Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Vreme
#253556
To naj bi bila zame "tekma leta" , a se je slabo začelo že v sredo s prvimi znaki prehlada. Včeraj je prehlad prišel v fazo, ko sem začel razmišljati o odpovedi teki in posledično s prodajo moje prijavnine. Ker ni bilo nobenega junaka, sem danes čez noč čudežno ozdravel in se kljub prehladu (ja saj vem poslušal sem srce ne razum) pojavil na štartu. Čeprav sem rekel, da bom prva dva kroga hodil, me je družba TF-jevsev potegnila in kar naenkrat se zavedam,da tečem :D . Priznam prva dva korga je šlo zelo teško, potem se mi je odprlo in je bilo kar lažje. v 10 krogu kriza, ostal čisto brez moči, nekaj krogov še hodil potem pa tudi v hoji nisem videl več smisla, tako da sem po slabih 25 km odstopil. Če dobro razmislim, je to bil moj prvi odstop na tekaških prireditvah.

Sicer pa je prireditev treba pohvaliti, vrhunsko vzdušje, navijanje praktično na vsakem metru proge, okrepčilna postaja kulinarično vrhunsko založena, ni kaj ni, čeprav je zmajnkalo omake, ko sem si po zaključu zadnjega kroga hotel vzeti makarone s polivko. Ampak to ne nisem vzel za slabo, daleč od tega, organizacija je res odlična. Proga je v celoti zaprta za promet in kar veliko hiš je "odrezanih od sveta", pa ni videti,da bi se kdo razburjal, prav nasprotno, cela vas živi za ta tek. :clap:

V trenutko mojega odstopa je odstopil tudi Dexi- poškodba, Toni Perušič je tudi imel težave a je še vstrajal, Zajce je v formi in ga šiba kot raketa, kaj dosti ne zostaja Miro, Raf pa je z svojo sladkorno tako zgodba za sebe. Držimo pesti še za vse sodelujoče, roko na srce, tudi če me ne bi položla bolezen, si ne znam predstavljati, kako bi v tej neznosni sparini še tekel. :?

Fotke
Nazadnje spremenil Vreme, dne 14 Maj 2011, 17:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 GTA
#253591
Vau, odlično Boris, to pa je rezultat! Čestitke tudi vsem ostalim!
Uporabniški avatar
 Vreme
#253607
Odlično sta se odrezala tudi Milenko in Karin na šesturnem teku. Milenko je zmagal v svoji kategoriji, Karin pa je bila peta. Bravo!!!!!! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Zajcu pa so danes spremenili dolžino, očitno je uradno sedaj 140,62112 km :clap:
 nana
#253610
@Rajko: Zajcu so prišteli še razdaljo po pretečenam krogu, ki jo je naredil do piska sirene.

Lepo je bilo biti del tega teka. Ker je Rajko povedal že praktično vse, bom dodala le še kakšno malenkost. 6 urni tek smo začeli v najhujši vročini (ob 14. uri). Z Milenkom sva, kot je v zadnjih primerih že folklora, spet zamudila na štart, ka se lepo vidi v rezultatu prvega kroga. Sama sem že v prvem krogu ugotovila, da jaz v takšni vročini ne bom tekla in sem od prvega kroga naprej kombinirala tek s hojo. Po treh krogih sem se spraševala ali je sploh smiselno to kar počnem, potem pa ugotovila, da ne bom imela kaj delat, če odneham. Na koncu se je vseeno nabralo dobrih 43 km, kar na začetku sploh nisem upala pomisliti.
Čestitke seveda tudi Milenku, ki je v teku vztrajal dobrih 25 km, potem pa podlegel mojemu "vzorcu". Domov "sva" odnesla tudi ličen pokal za uvrstitev v kategoriji.
Velika zahvala gre tudi Zajcu, ki me je ves čas vzpodbujal, kljub temu, da je imel s tekom kar nekaj dela. Čestitke še enkrat za fantastičen rezultat! :clap:
Čestitke tudi ostalim našim :D
Nazadnje spremenil nana, dne 15 Maj 2011, 09:46, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA