Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#247651
Čestitke AVI in Kepica! Po 5. mesecih oddiha sem potreboval prav to, kar se je zgodilo. Najlepša hvala vsem, to potrebuješ, ko zmanjka motivacije, dobra družba, sami stari "ultra norci", nekaj spominov na šolska leta, ter mučenje gor in dol. Sicer sem tekmo končal po petih vzponih v 3 urah in pol, vendar za trenutno stanje več kot zadovoljen. Čestitke vsem udeležencem, se vidimo prihodnje leto!
#247724
Robocop... :clap: ....bravo za ponovni zagon...le pogumno naprej... :D :D

Evo miciM to je to in tako tudi bo... :clap:
miciM napisal/-a:Tek naj ostane kot smo že vajeni :D 12ur, štart tudi ob istem času, saj je hoditi gor-dol in spremljati prebujajoče se jutro pravi užitek :D , se srečati z prvimi izletniki ob 4h zjutraj, malo pokremljati z njimi in kot vem ob 14h (se pravi po 12h urah) nisem srečala nobenga, ki bi bil na vrhu kislega obraza :wink: , se pravi stvar deluje in vsi se :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

AVI ti raje razmisli o tem, da nas drugo leto bolj zaposliš z pripravami, da ne bo vse na tebi in Andreji :D

:wink:


Glede drugega dela pa sploh ni problema in z veseljem organizirava "takšnole" zadevico, ker veseli obrazi na vrhu....neprecenljivo... :lol: :lol: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA