Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Z*
#205878
Ja, to je res prireditev presežnikov.
Glede na to, da letos do sobote nisem odtekla niti enega teka, daljšega kot 1h 30 (pa še ta je bil gorski), in da sem v soboto prvič letos obula cestne superge, in glede na to, da še nikoli nisem tekla niti maratona :shock:, sem lahko s tekom več kot zadovoljna. 8)
Par poudarkov:
- zahvala Vremenu (in njegovim) za pričakovano brezhibno prireditev :cast: , in ker je veliko prispeval k mojemu rezultatu - enkrat bolj na začetku kroženja je namignil, da imam še od lani neporavnane račune, pa sem pomislila, da mogoče pa res in sem odločila poskusiti zdržati vseh 6 ur.:clap:
- zahvala Rafu za meritve, ki so popestrile tek in omogočale številkam primeren vnos cukra. :mrgreen:
- zahvala kreatorjem božanskega skutnega peciva z borovnicami in čupavcev - potem ko je mojega peciva zmanjkalo, so izdatno skrbeli za moj cuker :mrgreen: Recept :!:
- zahvala vsem lepim nogam, ki so me s prehitevanjem motivirale in omogočile, da izberem mistra lepih nog - žal tem nogam nisem mogla dolgo slediti, so se muvale okrog Bernarde :twisted: PS. Rollback, všeč mi je tvoj avatar. :wink:
- čestitke vsem tekačem, predvsem tistim, ki ste dosegli ali presegli svoje cilje :clap: ; in moje občudovanje najboljšim - Bernarda bi lahko šla že med tekom na 2 krofa s testeninami in B12, pa bi bila še vedno prepričljivo prva. :mrgreen:
- obžalujem, da nisem utegnila preizkusiti Feelmaxov. :--(
- pohvala Sladkogorcem, ki so potrpežljivo prenašali naše dolgo zasedanje njihovih cest in pločnikov in nas tu in tam celo spodbujali.
- bravo TF! :TF)
Uporabniški avatar
 Loni
#205881
Z* napisal/-a:- zahvala kreatorjem božanskega skutnega peciva z borovnicami in čupavcev - potem ko je mojega peciva zmanjkalo, so izdatno skrbeli za moj cuker :mrgreen: Recept :!:


Original receptura je tule:
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=8100 Borovnice so pa meni tako všeč, da jih enostavno tlačim povsod, če je pašejo zraven, eno rundo jih posujem po testu, naslednjo pa po kremi.
#205958
Z* napisal/-a:
- zahvala vsem lepim nogam, ki so me s prehitevanjem motivirale in omogočile, da izberem mistra lepih nog - žal tem nogam nisem mogla dolgo slediti, so se muvale okrog Bernarde :twisted: PS. Rollback, všeč mi je tvoj avatar. :wink:


Z*, klanjam se in zahvaljujem za vse komplimente :oops: :oops:
noge se seveda pridružujejo :D
Obljubim, da jih spet pripeljem na kako tekmo, na muvanje :wink:

Z* napisal/-a:
- obžalujem, da nisem utegnila preizkusiti Feelmaxov. :--(


Ob priliki bom spet pripravil testiranje na kaki tekmi ali kar tako. Bržkone bo to šele v 2010, bo pa vse objavljeno tudi na tem forumu. Stay tuned! :D :D
#206211
Glede žrebanja nagrad mi trenutno manjkata še dva, ki sta dobila brezplačno poletno naročnino na Vrhunski dosežek. Kakšen teden še počakam potem pa izžrebam nova dva srečneža :D
#206213
Vreme napisal/-a:Glede žrebanja nagrad mi trenutno manjkata še dva, ki sta dobila brezplačno poletno naročnino na Vrhunski dosežek. Kakšen teden še počakam potem pa izžrebam nova dva srečneža :D


Jaz imam eno.
Podarim tistemu ki se prvi oglasi ...v tej temi...in si jo želi.
Svoje podatke naj pošlje na sladkih6@gmail.com
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA