje leto :twisted:
 afro
#174252
Še nekaj mojih slik nedeljskega teka.

Če se kdo najde na kakšni sliki in želi originalno resolucijo (3872 x 2592), naj mi pošljite ZS, na picasi je bolj za silo. :)
Uporabniški avatar
 RoKo
#174300
Avtor: udeleženka maratona, kraj: Nova Gorica
Poslano: 23.3.2009 20:42:21.

po tekmi sem zvedela, da so italijanski državljani plačali štartnino v višini 12 ??!!(kar je v bistvu primerna štartnina in tudi štartnina večine malih maratonov)Slovenci pa 25€. Sram vas je lahko!!


Tole se moram pa pozanimat. Če je to res...................
:evil: JIm že pokažem.
Uporabniški avatar
 activean
#174329
@tae
neverjetno...
iz dneva v dan hitrejši.
Sprašujem se, kakšen bo rezultat ko se na kakšni tekmi srečava.
Mislim, da bo šlo za sekunde (če bom sploh zmožen sledit takemu tempu )
Sedaj pa je čas, da kot novi cilj objaviš 5km =18 min.

čestitam pa tudi vem ostalim udeležencem. Konkurence je vedno več :D
 Krimski
#174330
Živjo! V nedeljo sem naredil nekaj slik, z veseljem jih pošljem "lastnikom", a bi rabil vaš (njihov) e-mail naslov. Če to berete ali če kdo ima te naslove, naj mi jih pošlje na ZS! Na slikah so: Robert Kotnik, Tone Kosmač, Mitja Kosovelj, Simon Alič, Tomaž Kalan, Matej Poljanšek, Miran Kavs in Aleksandra Fortin. Hvala in LP! :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA