Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#301749
Bil. Preživel. Kaj še? Slabših pogojev še nisem imel. Pustimo ostale, ki so dosegli izjemne rezultate. :laola . Čestitke. Do 10 km me je zeblo ko pr norcih. Napravljen ko medved pa ni nič pomagalo. V bistvu do je znamenitih Orl šlo več kot hitro. ( za mene) Tam se je tek za mene šele začel oziroma končal. Burja mi je dobesedno vzela voljo do teka. Saj je tudi med tekom pihalo ne rečem nekaj celo v šimbas... Do cilja je bilo eno samo mučenje. Tam dobil družbo še Petra in Irene in smo potem lepo počasi capljali do cilja. Na tem teku se je števec pretečenih km obrnil čez 7000 km kar je za mene uspeh. Na cilju sem pogledal na uro in z žalostjo ugotovil, da so mi Orle vzele PB. Za 3 minute. Pač enostavno ni šlo. Raf hvala za varen prevoz in pametno odločitev kdaj se odpravimo proti Sežani.
Bemu mast ljudje? Kje je tista medica kao če pridem do cilja... Žolne! Vse ste spili.
#301753
Bilo je mrzlo (+2°C), deževno, burja je pihala, vendar najbolj vztrajnih 2200 tekačev, od tega 1400 na 21,2km razdalji se nas ni dalo. Bilo je carsko! :clap:

P.S. Pa še izboljšal sem čas na 21km od lanskega leta za 2min :D
#301757
Navdušen. Navdušen nad sabo, nad mrazom. No nad mrazom niti ne. Ampak, da sem premagal samega sebe pa ja. Ni slo hitro, je pa slo. Uspelo mi je podreti vse rekorde. Prvi rekord najhitreje na 10 km, drugi na 12 km, tretji na 17 in 18 in nenazadnje pa najdaljsi tek. Bilo je izjemno. Kriza je prisla sele na 20 km. tam se je zacelo vleci... Nenormalno. Skratka kljub vremenu sem vesel, da sem bil del tega norega teka.
#301780
Čestitke vsem :clap: muc :shock: :clap: :cast: spet supersonic style :D
Naj za minuto odloži delo kolega Poldy76 :D Stari moj, teb pa čestitke za uspešno odtečeno prvo polovičko :clap: Vem koliko in kaj ti ta dosežek pomeni :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA