Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 ero
#438
Hoj vsem,

tekma v Kranjski gori je za nami. Od Poletovcev smo se je udeležili Metka, Pia in jaz. Ostali Medvedovi so nas vzpodbujali ob progi, Jožetu pa žal ni uspelo priti, čeprav je bil namenjen na tek.

Kako je bilo? Malo po startu se je vsul dež, ki se je nabiral ves dan, tako da smo (po mojem mnenju) imeli idealne razmere za tek. Stalno nas je močilo, vroče ni bilo, proga je pa tako ali tako res lahka in prijetna. Kdor pozna kolesarsko pot do Rateč, mi bo gotovo pritrdil.

Vsi trije smo tekli malo čez 47 minut. Jaz sem tokrat spremljal Pio, Metka pa je prišla v cilj par sekund za nama. Punci sta bili v svoji kategoriji četrta in peta - bravo!

Upam, da bosta sami napisali, kako sta preživeli tek. Jaz sem se počutil odlično in sem poškodbi navkljub tekel brez težav. Zgodila se mi je vneta pokostnica na desni goleni, tako da sem nazadnje tekel v Ljutomeru pred tednom dni, potem pa intenzivno počival in zdravil vnetje. Po današnjem teku bom spet počival teden dni in upam, da bom potem do konca oktobra imel mir pred poškodbami.
Uporabniški avatar
 ero
#439
Za ilustracijo so tu kilometrski časi:

1 3:59
2 5:08
3 5:09
4 4:37
5 4:40
6 4:55
7 4:24
8 4:55
9 4:56
10 4:28

tempo 4:43

Malo mešano s prehitrim začetkom, bi rekel :)


In še višinski profil proge:

Slika

Vzpona je bilo 42 m, spusta pa 56 - po uri, ker se je vmes vreme malce poslabšalo, ura pa računa višino glede na zračni pritisk.
[/img]
Uporabniški avatar
 ero
#450
Po uradnih rezultatih sodeč smo trije Poletovci tekli takole:

Pia 47:12 - 4. v kategoriji, 9. absolutno
Metka 47:35 - 5. v kategoriji, 10. absolutno
Ero - 47:13, 26. v kategoriji, 69. absolutno

Tempo je bil torej okoli 4:45, kar za razmere (Pia je imela hude prebavne motnje, Metka pa sovraži tek v dežju) sploh ni bilo tako slabo :)

Žensk je prišlo v cilj 19, moških pa 94

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA