Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 zz topka
#355281
Od nekaj čez deveto do pol treh popoldne sem opravljala na Durniku delo.
Težko delo? Ne, čist lahko in hvaležno.
Dobro plačano delo? Ja!!!!
Za plačilo sem prejela skoraj 300 nasmehov.
Nasmehi na najtežjem delu GM4O?
Ja, in to čisto iskreni, prešerni in čisto iz srca,
Hvala vsem in seveda vsem čestitke!
Zmagali smo! :laola
Pa poglejte si vse te nasmehe:
https://goo.gl/photos/afCqmSrSke9afAmL6

p.s Proti koncu baterije sem malo šparala s škljocanjem, ker sem na vsak način hotela dobiti v aparat Majčko! Zato mi prosim, oprostite, tistih nekaj, ki vas ni gor. Aja in pa še, en par jih je blo tolk motnih ( od mojga miganja ), da sem jih zbrisala. :--(
 d2i23
#355284
zz topka napisal/-a:Od nekaj čez deveto do pol treh popoldne sem opravljala na Durniku delo.
Težko delo? Ne, čist lahko in hvaležno.
Dobro plačano delo? Ja!!!!
Za plačilo sem prejela skoraj 300 nasmehov.
Nasmehi na najtežjem delu GM4O?
Ja, in to čisto iskreni, prešerni in čisto iz srca,
Hvala vsem in seveda vsem čestitke!
Zmagali smo! :laola
Pa poglejte si vse te nasmehe:
https://goo.gl/photos/afCqmSrSke9afAmL6

p.s Proti koncu baterije sem malo šparala s škljocanjem, ker sem na vsak način hotela dobiti v aparat Majčko! Zato mi prosim, oprostite, tistih nekaj, ki vas ni gor. Aja in pa še, en par jih je blo tolk motnih ( od mojga miganja ), da sem jih zbrisala. :--(


Hvala za spodbudo in za slikco. :clap:
Uporabniški avatar
 zz topka
#355285
Ma, sej vem, da nisem tekla, da bi lahk poročilo napisala, ma, jast , ...ma, jast ...ma, bem, mislite si, da sem... :shock:
MOJE POROČILO: http://tindi-zztopka.blogspot.si/?zx=70045e09bd1b1756

Aja, in še to!!! To pa čist resno mislim!!! :o Vsaj sto botov sem slišala od tam spodaj, to je 20 m dolžine oz. 19,9m višine... :lol: , ko ste me zagledali.... ste rekli: O, ZZ Topka....
To pomeni, da me poznate ! Ma ne iz FB. Iz TF! Torej to pomeni, da ste na TF !!! Zato, prosim, lepo prosim.... napište par stavkov o svojih vtisih! :idea: :D
Tonek! Ti si prvi v vrsti! :wink:
 Urbban
#355292
ZZTopka, res hvala za vzpodbudo! Tam kjer je vzpon na celem Pušeljcu najintenzivnejši, si nas gnala naprej.... kapo dol za srčnost! :D

Lahko nekdo ki je Pušeljca odtekel lani in letos, napiše, zakaj so bili lani v povprečju precej slabši časi?

Drugače pa kapo dol organizatorjem... od ljudi na okrepčevalnicah, gorskih reševalcev, maserkam, staffu v prireditvenem prostoru.. prav vsem en velik hvala!
Uporabniški avatar
 fenderjag
#355293
Urbban napisal/-a:Lahko nekdo ki je Pušeljca odtekel lani in letos, napiše, zakaj so bili lani v povprečju precej slabši časi?

Jaz sicer nisem odtekel ne enega ne drugega (mi ni blo "usojeno" -> glej mojo temo kjer sem podarjal štartnino že 2. leto zapored :mrgreen: ), AMPAK... če me spomin ne vara, je lani v intervjuju Toni rekel da ni mogel ogroziti Ivijevega rekorda, ker da jih je žgalo "na mile matere" in da je bilo zato precej težje odlaufat.
Tako da zna bit to razlika med lani in letos ...

Potrdil ali ovrgel to izjavo bo pa kdo, ki je res bil na obeh :)
 tanjab
#355294
Moj prvi gorski maraton :D
Tri leta zapored sem se pripravljala na GM4O. Vsako leto sem se prijavila in odjavila in naslednje leto spet prijavila… Prisoten je bil nek strah, spoštovanje do tega maratona oz. do hribov. Fizično sem vedela, da sem pripravljena ampak glava še ni bila pripravljena na te vzpone (+- 5600 višincev) čeprav veliko hodim po hribih in mi niso tuji.
Zjutraj, nekaj pred sedmo uro me vlak pripelje v Podbrdo. Stopim iz vlaka malo zmedeno, ker sem prvič v teh krajih in povprašam uslužbenca, kje je tekaška prireditev in me usmeri proti prizorišču. Vse je bilo tako majhno in mirno. Mogoče ta občutek, ker dolino obdajajo hribi. Se prijavim in do zadnjega čakam, da stvari oddam v garderobo, ker je bilo vsaj zjutraj kar hladno. Srečam prijatelje s katerimi še malo poklepetamo in že start teka. V enem trenutku je bila popolna tišina samo zvok tekaškega koraka, ki je ustvarjal melodijo. In jaz sem bila del tega :D Nisem točno vedela kaj me čaka razen tega, kar so mi kolegice/i tekači povedali, da iz Hudajužne na Porezen je najtežji vzpon. Začela sem v takem tempu, da sem v kratkem času prišla do tega, da je bilo dihanje, gibanje, utrip srca usklajeno, bilo je vse na svojem mestu in točno tako kot mora biti. Bila sem del tistega trenutka. In ta občutek me je spremljal do cilja. :D Spust iz sedla Čez Suho je bil zahteven in tudi meni najtežji del poti. Ni bilo konca spusta. :wink: Tako, da sem misli preusmirila na okolico(v tla pod mano, da se ne kam skotalim :D) in začela se mi je vrtet pesem po glavi »to je danes čista jeba« in se začela smejat . :rol: In prišla do Hudajužne z nasmehom do ušes. :-D Hip hop nekaj pod zob in palce poiskat in začelo se je grizenje kolen :D . In tukaj hvala ti ZZ Topka za vso pozitivno energijo, ki sem dobila s tvojim spodbujanjem in zagon, ki sem dobila, da sem šla ne ravno z lahkoto ampak malo lažje čez Durnik. Tako, da na Porezen je letelo :juhuhu: Ampak res. Imela sem energije za izvoz :juhuhu: Tako, da iz Porezena je letelo naprej v dolino. V cilju pa sreča in zadovoljstvo, da sem lahko doživela tako lepe trenutke na poti in da sem bila del tega dogodka. Vzpodbudna beseda, lep nasmeh, prijazen pozdrav, prijetni, nasmejani ljudje, čudoviti kraji to sem doživljala na poti.
Zahvale organizatorjem, da so poskrbeli za tako dobro organizacijo in prostovoljcem za pozitivno energijo in dobro voljo in za čas, ki so nam na progi posvetili. :laola :clap:
Bil je prvi a ne zadnji gorski maraton. Se vidimo spet :-D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA