Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 želva
#177825
Me je mikal da bi šel zravn, pa nisem hotel bit za bremzo. Tko sem šel po Kamniški poti (traserji ne verjamejo v markacije, so samo table vsake pol ure in velika tabla na avtobusni) do Dupelen, potem po Rokovnjaški do Vinjega (lepo markirano), nato po Moravški poti (občasno markacije, precej zalutal) čez Mohor in Tuštanj na sv.Trojico in pol po Domžalski poti čez Tabor v Domžale in ob Bistrici nazaj domov. Se je nabralo za 8 ur lepo počasi, vendar manj višincev in razdalje kot Rokovnjaška.
LP
#246758
Hoj....ime rokovnjaški..me spominja na rokovnjaške palačinke, ki so jih včasih delali v eni gostilni v Kočevju, ko sem bila že tolk velika da sem hodila v malo šolo :) :)
...a je kdo slišal že kdaj za te palačinke?....zelo vesela bi bila, če bi dobla recept :) :D
#252287
:D

Včeraj sva z Zdravkom opravila trening treking po Rokovnjaški, opravila sva s celotno in še nekaj plusa sva dodala. Če med tekom navzdol veselo kramljaš in ti gre dobro od nog, se po kakšnem kilometru dveh le zaveš neznane pokrajine in se vrneš nazaj na pravo pot. Vreme nama je služilo do dveh tretjin poti nato pa se je vsulo, tudi babje pšeno je bilo vmes. No osvežitev je bila prijetna in na cilju naju je pričakalo sonce.V tretjem kroženju po Rokovnjaški sem le imel zveščič (hvala Zdravko) za zbiranje štemplov in sem jih tudi vse pobral. Se bom pa v prihodnje nanjo še vračal saj je pot odlična za trening, pa tudi za dušo se ob lepem vremenu kaj najde. Seveda brez trojanskih krofov ne gre.
Priponke
proti Brdu.jpg
proti Brdu.jpg (48.19 KiB) Pogledano 7063 krat
#252288
Mi smo sli pa vceraj na druzinski izlet okoli Gradiskega jezera in ravno ko zakljucimo krog vidim dve znani faci :-)
#252343
Lepo je bilo ... ko je nehalo deževati :D
Rokovnjaška pot je res dokaj tekaška in pretežno ustrezna za tek. Seveda ob dobri kondiciji :lol:
Hvala Semjul za družbo in vodenje ter seveda kvalitetno izgubljanje 8)
Pot je odlično markirana na predelih brez odcepov, medtem ko na križiščih in odcepih ponekod manjka oznak.

Naložil sem nekaj fotk.

START
Slika

PO DEŽJU SVA NAŠLA SLEDI BABJEGA PŠENA
Slika

PEVSKE VAJE :--
Slika
Nazadnje spremenil ZdravkoC, dne 02 Maj 2011, 13:04, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA