Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#355134
Evo mene iz gorskega maratona na Malo goro. :lol: Ja,, do zdej je trajal.... :lol:
Tonek, una formula se mi je totalka sfižiila danes... bom o vzrokih jutri v poročilu kaj več... :shock:
Skratka, če izklopim moj današnji fajt,... vse ostalo en sam velik SUPER! :clap: :clap: :clap:
Nekaj fotk iz podelitve in zasilni rezultati iz drevesa.... 8)
https://photos.google.com/share/AF1QipM ... FTdWsyN0lB
Ostalo jutri.
Nazadnje spremenil zz topka, dne 11 Jun 2017, 19:47, skupaj popravljeno 1 krat.
#355143
Si odpreš dva zavihka s TF... :D
pole greš v tisti tvoj prispevek, klikneš na uno puščico.... uredi prispevek.... pole zajameš vse ( ctrl in črka a , ali pa z miško vse otemniš) pole z desno miško ukažeš Izreži... pole se izreže... in pole greš v un ta drug zavihk na to temo in z desno miško ukažeš, naj se takoj prilima in prilimaš.... :lol:
ajnfh... :D
pa probaj.... :D
#355145
:rol: :rol: :rol:
evo, ti pa jast prilimam... :wink:
TONEK napisal/-a:Tazadnji na teku, taprvi na čveku. Očitno je aktiven napačni telesni organ. :lol:
Tekma v sklopu PGT-ja, ki zares ne razočara. Pokošena trasa, številne okrepčevalnice, okusni makaroni in posladki na cilju, da o spikerju ne govorim. Profesionalec Ervin, (ki bo dežurni v soboto v Baški grapi) se od njega lahko še veliko nauči. Udeležba je bila mednarodna, Japonček je bil pravi hit. Našega Simona bi tudi tovornjak lahko povozil, pa bo še zmeraj odnašal kamenje v dolino :D

Upam, da se bom vsaj še drugo leto oglasil s te tekme :(
#355211
Evo, zalimamo še poročilo s fotkami in videom od LT.
http://www.ljudstvotekacev.si/sl/
Tonek, dej, ti imaš mal bolj kompetence za šinfanje kot jast, pa še ... zdej si bil že dva bota izžreban, pa zato ne smeš,....pa rabiš že mal vseeno za se zluftat :D ... no, sej bi jast, pa sem bla tudi jast žrebana na Mali gori, pa tudi ne smem 8) , pa še ta prva soseda sem, se ni za zamerit glih... 8) ,
dej reči ti ŠKTD-jevcem, naj tiste štengce drugo leto prestavijo tako, da bomo škljocarji imeli svetle fotke, da bojo zmagovalci na štengcah bolj lepi-svetli.... ker zdej je bolj čista tema... 8) še sreča, da sem ma bolj obilna, da se prepoznam po obrisih :lol:
In še unmu profiču, k je fotkal zraven z aparatom in mu je fleš delal, kot da bi bla polnoči, ne pa poldne,... bi pršparali mal baterije.... :D
#355230
Jaz imam na Mali gori v cilju vsako leto privat fotografa prijatelja Feliksa iz Kopra. To mi zadnje čase pride kar prav, saj razni Andreji in Staneti že obupujejo nad mano. Je pa vseeno bil tudi on malce v zadregi, če sploh tekmujem, ker me ni in ni in ni bilo v cilj :mrgreen:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA