Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#350096
Na žalost me ni bilo.... sem bila na zdravljenju kolka, po škrku pri plesu rokendrola na ohceti :shock: Sem mislila, da bom večno gibčna.... 8) Vsaj en dan morja pa mi ja pripada :?: :D

Tonek, nekaj je sto procentno!!!
Ker si bil na tekmi TI prisoten, so rezultati ŽE objavljeni! :wink:
Zahtevam poročilo!
Čestitke vsem! Rezultati: http://www.primorskigorskiteki.si/image ... _S2016.pdf
#350097
Valentina, ti imaš pa vse povsod veze. Daljinček - hop in že imaš podatke.
In ko si me izzvala, naj ti povem, da ne zamenjam ne ohceti, ne morja za predstavo, kot jo znajo pripravit na tej tekmi. Danilota sem prosil, naj naredi posnetek v dvorani, pripravljeni za nas. (Upam, da to bere in ga bo prilimal sem gor) . Ne vem sicer, čemu je bilo pripravljeno toliko kruha, saj so bili makaroni (na dva načina) fantastični. Sem dlakocepec (to dobro veš), pa ne najdem enega minusa na celi prireditvi. Še najbolj me je motila glasna muzika, :D ker sem malical tik pod zvočnikom, pa se mi ni dalo premaknit malce stran.
Odlična napovedovalka, pokošena trasa, označena v nulo, okrepčevalnici, natančni časomerilci, sadja in pijače na pretek v cilju, nastop mladega harmonikaša, ne predolg govor predsednika krajevne skupnosti, žrebanje nagrad (sem vedel, da jo bom dobil, ker je bila moja prijavnica edina večja, na A4 formatu :lol: ), komforten prevoz v dolino, samo navijanje je malce šepalo :?
Zares hvala, hvala vam za lep dan.
#350101
Tek na Angelsko Goro je za nami in vidim, da so nas prvi že prehiteli z odzivi :wink:
Mi smo zbrali tudi kar veliko foto utrinkov z današnjega teka, ki si jih lahko ogledate na našem FB profilu https://www.facebook.com/%C5%A0portno-kulturno-turisti%C4%8Dno-dru%C5%A1tvo-Sinji-Vrh-300210006709013/
Video je pa še v izdelavi, čeprav ste se lahko videli takoj po teku na projekciji v dvorani.
Tonek, drugo leto vam bomo rezervirali mesto malce dlje od zvočnika :wink:
#350106
Pa naj še kdo reče, da Tonek samo šinfa! :argue:
Zdej lahko vidiste in čitaste, da zna tudi pohvalit! :D
Za Toneka drugo leto fotelj v senčki, prosim! Ne pod zvočniki! :lol:
Tonek, če bi že bila jast na Angelski, pole bi tekmovala - tekmovalno.
Ne bi mogla še navijat. :nono:
Ker lani mi je šibalo, k sem rabla "samo" 45 minut in 28 sekund, pa bi me strašansko zanimalo, če bi šla letos sekundo bolje od lani :shock:
Na koncu nisem niti navijala niti tekmovala.... sem pa plavala, letos prvič. :D
Se vidimo v soboto! :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA