Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 maca
#174008
Lenči, kolkokrat sem morala jaz mimo vas,da sem vas končno le opazila?!
Ja,brez očal in brez dodatne brce v.... bi zgrešila še sama sebe.
Sori,saj nisem hotela biti nevljudna.

Sicer pa prekrasen tek, po sobotnem zmrzovanju sem bila prirpavljena na najhujš: veter itd in sem imela s sabo vso zimsko garderobo, pa ni bilo treba. Super, super, super.
Časa teka ne bi komentirala, ker mi pač ni pomemben. Zato pa je bilo vzušje fenomenalno.

Savo - hvala prevoz in čakanje ob mojem avtu, ko sem urejala službeno štalo, Matjaž - lepo se je bilo ponovno družiti s tabo. Jana,prav fejst punca si, se vidi čigava sestra. Loni,za pas si mi dolžna kofe.
Vsem ostalim,vsakemu posebej čestitke za doseženi rezultat in hvala za družbo.
Uporabniški avatar
 zz topka
#174010
Ola, še malo o hitri hoji.

Prva letošnja tekma, v katero se je malo jače vključila italijanska, hrvaška in avstrijska hodaška elita...

Uf, ko se prikaže troje mladih Italijank, ki dobesedno letijo po pisti...

Sem morala zbrati vso korajžo, da sem se postavila na startno črto.
Z mojo drugarico Vlasto iz Hrvaške sva se tolažili, da sva pa za svoja leta tudi midve že dovolj dobre. No, ona je kar dosti boljša... kot jaz... za svoja leta...
Dan je bil res prekrasen. Štartale smo najbrej dame. Občutek sem imela dober, zdelo se mi je, da tudi jaz kar nekako letim, čeprav je šla zmagovalka dvakrat mimo mene... Na koncu sem si morala odkrito priznati, da brez dela ni jela , tako da so bili tudi moji občutki glede brzine le pesek v oči.
Ma, za prve hitrohodaške korake v letošnjem letu pa tudi ni tako slabo.
Tako sem za peto mesto med damami na koncu lahko vseeno zadovoljna.

Jota s klobaso je bila njami.

Podelitve kar ni tlo bit, zato smo jo mahnili raje domov, še malo po sončku.

Videla veliko forumovcev. Le kaj, ko imam probleme s prepoznavo... Me pozdravljajo, jaz pa kot tepec, ...kdo si že ti??? Aja, ti....Jej, jej, jej...
ma, prej, ko bom prav stara, bom pa ja že vse prepoznala.
Celo BojanaM , katerega pa prav fajn poznam, sem pa ime zamenjala. Miran sem mu rekla. Sorry, BojanM in hvala za....

No, zdaj pa usmerit vse sile v Vipavski tek...
Uporabniški avatar
 riba
#174014
Danes je bila Sežana res v športnem duhu. Nisem bila še na nobenem tako množičnem teku do sedaj. Glede organizacije nimam nobenih pripomb, prav nič mi ni manjkalo, tudi sonce so naročili :P. Tekla sem pa tudi malenkost bolje kot ponavadi. Stranskih učinkov zaenkrat še nobenih.
Končno sem videla tudi veliko TF obrazov. Družba in razpoloženje je bilo enkratno. Upam, da se spet kmalu vidimo :roll:
 spela*
#174022
Danes sem tekla kratko progo. Čeprav sem se najprej prijavila na 21 km (pa potem to spremenila - hvala, Tae) in čeprav sem na smerokazu oklevala, ali vseeno ne bi šla na daljšo progo, glede na vreme in počutje. Pa sem se le držala načrta in zavila desno, tako da sem lahko v cilju s fotoaparatom počakala nekaj polmaratoncev.

Spoznala Irinega dragega (oziroma je on spoznal mene, jaz ga nisem znala takoj uvrstiti :oops: ), ki je nekaj časa tekel z mano.

Tek je bil lep, krasno vreme, kljub svarilom, da naj se pripravim na zimske razmere, sem tekla le v dolgi majici, kar je bilo dovolj. Luzr, vseeno hvala za skrb. :wink: Hvala tudi za testiranje mojih živcev pred startom. Doslej še nisem doživela, da bi morala teči na start zato, da ne bi zamudila. No, prišla sva seveda zadnja (na start namreč, ne na cilj), a še pred pokom pištole.
(in zadnji bodo prvi ...)

Tačas so se naložile tudi fotografije:
http://picasaweb.google.com/1spela789/6SezanaMKM220309#

Nekateri ste bili prehitri, nekatere sem prepozno videla ...
 Larchi80
#174023
Preživela čudovit dan v čudoviti družbi, vreme nam je bilo res naklonjeno, čeprav mi je bilo na začetku kar hudo vroče, ker precej slabo prenašam vročino, ampak pretekla sem svoj prvi polmaraton, svojo prvo 21ko!! Sicer sem glede časa pričakovala boljše, ampak tudi to je nekaj, da sem sploh prišla skozi cilj, glede na to, da me je proti koncu grdo začela bolet leva noga- nart :(. Glede na to, da smo prišle v cilj zadne, smo imele ves čas družbo spremljevalnega vozila :),..da ne omenim kakšno gužvo sem delala po cesti. Verjetno so me bili vozniki izredno veseli :rol: .
Vse pohvale organizatorjem. Vode, sadja, piškotov in ostalega je bilo na vsaki postaji več kot dovolj, tudi za nas zadne tekače!
Utrujena sem na fertik. Komaj čakam posteljo :rol: .
Jutri grem po nove superge, te ki sem jih imela danes so odslužile in si zaslužijo penzijo :cast:
Lenči in IRA hvalaaaaaa za spremstvo vseh 21km!! :piti:
Uporabniški avatar
 tae
#174032
Vse je bilo po planu in programu:

- Ob 7h vstajanje
- Ob 8h pobiranje sopotnikov
- Ob 9h že v Sežani
- Do štarta še več, kot dovolj časa za štartne številke, kavico in ogrevanje
- Vreme: pričakoval sem veter in posledično hlad, kljub sončni napovedi, prijetno presenečen, bilo je res super
- Organizacija tako velikih prireditev je itak vedno na nivoju, tako da tudi tokrat ni bilo drugače
- Ljudje: Prav vesel sem, ker na vseh koncih in krajih na tekaških prireditvah srečujem poznane ljudi. Posledično se povsod počutim domače. Dovolj je z vsakim beseda, dve in pozitivno sem napolnjen za ves dan.
- Tek in tekma: (seveda je tu potrebnih malo več besed)
Izbral sem si krajšo razdaljo, po garminu 8,34 km. Same proge nisem poznal, zato konkretnih časovnih ciljev nisem imel. Vsekakor pa sem želel prehiteti Obivankenobija ne glede na čas. Na štartu sva se že zgubila, tako da nisva štartala skupaj. Na cilj pritekel absolutno 17. s časom 31:20 (povprečni tempo 3:46min./km). 3 zame pomembne zanimivosti tega teka:
1. Prvič v življenju sem med tekom ujel našega MatjažaV (na koncu mi je sicer ušel, vendar je bila razlika le 13 sekund po neto časih, kot sem gledal v rezultatih. Zadovoljen sem, da sem se mu uspel tako približati, čeprav je on menda tekel slabše od lani)
2. Na 5km razdalji po moji uri sem imel čas 18:31 (kar je le 2 sekundi slabše od mojega rekorda postavljenega prejšnji teden, s tem sem ga ubistvu le potrdil)
3. Slučajno sem med današnjim tekom postavil svoj osebni rekord na 7 km razdalji (to sem ugotovil šele doma ob analiziranju podatkov), ki je do sedaj znašal 26:39, novi današnji pa je 26:09

Vprašanje časa je kako dolgo bo še trajala ta pravljica.
Uporabniški avatar
 vencelj
#174047
tae napisal/-a:Vse je bilo po planu in programu:

- Ob 7h vstajanje
- Ob 8h pobiranje sopotnikov
- Ob 9h že v Sežani
- Do štarta še več, kot dovolj časa za štartne številke, kavico in ogrevanje
- Vreme: pričakoval sem veter in posledično hlad, kljub sončni napovedi, prijetno presenečen, bilo je res super
- Organizacija tako velikih prireditev je itak vedno na nivoju, tako da tudi tokrat ni bilo drugače
- Ljudje: Prav vesel sem, ker na vseh koncih in krajih na tekaških prireditvah srečujem poznane ljudi. Posledično se povsod počutim domače. Dovolj je z vsakim beseda, dve in pozitivno sem napolnjen za ves dan.
- Tek in tekma: (seveda je tu potrebnih malo več besed)
Izbral sem si krajšo razdaljo, po garminu 8,34 km. Same proge nisem poznal, zato konkretnih časovnih ciljev nisem imel. Vsekakor pa sem želel prehiteti Obivankenobija ne glede na čas. Na štartu sva se že zgubila, tako da nisva štartala skupaj. Na cilj pritekel absolutno 17. s časom 31:20 (povprečni tempo 3:46min./km). 3 zame pomembne zanimivosti tega teka:
1. Prvič v življenju sem med tekom ujel našega MatjažaV (na koncu mi je sicer ušel, vendar je bila razlika le 13 sekund po neto časih, kot sem gledal v rezultatih. Zadovoljen sem, da sem se mu uspel tako približati, čeprav je on menda tekel slabše od lani)
2. Na 5km razdalji po moji uri sem imel čas 18:31 (kar je le 2 sekundi slabše od mojega rekorda postavljenega prejšnji teden, s tem sem ga ubistvu le potrdil)
3. Slučajno sem med današnjim tekom postavil svoj osebni rekord na 7 km razdalji (to sem ugotovil šele doma ob analiziranju podatkov), ki je do sedaj znašal 26:39, novi današnji pa je 26:09

Vprašanje časa je kako dolgo bo še trajala ta pravljica.


Bravo, tae, za dober tek. Glede na to, da si dobro delal, se to nekje (v rezultatih) vendarle mora poznati! :clap:
Uporabniški avatar
 mazi
#174069
Ojla,

Še malo mojega videnja MKM... Vreme še najlepše kar tečem na MKM -jih, družba, navijači tradicionalo super - tudi nad sami tekom sva z Lili navdušena, saj sva letos res oddtela povsem za ''svojo dušo'' pa še pod dvema urama nama je uspelo... :laola
Uporabniški avatar
 mazi
#174072
tomi napisal/-a:Na spletni strani organizatorja sem si podrobno ogledal vrstni red najboljših http://www.sport-sezana.com/maraton2009 ... =rezultati in ugotovil, da nisem med njimi, ker se pač moj priimek ne začne na KO.... :wink:

1. KOtnik
2. KOsmač
3. KOsovelj


No moj se začne na KO... pa vseeno nisem med prvimi... :rol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA