Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Sončka
#238430
Hoj,
čudovite fotografije (ajajaj moje kilce),
čudovit tek (ajajaj moji kilometrčki),
enkratne čokoladne gurmanske specialitete (ajajaj jaz sem prinesla samo mandarine)
:-)
Zdaj pa dost:
imeli smo enkraten dan, minilo je kot blisk, moje koleno je bilo še kar prizanesljivo, odtekla sem 17 km in prehodila 10 km. Vse skupaj sploh ni tako slabo, seveda če se ne primerjam z ostalimi, kot je to dobro rekla Bernarda. Da skrajšam: tek je enkraten, če tečeš ;-) ker navijanje dojadi slej kot prej.
Lepo vas je bilo videt vse po vrsti, Vreme in družinica hvala za prelep dan.

LP, Sončka
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#238432
Ajaj ja ja kak lepe fotke
Ko vidim to ekipo na kupu, se mi razlezejo lica :D

Slika

:arrow: in še takšna čast, da smo z organizacijsko družinsko ekipo "Vreme"

Slika
Uporabniški avatar
 zajc
#238470
Potreboval sem nekaj dni, da sem zbral vtise in imel že dva treninga, ki sta me “prizemljila”, da lahko napišem kako sem jaz doživel S6.

Meni se je zdelo, da smo začeli prehitro, vendar sem se vseeno držal vodilne skupine, ker sem računal, da bom imel kakšen postanek na stranišču ali pa na okrepčevalnici. Tako za rezervo. Kmalu so (nepričakovano) odpadli vsi favoriti in kar naenkrat sva se znašla sama z Zvezdo, pa še ta me je zapustil, da sem potem ves nesrečen tekel na prvem mestu do 31 kroga, ko sta me prehitela Lojze in Neža. Nesrečen zato, ker ne maram biti v ospredju, ker te ostali lovijo. Iz psihološkega vidika. No, po treh krogih sta mi že ušla naprej, jaz pa sem takrat doživljal prvo krizo. Zaradi preveč OH mi je šlo na bruhanje. Ko sem že mislil, da bo konec z mano, me je rešil - kozarec vode. Včasih pozabim(o), da je lahko zdravilo za težave - navadna voda. Med 3. in 4. uro mi je po pričakovanju padel tempo. Jaz temu pravim: “Dati se na rezervo”. Hiteti mi vseeno ni bilo treba, ker s(m)o imeli v ospredju vsak zase določene težave. Kot je pri meni običajno, mi je po 5. urah teka ponovno “zalaufalo” in sem pretekel še 14 krogov. Ves čas sem tekel na meji zmogljivosti, ker tako hitro še nisem nikoli tekel. Po eni strani me je bilo strah, da bom pregorel, po drugi strani pa sem užival, ker je tako “letelo”.

Hrana. Po mojem mnenju sem jedel premalo, ker mi ni ustrezalo oziroma sem imel želodec tako vzdražen, če bi karkoli konkretnega pojedel, bi verjetno imel težave. Tako sem v glavnem jedel energijske tabletke in pil izotonik, vodo ali kokakolo. Očitno je bilo dovolj, ker potem nisem imel nobenih težav.

Še nikoli se mi ni zgodilo, da me praktično nihče ni prehitel ampak sem jaz stalno prehiteval. Na koncu, ko po cesti nisem mogel teči zaradi nekoliko nagnjenega cestišča, sem se na pločniku drl: “Prehitevam!” Upam, da tekačem nisem bil preveč nadležen. Vsakemu sem se poskušal zahvaliti, ker so me spuščali naprej.

Toliko spodbujanja kot sem ga bil deležen, še nisem doživel. Upam, da sem vsaj malo nakazal, da sem (bil) hvaležen oziroma sem se trudil, da sem še jaz koga spodbujal. Drugače pa sem bil v svojem svetu in se prepričeval: “Še malo, še malo...” Še najbolj mi je pomagalo, da sem si predstavljal, kako bo dobro ko bo vsega konec.

Skratka to je za mene najboljša prireditev na katerih sem sodeloval. Čestitke vsem, ki so presegli svoje meje in vsem hvala za spodbujanje. Nekaterim, veste kateri, se še posebej zahvaljujem.

Vreme in družina, hvala vam za vse :)

P.S.: Če bo kdo videl prijavnico za naslednje leto, 2011, naj me nemudoma obvesti na ZS :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#238484
-marjetka- napisal/-a:Zdravko, bi se dalo razpravljat ...

Marjetka, brez debate :ignore: jaz sem imel svojih bleščečih pet minut, sedaj so žarometi uperjeni v najbolj sladko prireditev vseh časov. Ne le to, tudi tekaška špica je prišla. Rekordi padajo. Ženske, moški, starejši, mlajši .... neverjetno ....
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Pa še @zajc je napisal tako super iskreno poročilo, da sem not padel. :clap:
Uporabniški avatar
 Štefan
#238509
Sem že kar pozen, a ste že vi kar vse napisali, naj rečem samo to, da mi je z vami bilo prelepo. :laola :laola . Družina Vreme vi, pa steitak ZAKON :cast1: :cast1: :cast1:
Za moj poškodovani gleženj je bilo 61 krogov, kar dovolj z lahkoto! :lol:
____________________________________________
Na porazih se učimo, ni vsaka zmaga enako sladka.
Uporabniški avatar
 Loni
#238544
RoKo napisal/-a:http://www.primorske.si/Sport/Rekreacija/Sest-sladkih-ur.aspx

Nekaj o teku v Primorski novicah. Tolko da se ve.......................


A se čva z mušnico pritožiti, kam pa midve spadava? No, vsaj ona, ki uradno in neuradno še zmeraj domicira na Primorskem, moja malenkost se je letos tudi stalno uvozila v kapitalo.
Uporabniški avatar
 RoKo
#238555
Loni napisal/-a:
RoKo napisal/-a:http://www.primorske.si/Sport/Rekreacija/Sest-sladkih-ur.aspx

Nekaj o teku v Primorski novicah. Tolko da se ve.......................


A se čva z mušnico pritožiti, kam pa midve spadava? No, vsaj ona, ki uradno in neuradno še zmeraj domicira na Primorskem, moja malenkost se je letos tudi stalno uvozila v kapitalo.


O dio mio.
 nana
#238556
Loni napisal/-a:
RoKo napisal/-a:http://www.primorske.si/Sport/Rekreacija/Sest-sladkih-ur.aspx

Nekaj o teku v Primorski novicah. Tolko da se ve.......................


A se čva z mušnico pritožiti, kam pa midve spadava? No, vsaj ona, ki uradno in neuradno še zmeraj domicira na Primorskem, moja malenkost se je letos tudi stalno uvozila v kapitalo.

Moj mož se ima tudi še za Primorca :D
Uporabniški avatar
 RoKo
#238590
EčO napisal/-a:
RoKo napisal/-a:Zdej pa kar vsi naenkrat. :wink: Kaj se bomo odcepili al kaj? :D :D :D


Ja "Kozjansko Republika" :lol: :lol: :lol:


Ja. V stilu Guzaja. :D :D :D :D :D :D

Itak menda noben ni pravi Primorc. Priseljeni. Za lokalne cajtnge je pa zanimivo, da smo se podali tja gor. Bo treba naredit popis za drugo leto. :wink: in pobrat ustrezno kotizacijo. :D
Uporabniški avatar
 Vreme
#238592
RoKo napisal/-a:http://www.primorske.si/Sport/Rekreacija/Sest-sladkih-ur.aspx

Nekaj o teku v Primorski novicah. Tolko da se ve.......................


Dober glas seže v primorsko vas :clap:
Uporabniški avatar
 miciM
#238597
Sladkih 6 malo drugače :wink: da dodam še nekaj, meni je pa tek v Sladkem vrhu všeč tudi zato, ker ima prelep park z zelo zanimivimi drevesi (ginko,taxodium,pahljačasti javor,stebrasti gaber,breze.......). Tam kjer je mini "šikana" dva korita z mačehami. Da je stvar še bolj "kičasta" je vse v prelepih jesenskih barvah in s soncem obsijano :D
Ostalo pa ža tako ..... :D :D :D

:wink:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA