Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#357758
Mojca, čestitke za super dosežek. Vse pohvale tudi nekomu, ki se je lepo potrudil z objavljenimi rezultati. Razen tisti štirje klonirančki na koncu spiska mi ne grejo v glavo.
Uporabniški avatar
 GregaS
#357769
Opa, toliko poročil s kake prireditve pa že dolgo ne. Sploh v relativnem razmerju glede na število udeležencev.
Pohvala piscem!

Rad si shranim rezultate in ker nisem našel druge uporabne forme sem jih zbral v PDF. Ne razumem sicer, zakaj so fantje vedno objavljeni pred dekleti, ampak če je povsod drugje tako, naj bo še tukaj. Morda še komu prav pride:

(359.74 KiB) Prenešeno 278 krat

Če se ne bo nobeden več opogumil postavljam poročilom piko na i s tem, kar se je ujelo v objektiv mojega telefona:

http://bit.ly/2i5gTJh

Se vidimo drugo leto.
J E Ž E V I ! ! ! :laola
R A Š I C A ! ! ! :laola
 ROJE
#357770
Zbrani so vtisi,ter tudi vaši komentarji,tako,da je čas,da še sam napišem kakšno besedo,morda tudi kakšno več o našem 3. Trailu Rašica na tokrat podaljšani progi z obiskom tudi Grmade in Šmarne gore.
Najprej hvala vam tekačem,da ste se v tako velikem številu odzvali našemu vabilu,ter se pridružili veseli druščini na startu.Letos,glede na pretekli dve leti , nam je še Bog stal ob strani,ter nas poškropil šele proti koncu,da ste sploh vedeli,da ste na Trailu Rašica.
Velik del zaslug gre seveda našim donatorjem.Ker se jim drugače,kot zahvalit ne morem,jih lahko vsaj javno obelodanim,da tudi ostali veste,kdo nam stoji ob strani.
Za celotno okrepčevalnico na Šmarni gori je poskrbela Nuša-šefica Gostilne Ledinek,za pijačo na Rašici se zahvaljujemo oskrbnici doma Petri.Celotno sadje na okrepčevalnicah je donirala kmetija Bobnar z Brnika,za izotonične napitke pa je skrbel naš stalni sodelavec Samo iz Topatleta z napitkom High5.
Da pa ste prejeli tudi zaslužene nagrade pa so poskrbeli sledeči sodelujoči.A1 Črnuče,Amfibija,Avantura,Dnevnik,Bodifit,Florjančkov hram,Gostilna Bizeljčan,Jakopina,Elan,ŠD Tila,Tomas sport,Aerenia-Tihel Irena,Salon Suzy,Saprima,Šport 11-11,Michelle&Moriss,Rašica,Mojca Perko-manualna terapija,zavarovalnica As,Klub Kubu.Upam samo,da nisem koga pozabil,kajti zahvala gre vsem,ki so kakorkoli prispevali za nagrade.
Navsezadnje toda najbolj močno pa se zahvaljujem ženi Mojci,ter krasnim PRIJATELJEM(Tina,Petra,Nuša,Eva,Nina,Majda,Zlatka,Štefi,Sabina,Maja,Natalija,Luka,Domen,Janko, Janez,Mare,Rajko,Oskar,Ervin),ki so poskrbeli za domače pecivo,označitev in pospravljanje proge,delo na okrepčevalnicah,ter vse ostalo,kar ste lahko videli na trailu.
Svoj kamenček v mozaik pa so dodali tudi sodelavci-Dare,Robi,ter dve Urši.Hvala pa tudi poškodovani Mariji Trontelj ter Robiju Tašnerju,da sta podelila zaslužene nagrade.
To smo letošnji udeleženci Traila,vsak v svoji vlogi.
Upam,da vam je bila tekma všeč,saj smo se potrudili po najboljših močeh,zavedamo pa se tudi pomankljivosti,ki jih bomo morali v bodoče odpraviti,če se bomo še šli to zgodbo. :clap: :clap: :clap:
Nazadnje spremenil ROJE, dne 02 Dec 2017, 14:35, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA