Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#351856
Da je voda dragocena sem se letos v cilju prepričal.- Kje hudiča neki le je? Me je rahlo minilo ko sem hodil do nje. Ja makarončki so bili pa nam podeljeni, da niso šli na smetišče. Enak datum. Ja se pač pritožujemo kaj čmo. Nezadovoljen folk. Pa bi se še kaj našlo. Merila kaj nam bodo poleg cifre še dali... Očitno so čisto brez ideja ali pa nekdo dobro služi.
#351857
Mah, ja, men najbolj šalabajzerska zadeva na letošnjem lmju so ti makaroni, ma naj si jih nekam vtaknejo. Ne vem kva so to morali štulit zraven, sj je blo fajn poskrbljeno s sadjem/čaji/vodo...pač niso jih mogli prodati in jih pol nekam uturijo...bi blo bolj koristno za kako človeko(živalo)ljubno organizacijo :/
#351858
Jaz sploh nisem zavil levo po cilju in zavil desno čez ograjo proti domu v trnov. Nobene gužve ni bilo, testeninko sem si pa sam naredil, že en dan prej..:-).. pa pivce je tut sedlo poleg.... :toast: :argue: :hehe:...drugač pa kar se organizacije tiče, men je blo super!!
#351862
Poleg cifre letos nisem dobil ničesar. Je deklica pri prevzemu številka djala, da sem se prepozn prjavu .
Nisem dobil niti majice za spomin . Sem bil tako razočaran , da sem na dan maratona ostal raje doma .
Kaj mi bi majica z lublanca , saj sem letos predtem dobil že najman štiri : maraton Madrid, MKM , GM4O , maraton Moskva , pa še kakšno manj trofejno . Ljubljančani pa si jo vtaknite v rit . Mene tam ne boste več videli . Iz protesta . :evil:
Toliko o brezhibni organizaciji. :--
#351869
skrb napisal/-a:Poleg cifre letos nisem dobil ničesar. Je deklica pri prevzemu številka djala, da sem se prepozn prjavu .
Nisem dobil niti majice za spomin . Sem bil tako razočaran , da sem na dan maratona ostal raje doma .
Kaj mi bi majica z lublanca , saj sem letos predtem dobil že najman štiri : maraton Madrid, MKM , GM4O , maraton Moskva , pa še kakšno manj trofejno . Ljubljančani pa si jo vtaknite v rit . Mene tam ne boste več videli . Iz protesta . :evil:
Toliko o brezhibni organizaciji. :--


Hmmmm. Tole besedilo spodaj je zgolj skopirano in prilepljeno z internetne strani LM:

Prijavnina za 42.195 m in 21.098 m:
- do 18. avgusta 2016 - 35 EUR
- od 19. avgusta do 15. septembra 2016 - 40 EUR
- od 16. do 30. septembra 2016 - 40 EUR (tekmovalec dobi samo štartno številko in čip)


V razlago pa povem, da nisem bila in najbrž nikoli ne bom kot tekačica udeležena na LM.
#351873
Loni napisal/-a:Se ti globoko opravičujemo, ampak moja običajna navijaška ekipa se je letos odločila, da se teka aktivno udeleži in sem ostala sama, pa sem se priključila Energe ekipi na 18. km.
...
Matej712, se vidimo drugo leto, ko bomo spet ob progi. :laola

Sprejeto ;)
Se mi je zdelo, da sem te opazil med 'podajalci' vode pri energe okrepčevalnici. Še enkrat hvala, tista okrepčevalnica (in še nekaj drugih 'neuradnih') je prišla še kako prav. :laola
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA