Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#357491
zz topka napisal/-a:Obliž na rano pa je vsekakor to, da je s totega drugega konca naše lepe male prišel ...da sem vidla super legendo ZdravkotaC in njegovo Valentino, s katero sem bila dans in par dni pred tekmo kar nekaj botov zamenjana.... :clap: :clap: :clap:


Ja, vsi udeleženci vedo, da je legenda ZZtopka :laola
Res pa je, da smo izpeljali bližnje srečanje dveh Čuf'rc in to z "er" in "ar" končnico.
Ker je Valentina Čufer vsem dobro znana naj povem,
da je Valentina Čufar opravila svoj prvi trail ... čestitke

in seveda hvala ZZtopki za ekološka darila - kakije in kalčke
fotke bodo ...
#357505
Pozdravljeni,
najprej sem dolžan se še enkrat opravičiti Marku Tratniku. Kakršnakoli napaka na progi je na koncu lahko le krivda organizatorja. Oprosti. Tudi Anže je na Škabrijelu odtekel dodatni krog. Seveda se opravičujem tudi njemu.

Čestitke vsem zmagovalcem, vsem udeležencem, ki ste se spopadli s progama. Upam da ste se imali lepo in se še srečamo na teh poteh spomina.

Zahvaljujem se vsem, ki ste prišli, teči ali si ogledat prireditev. ZZtopka hvala za redarsko službo, ekipi GM4O brez katere prireditev ne bi bila prava. Hvala vsem tekaškim prijateljem, hvala Renato, Tommaso, Michele, Raffa.
Upam, da smo pri pričeli s čudovito zgodbo.

Vili, ta je bila zate.
#357509
ajp napisal/-a:Prvi trail v življenju,ko sem izgubil 3kg telesne teže,je pa res,da sem dan prej cel dan podiral drevesa,ampak pustimo moje demone,to je bil eden lepših trailov v moji karieri

:laola
To je pravo! :clap: :clap: :clap:
#357519
Atraktivna in dinamična proga z nepričakovanim plazenjem v krtovi deželi. Zdi se da ni konca,
nazadnje izhod in olajšanje, spet je dan. Atraktivno raftanje po Soči je velika zabava,
okrepčevalnica s toplim čajem na Sabotinu pravi blagoslov. Kamnit teren, skalne čeri, moj procesor
dela na 100%. Še drugo prečenje Soče po dolgem mostu, začutim praznino pod seboj,
in v cilj, uspelo mi je! :D
#357526
Hvala Bojan za zadovoljstvo s prireditvijo. Rad bi pa odgovoril na tvoje nestrinjanje glede podelitve.
Veš prireditev - tekmovanje je narejeno za tiste, ki dobijo medalje in pokale kakor tudi za tiste, ki tega niso deležni. Nekje neuradno se je tekma končala po 6 urah in pol. Nepošteno je opravljati podelitve pred prihodom zadnjih tekmovalcev v cilj.
Tudi slednji garajo na progi kakor zmagovalci in puščajo del sebe na progi
Točno vem, da če bi bila podelitev že prej, bi pač pobrali kaj pripada in večina odšla domov. A ni lepo da tudi tisti od zadaj vsaj vidi, kdo je zmagovalec .
V startno ciljnem prostoru je bilo veliko tekmovalcev s katerimi se da kakšno reči, kaj popiti, pojesti, v končni fazi pa oditi na progo in navijati za tiste, ki so še tam. Zagotavljam da tako čas hitreje mine. Preizkušeno na lastni koži. Vedno sem tam do prihoda zadnjega člana skupine, ki je tokrat prišel v času okoli 6 ur in zanj sem bil v srcu bolj vesel kot zase, pa čeprav sem dobil medaljo tudi sam.
To je samo moje mišljenje, tako delujem in tako čutim v srcu !

Renato :laola
#357534
Tudi sam bi se pridružil mnenju, ki ga zagovarja Renato. Tečem šele pet let in sem še vedno začetnik, uradnih trailov pa tudi nisem pretekel veliko. Na tek treh vrhov sem se prijavil na 28 km, ker sem spomladi pretekel 25 km na UTVV in sem predvsem zaradi treningov pričakoval, da mi bo uspelo priti do cilja v postavljenem času 6 in pol ure. Že nekajkrat se mi je na cestnih tekih primerilo, da je bila podelitev medalj opravljena, preden sem sam uspel priti do cilja. Čeprav sem sam vsakega prihoda v cilj vesel kot zmage (do sedaj sem končal še vse tekme katerih sem se udeležil), pa vendar ostane grenak priokus, ko med zadnjimi pritečeš v cilj.
Na teku treh vrhov, ki je bil z nekaj porodnimi težavami, odlično organiziran, sem pričakovano, večji del tekel v ozadju. Verjetno tistim v ospredju tekme, na okrepčevalnicah ni zmanjkalo vode, kot se je zgodilo meni na dveh. Tisti v ospredju verjetno na koncu niso ostali brez mesa, kot se je zgodilo meni. Ampak kot tistim v ospredju so tudi zame navijali vsi gledalci, ki sem jih srečal ob progi. Prav tako so mi navijali vsi redarji ob progi. In prav redarji in tisti prostovoljci na okrepčevalnicah in v ciljnem prostoru, ki morajo prav tako do zadnjega biti ob progi in skrbeti za vse, ki so plačali startnino, pa ni važno ali so prvi ali zadnji, so me na progi dodatno motivirali. V cilju pa so me po šestih urah, pričakali vsi člani tekaške skupine v kateri tečem in lahko rečem, da sem bil ob prihodu v cilj bolj srečen kot zmagovalec. In naslednje leto se bomo zopet videli. In kljub slabi volji tistih, ki morate čakati na podelitev medalj, vam bom tudi sam naslednje leto ploskal. Tek je namenjen vsem, ki se ga udeležijo, ne samo zmagovalcem.
Še enkrat vse čestitke organizatorjem, ki so se res potrudili.

Stanko

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA