Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#247398
Čeprav sem v zadnjih dveh urah še sam prispeval tri vzpone je bilo nepozabno. Dobra družba, sami nasmejani obrazi in odlična organizacija, zato hvala Davidu in Andreji. Čeprav ne maram gorskih tekov, še zagotovo pridem, če bo le čas dopuščal :lol: Še enkrat :clap: :clap: dobra družba.
___________________________________________
Na porazih se učimo, ni vsaka zmaga enako sladka.
#247440
kaj naj rečem...ko berem poročila mi je žal, da sem zamudil enkraten dogodek, ampak trenutno imam druge cilje.pohvala spontanim organizatorjem in vsem udeležencem, ker ste se imeli fanji in bo treba v prihodnosit tudi to sprobati.
#247459
natasa napisal/-a::D
Ampak pustimo to......najprej en velik HVALA Andreji in dAVIdu super sta poskrbela za nas!!! :laola :laola


Ker sem mal BOLJ odsoten na :hack: :TF) me zanima A STA VIDVA že sklenila tisto skupno pot, k se je uradno začela na koncu lanskoletne ga TRANSA ko si v Transu jo zaprosil in je v Transu ja rekla.....???? :hehe: :-- :hehe: je TRANS - akcija že bila morda :-- izvedena :ignore:

Morda je malo :bum: vprašanje pa nimam kej....


Predvsem čestitke VSEM :TF) legendam , ki se vidno prilagajajo vsemmogočim veselim tekajočim zadevam :juhuhu: :clap: :laola
Tole sem pa čist zgrešu :-(( pa bo bolš drugič mnde.

Lepo se mejte še naprej :laola
#247462
Naj začnem hvalit? Se zahvaljevat? Čestitat? Vzdihovat nad presežki?

Najbolj, poleg tega kako se bosta pogovarjala moja glava in telo po enomesečnem prebolevanju viroze, ki so jo poimenovali izčrpanost, me je skrbelo, da bo AVI določil za tole srečanje/trening termin, ko ne bi mogla priti. Pa se je več kot odlično izšlo! Termin odličen, želje (8x) dovolj realno postavljene, da sem jih presegla (10x) in bila upravičeno z nasmehom na vrhu!

Najprej hvala kepica in AVI!!! Odlično sta tole organizirala! Verjamem, da bo tudi Amerika in vse prej in potem v enakem slogu! Navijam!! (napolitank nisem pojedla in če mi uspe, jih prinesem na K-rožnik :wink: )
Poleg kepice in AVIja, ki sta k organizaciji pritegnila Ledinke, me je - kapo dol! - najbolj prijetno presenetil janzi s svojo nočno okrepčevalnico na vrhu! Ko sem ga gledala, kako je stal tam na tistem mrzlem vetru... Ne bi si želela biti na njegovem mestu, zato: RES HVALA!!! Pa ZdravkoC mi je pripravil program, za katerega sem sicer v trenutku, ko sem ga dobila v roke, pomislila: "hmmm... morda pa?" pa je bilo že v naslednjem trenutku: "bodi realna! Da ne boš potem spet poslušala: obnašaj se letom primerno!" Bo ostal spravljen za naslednje leto...

Zame je bil to odličen trening, saj so mi "moji Spartathlonci" predstavili kar pester program do poletja. Sem pubeca tokrat kar pogrešala, sploh ker sem slišala, da ,če vidijo enega od nas, samo čakajo kdaj pride izza vogla naslednji...

Lepo je bilo videti vse tiste, ki ste prišli "naključno" mimo pozdravit, pofotkat (grb, MatjazV), "skočit 1x na vrh" (majda in janezu, cormi, raziskovalec in sončka, Marjana), navijat (ROSI64 in marjana)...!

Seveda pa naj čestitam popolnoma vsem, s katerimi smo se 12 ali manj ur srečevali gor/dol!! Loni, MiciM, Sebi, natasa, enainedina, IrenaM, nana, kepica, MarijaT, Ivan, Cveto, AVI, EčO, MiroR, PeterM, zajc, ZdravkoC, MirkoL, semjul, Dule, kseb, Izy, Darcy, vidkul, ROBOCOP, TONEK, Šebenik, Štefan, yogo…lepo mi je bilo z vami!
#247495
Lepo je prebirati, da ste uživali :D , res smo se imeli fino in vsakič znova se sprašujem, kako za vraga na Šmarni gori tako hitro mine čas. Če kdo verjame ali ne mi je teh 12 ur minilo kot bi mignil....verjetno pa je to povezano s tistim....ko je luštno, čas teče hitreje... :lol:

Samostojni, vse boš izvedel... :lol: :lol: :lol:

Še1PR...napolitanke si kar privošči na KRožnik si pa itak lepo vabljena z napolitankami ali brez... :D :lol: :lol:

Dule, "ni vrag", da ne bi še kakšno ušpičili.... :lol:
#247518
zajc napisal/-a:V vednost :mrgreen: Tisti, ki se oglašate v tej temi, ste avtomatično prijavljeni za prihodnje leto :lol:


Se strinjam, meni se je to zgodilo že letos, da sem se zagledala na štartni listi brez, da bi se prijavila :lol: :lol: :lol: .
Malo me še bolijo noge, čeljusti so pa že ....... :lol: :D (že trenirajo za drugo leto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

:wink:
#247521
Letos sem 12 ur rekorda Šmarne gore samo povohal, pa vseeno.
Tudi mene je na startu čakala štartna številka z imenom :clap: , pa se nisem prijavil. Res je nekaj na temu, da če se oglasiš v tej temi si avtomatsko prijavljen.
Lepo vas je bilo videti, ko ste letali gor in dol in nobenemu se niso poznali številni vzponi (razen nekaterim supergam :D ).

Andreja in David :clap: :clap: :clap: za organizacijo.

lp Yogo
#247537
zajc napisal/-a:V vednost :mrgreen: Tisti, ki se oglašate v tej temi, ste avtomatično prijavljeni za prihodnje leto :lol:


Ker se moram javiti in čestitati v prvi vrsti organizatorjema :clap: , potem pa še vsem tekmovalcem po vrsti, mi ni preostalo drugega, kot da si ta dogodek vpišem v koledar za naslednje leto :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA