Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 INOT
#239287
Sladkih 6 je že zdavnaj preseglo meje "vaškega teka", kar povedo predvsem rezultati. Poleg tega je to edina tovrstna prireditev v Sloveniji. Da gre predvsem za prijateljsko druženje je pač še posebno dodatno pozitivno naključje, ker se pač večina tekmovalcev pozna med seboj. To pa ne pomeni, da se ne gre na "polno".
Mislim, da ne bi bilo nič slabega, če tek postane še bolj uraden vsaj kar se tiče pravil oz. natančne pretečene razdalje. Vse ostalo bo tako ali tako ostalo isto.
Seveda pa je vse v Vremenkotovih rokah kako bo nadalje organiziral ta tek. Še najlažja se mi zdi tretja varianta,da po 6. urah ni več možno teči sokozi cilj. Tako bi tudi zadostovili osnovnim pravilom, da bodo rezultati šteli na svetovni lestvici.
Ne smemo pozabiti, da je letos dosegla Neža (tudi, če ji odštejemo zadnji krog),tretji najboljši rezultat na svetu, Lojzka Bratuša pa je podrla svetovni rekord v svoji starostni kategoriji, ki je prej znašal skromnih 48,774 km!
http://www.iau.org.tw/upload/statistics/1263378514.doc
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#239318
Jaz se strinjam, da ostane prireditev tako prisrčna, kot je sedaj, vendar ni narobe, če postane primerljiva s svetovnimi pravili, sploh če gre za minimalno spremebo, ki se zgodi v zadnjem krogu.
 Liquid
#239499
V darilni vrečki S6 sem dobil 20% popust pri obveznem zavarovanju osebnega avtomobila (zavarovalniško zastopanje Leon Rojc s.p.). Bon je unovčjiv do 31.3.2011. Če bi komu zadeva prišla prav naj mi pošlje ZS. Gospod Rojc ima sedež v Trebnjem (vsaj gospod Google pravi tako).
Uporabniški avatar
 Vreme
#240223
Evo, z današnjim dnem so vsi rezultati objavljeni tudi na spletni strani Ultra Marathon Statistics, še več, objavljeni so prav vsi razultati tudi prejšnih let. Edini pogoj je bil, da ste pretekli vsaj 40 km, torej če je bilo manj, rezultati niso bili upoštevani.

Edini problem je prvi Sladkih6 v letu 2007, kjer nismo tekmovali pod imeni in priimki, ampak pod vzdevkih, kdo pa si je takrat mislil, da bo tek prerasel v nekaj velikega :D Tako je prišlo do rahle zmede, nekaj neskladnosti sem popravil že sam, nekaj vzdevkov pa nikakor ne moram razvozlati :oops: . Torej, prosim vas, da se javite s polnim imenom in priimkom sledeči tekmovalci (lahko tudi preko ZS):

Disciple
SašoP
poldy666 in
Darja - to je tista Darja ki je bila na prvem teku druga
 LEON RO
#240228
Liquid napisal/-a:V darilni vrečki S6 sem dobil 20% popust pri obveznem zavarovanju osebnega avtomobila (zavarovalniško zastopanje Leon Rojc s.p.). Bon je unovčjiv do 31.3.2011. Če bi komu zadeva prišla prav naj mi pošlje ZS. Gospod Rojc ima sedež v Trebnjem (vsaj gospod Google pravi tako).

Ja, je Trebnje pravilno. Ker se gre za obvezno zavarovanje, tudi razdalja ni tako pomembna. Kontakt je 041 744-026. Bon ni neke vrste nateg, ampak konkretna zadeva.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#240241
Kdo jih ne bi poznal

Tomaž Pivec - Disciple
Saša Pevec - SašoP
Poldi Oblak - poldy666
Darja Vavpetič - Darja

:laola
Uporabniški avatar
 RoKo
#240278
Vreme napisal/-a:Evo, z današnjim dnem so vsi rezultati objavljeni tudi na spletni strani Ultra Marathon Statistics, še več, objavljeni so prav vsi razultati tudi prejšnih let. Edini pogoj je bil, da ste pretekli vsaj 40 km, torej če je bilo manj, rezultati niso bili upoštevani.


Bravo. :laola
Uporabniški avatar
 Vreme
#240300
ZdravkoC napisal/-a:Kdo jih ne bi poznal

Tomaž Pivec - Disciple
Saša Pevec - SašoP
Poldi Oblak - poldy666
Darja Vavpetič - Darja

:laola


Čuj ti, ti pa tudi vse veš :wink: :clap:
 spela*
#240310
Vreme napisal/-a:
ZdravkoC napisal/-a:Kdo jih ne bi poznal

Tomaž Pivec - Disciple
Saša Pevec - SašoP
Poldi Oblak - poldy666
Darja Vavpetič - Darja

:laola


Čuj ti, ti pa tudi vse veš :wink: :clap:


Pa smo spoznali še drug pomen slavnega izreka:
vse je v glavi = v glavi ZdravkaC je čisto vse, kar človek rabi
:D
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA