Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 miciM
#316570
To je bilo zame 5.sladkih6, bilo je lepo, dež ima svoj čar :lol: :lol: :lol: , ampak toliko na kupu se mi je pa vseeno zdelo, da pretirava :D . Letošnja razdalja je najkrajša do sedaj, najbolj me je namrazilo, šele potem, ko sva z Loni udarili marš sem se nazaj segrala, seveda je ona potem zadnje kroge že skoraj tekla, no jaz pa sem zaradi noge popustila.
Na Sladkih6 je zmerom super, mi je pa zanimivo, kako zvečer po vseh tistih sladkarijah pašeji makaroni ali juhica.
Kaj naj še napiše, bo treba taktiko za drugo leto naštudirat, da vsaj do maratona pririnem :lol: :lol: :lol: .
:laola

:wink:
Uporabniški avatar
 špeli
#316571
Letos na Sladkih6 že četrtič in vedno je odlična organizacija, kaj odlična, fenomenalna, zato hvala družini Koražija za nepozabno soboto :laola . Vreme nam ni bilo naklonjeno, vendar smo trmasto vztrajali, kolikor se je dalo.
Čestitke vsem sotrpinom. :clap:
#316572
Če bi me po včerajšnjem dnevu za nekaj tednov poslali v puščavo, dežja ne bi prav nič pogrešal :lol:
Na kratko :arrow: ugotovil sem, da so vse moje ad hoc odločitve najboljše. Sam tek, kot vedno, prehiter tempo v začetku in posledično težave že malo po 30 km. To bo treba dokončno spremeniti in ne bezljati več. Nadeljevanje na trmo, izboljšanje po priklopu na mp3 in po 40 km. Mrzle, trde roke in otečeni prsti. Dobro, da je bil Poldy z mano, da mi je pomagal pri ročnih opravilih. Cilj preteči najdaljšo razdaljo do sedaj oz. 50 km izpolnjen z 49 krogi in pretečenimi 50,7 km :D Za 50 krog mi je zmanjkalo 10 s oz. ciljna ravnina. Ko sem pritekel iza ovinka, je Rajko ravno začel mahati konec. To je torej moj dolg za drugo leto. Moji cilji za letos so preseženi. Sladkih6 je samo še češnja na vrhu smetane :D
Prireditev 1A na neskončno potenco, mnogi drugi bi se lahko marsikaj naučili. Iskrene čestitke in ena velika hvala družini Koražija za organizacijo, trud, vaš čas, domačnost in toplino :clap: :cast: Bil sem prvič in sigurno ne zadnjič. Toliko pozitivne energije, kot jo s to tekaško prireditvijo odneseš v srcu domov, še nisem doživel.
Vesel sem, da sem po dolgem času srečal stare znance in spoznal tudi nove. Sami fejst ljudje. Ter seveda, da sem imel čast teči z nekaterimi legendami slovenskega teka. Čestitke vsem za vsak pretečen in prehojen km :clap:
@kairos, obljuba dela dolg :arrow: preteči krog s teboj, mi je bilo v užitek. Pravi borec si res :clap:
Za konec, kolega moj, Leon-Poldy :arrow: HVALA :cast: Stari moj, brez tebe in tvoje pomoči, bi mi bilo definitvno težje. Upam, da ti bom uslugo lahko kmalu vrnil, s tem, da zamenjava vlogi. Ti samo vztrajaj na zastavljeni poti.

Se vidmo, k se zagledamo. Fejst bodte in lp, Mišo
#316580
Jah, ta 6. urni naliv je pa imel res en poseben čar. Če ne drugo, imam vsaj enkrat čiste superge :lol:
Vse je enkrat prvič in tokrat sem bila tudi sama bolj v vlogi navijačke, na trenutke me je najbrž kdo želel odstraniti iz proge, ko sem z dežnikom štela korake in bila v napoto utrujenim tekačem :oops: Trudila sem se odmikati in spodbujati, a ne vem če sem bila ravno uspešna :wink:
Nekaj, česar sama res ne zmorem, je to, da stojim na mestu :roll:

Po dolgem času sem spet videla mnogo nasmejanih obrazov in začutila izjemno borbo v nekaterih, zato je lažje preboleti svojo skromno kilometrino, ki sem jo to leto naredila :wink:

Lepo je bilo in mislim, da bom tudi v bodoče težko manjkala na tem čudovitem Sladkišu, katerega brez družine Koražija ne bi bilo :clap:
Nazadnje spremenil Tilcara, dne 10 Nov 2013, 18:14, skupaj popravljeno 1 krat.
 luks
#316583
Najprej čestitke družini Koražija za odlično organizacijo :laola in vsem za pretečene kroge :clap:

Kar se mene in mojega teka tiče, je šlo vse po planu, oziroma celo nad njim. Takoj po startu sem se zadržal in nisem zbezljal, ampak sem se držal planiranega tempa. Pred začetkom sem imel pomisleke v lastno psiho, ker je krog dolg le ščepec več kot kilometer. :oops: Ko sedaj razmišljam, je bila to morda celo prednost, saj smo se z ostalimi tekači stalno srečevali in se medsebojno bodrili. Vseh šest ur teka mi je minilo izredno hitro kljub dežju in brez kakršnekoli vmesne krize. Še posebej carska je bila zadnja ura, ko si bil deležen bučnega navijanja pri vsakem teku skozi cilj. :clap: Nabral sem 60 krogov oziroma 62km in izpolnil željo, preteči 60km v 6 urah v enakomernem tempu od starta do cilja.

Hvala organizatorjem, navijačem in sotekačem, da mi bo ta dan ostal v lepem spominu!

Sladkih6 sem se udeležil prvič in zagotovo ne zadnjič!
#316590
Lep dan v prijetni družbi,HVALA družini KORAŽIJA za prijeten sprejem :D ,bili mi je lepo kljub dežju,ki pa me očitno ni oviral,le nizka temperatura....pozabil doma rokavice.Zadovoljen z rezultatom,enak kot lani...64 krogov...je pa emšo višji in tudi to šteje.Hvala vsem za vspodbudo,bilo jo je veliko,predvsem zadnjo uro.Po petih urah sem si mislil....GOTOF SI.. :roll: ..potem pa še 10 krogov v zadnji uri...hvala Poloni,Nataši,Bernardi,še eni Poloni in vsem ostalim.Še največ težav ni je povzročila vožnja domov v teh slabih pogojih.Sicer pa moj četrti Sladkih 6 in upam,da se jih še bo kaj nabralo.Lepo je biti del te družbe......še enkrat..HVALA družini KORAŽIJA in vsem ostalim mokrim udeležencem. :clap:
Uporabniški avatar
 Vreme
#316595
Najprej hvala za vse čestitke. Vedno si rečemo, da letos pa organiziramo zadnjič, pa pride dan prireditve pa smo si do sedaj še vedno premislili. :wink:

Sicer pa za vse ki ne vedo. Te prireditve ne organizira samo naša familija. No gonilna sila smo že, velik del truda na prireditvi pusti tudi ekipa srčni, katero sestavljamo družinski prijatelji, ki nas je združil tek pa še kaj drugega tudi. Tu pa tam pa nam na pomoč priskoči tudi kdo od tekačev. Letos se je za velikodušno pomoč zaradi poškodbe ponudil Zlatko, ki je z odliko opravil svoje delo na okrepčevalnici. :clap:

Nam pa je letos prvič od kar organiziramo to prireditev šlo kar nekaj stvari narobe. Razen dveh okvarjenih čipov, druge tekači niste zaznali. Smo pravočasno našli rešitve.

Če smo vse probleme rešili, tako da jih sodelujoči niste zaznali, pa nismo oz vreme pač ni mogel "zrihtati" lepše vreme. Napovedi,da bo dež začel padati po 13. uri, Avstrijski Weather je celo napovedoval po 15. uri sta se izkazala za grdo zmoto. :twisted: Prve kaplje so začele padati natančno ob štartu in resnično je lilo praktično ves čas. Zato še posebne čestitke vsem tistim, ki ste tekli vseh 6 ur, sicer pa tudi ostali, ki ste kljub napovedi našli pogum in prišli na prireditev, prav vsi ste zmagovalci s spremljevalci vred. Šest ur stati na mestu, vau, zaslužili bi si nagrado :clap: . Zaradi dežja letos nismo mogli organizirati pohoda za spremljevalce, da bi vsaj malo hitreje minilo teh šest ur. Pa drugo leto...

Nekaj malega še o mojem "teku" glede na poškodbo rame, ki me muči že od januarja sem se letošnjem teku najprej nameraval odpovedati. Ker pa se je stanje po terapiji končno malo izboljšalo sem slab mesec nazaj začel ponovno teči. Tako sem si premislil in imel v planu preteči vsaj 13-14 krogov, ostalo pa hoditi. prvi del sem uspešno opravil, hoditi po dežju pa se mi res ni dalo :ignore:

Za konec pa še zanimivost. Še lani sem bil kako "najboljši ultramaratonec občine Šentilj". Od letos dalje pa očitno ni več tako. Borisovo tretje mesto s pretečenimi 74 km in Alenovih pretečenih 58 km, kaže na to, da bom dober samo še za vodonošo. :beer:

Z Marjetko sva uspela narediti celo nekaj fotografi, ki so prosto dostopne in uporabne po vaši želji. KLIK

Timing Ljubljana pa se je tudi letos potrudil in pripravil podrobne rezultate KLIK
 marjan
#316600
Rajko tebi in vsej ekipi en velik hvala. Sam sem naredil en kvaliteten dolg trenig. Malo sem taktiziral zaradi današnjega Pohorja, vendar sladkega sem se najdel :wink:

Super ste
Marjan
Uporabniški avatar
 natasa
#316615
Tokrat nam je Rajko zrihtal prav posebno izkušnjo .... šest urni mrzel tuš :wink: . Kakšni dve urci je bilo še o.k., potem pa mi tuš ni več pasal...noge so postajale vedno bolj trde in zakrčene, zato tempo v zadnjih treh urah ni bil ravno tisto, kar sem si želela....vseeno sem iz sebe iztisnila 71,4 km, kar je tudi moj osebni rekord v 6-ih urah....sem si pa pred tekmo želela še dva kroga več, ampak nekaj je pa potrebno pustiti še za naslednje leto :wink: .
Še enkrat hvala mojemu možu :heart , ki me je tudi tokrat suportiral in stregel mojim željam med tekom....tokrat je z mano tekel kar tri ure, ker ga je medtem, ko je stal zeblo :roll:

Čestitke vsem in vsakemu posebej za vztrajnost in borbo v deževnem vremenu...tokrat smo zmagovalci vsi ! Vsem, ki ste predčasno nehali s tekom pa velika hvala za glasno navijanje.....sem komaj čakala, da sem prišla okrog, po nove atome moči, ki ste jih z navijanjem dali :laola !

Družina Koražija še enkrat hvala za vse, tudi tokrat je bilo odlično...ni mi žal, da sem prišla, čeprav sem imela septembra neke čudne ideje v glavi :oops: !

Se vidimo prihodnje leto :D !

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA