Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 miroR
#253634
Najprej videnje mojega teka :

Prvih 6 ur odlaufal kar solidno 60,357 km,nato sem v 7 urah naredil 69,502 km,kljub
peklenski vročini,nato pa je začela kilometrina padati,zato sem si po 10 urah privoščil še
1,15 ure počitek in na koncu naklepal 96,3 km.S svojim tekom sem zadovoljen več zaenkrat
ni šlo,sigurno se je malo poznalo še od prejšnega vikenda ( 48 h ultramaraton ).Večji del sva
s Tonijem Perušičem pretekla skupaj.
Zajc,pa je poglavje zase.Ko sva v petek zvečer prižgala svečko za mojo pokojno hčerko
Laro ( v soboto 14.05. prva obletnica Larine smrti ),mi je rekel,da bo jutri tekel na zmago,
ki jo bo poklonil preminuli Lari.Še enkrat se mu iz srca zahvaljujem za tako lepo gesto in
vrhunski rezultat :clap: :clap: :cast1: :cast1: :cast1: :cast1: .Za nagrado je dobil tudi
dva buteljčna vina,ki nama ga je podaril.Zato sva z ženo Zdenko pri kosilu nazdravila na
njegovo zmago in vrhunski rezultat.

:lauf:
http://mirorezonja.blogspot.com/
Uporabniški avatar
 pajo
#253651
Mislim, da vem od kje tako dobri rezultati. Zajc itak ostali prav tako. Večina mislim. PST! Dela čudeže. Bo držalo? Sam kaj ko sem sam bolj redek gost pa pred nosom jo imam. :clap: Hec, da ne boste preveč sedaj tekali tam okoli.
Uporabniški avatar
 dexi27
#253656
Zajc :clap: :clap: :cast1:

Seveda pa čestitke tud vsem ostalim :laola

Men se žal ni izteklo po željah, vendar ne jemljem tega kot katastrofo :wink:

Pač pa kot eno izkušnjo več, itak vem, da je bla napak sploh štartat, odstop pa je bil tud nekaj najlažjega saj, ko so bolečine velike pač ni teško stopit stran :mrgreen:
Uporabniški avatar
 muc
#253663
Čestitke vsem in res enkratni ste vsi...BRAVO!!!! :laola

Zajc zate pa res ne vem kaj naj rečem?!...NOROOOOOOOO!!!! :clap:
Zame je to nepredstavljivo zato res iskrene čestitke in kapo dol! :laola
#253689
Še jaz par besed. Po dobrem začetku in skupnem teku z Mirotom sem bil prepričan da
da je bila odločitev za štart :roll: pravilna, kar sem po 5 ih urah :argue: obžaloval
inrazmišljal da odneham.. Po slabi uri počitka je prišel v štab Miro :clap: in mi dal malo volje
:laola :laola
nakar sva dolgo ob obojestranski volji in spodbudi vodje štaba Zdenke :laola nadaljevala
kroženje.Končni rezultat glede na razmere dober.Hvala Rafu za prevoz .
Boštjanu pa kapo dol.
#253694
No ne vem, če sodijo te besede v to rubriko pa vseeno...

Bolj zares tečem slabo leto, nekako toliko časa tudi prebiram ta prečudovit forum in sem ter tja tudi kaj napišem (bolj redko).

In lahko le rečem, da toliko zgodb, res tistih zgodb, ki ti sežejo do srca nisem in, prepričan sem, da jih tudi ne bom srečal nikjer drugje. Ko sem prebiral zgodbe maratonov in Grčije, Pariza, slovenski Dos, pa ta tekma,.... pa blogi nekaterih od vas....
Lahko samo rečem NORO!

Ob vsem tem spoznam, kako je človek majhen in kako ste nekateri veliki! Morda bom imel to srečo, da bom nekoč nekoga spoznal, do takrat se bom pa trudil, da bom tudi jaz nekoč malo večji.

Še enkrat... Čestitke za 12 ur, pa čeprav so dosežki vsakega od vas vredni več od vsake besede
Uporabniški avatar
 Vreme
#253695
pinkfloyd napisal/-a:No ne vem, če sodijo te besede v to rubriko pa vseeno...

Ob vsem tem spoznam, kako je človek majhen in kako ste nekateri veliki! Morda bom imel to srečo, da bom nekoč nekoga spoznal, do takrat se bom pa trudil, da bom tudi jaz nekoč malo večji.


Ne čakaj na nekoč, zato le pridi med nas: viewtopic.php?f=3&t=17815

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA