Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#359214
Pa sem tudi jaz prvič odklukal krog okrog Puštala. To je pa ena redkih dirk, da bi šel še. Res je lepa trasa :heart in gotovo se še vrnem! :juhuhu:
Ne vem ali je povsod tako ampak tako oznacene poti jaz se nisem videl. To ne mores zgresit pa tudi ce bi se izrecno trudil. :nono:
Ljudje na okrepčevalnicah, navijači ob poti :clap:

Res vse pohvale organizatorjem! :cast:
#359218
Res je to najlepši in najtežji polmaraton, sploh včerajšnji s svojimi adrenalinskimi blatnimi spusti :lol:
Po treh letih spet na tej odlično organizirani tekmi, bolj za zadnji trening pred 100 Milj Istre in druženje s tekaškimi prijatelji :laola , pa vendar se je spet izkazalo, da ne znam tekmovati 'turistično' netekmovalno :oops: , tako da danes čutim posledice :mrgreen: .
Kljub odlično označeni progi, nam je enim parim tekačem uspelo zgrešiti en odcep :oops: :lol: ...na srečo smo po stotih metrih ugotovili, da ni zastavic in takoj obrnili.
Trasa je res lepa, okrepčevalnice založene z vsem, navijači super, vzdušje enkratno kljub malo slabšim pogojem :clap: :laola :clap:
Zmagovalca Aleš in Mojca sta pometla s konkurenco :cast1: :lauf: :cast1: ...neverjetna sta, pa seveda tudi vsi ostali, rezultati so res spoštovanja vredni :clap: :clap: :clap:
Še pridem, mogoče tudi kar tako, za 'trening' in dušo :D .
Čestitke vsem!!!
#359226
Hvala za kompliment, spoštovani dami. Mislim, da si toliko pozornosti res ne zaslužim, saj je bilo na tekmi kar 92 tekmovalcev hitrejših. Naj omenim samo Mojco, ki je z ogromnim naskokom razturala pri dekletih. Vojak Aleš je tudi odličen drsalec. Za 1300 višincev je rabil le uro tričetrt. Kapo dol. Tudi zase sem vedno bolj prepričan, da mi bolj godi kakšna dežna kaplja, kot sončni žarek. Spust z Osolnika je bil zares loterija, najbolj sem se bal, da bi ob morebitnem zdrsu s seboj potegnil še Bogota, ki nas je v strmini opozarjal na blato.
Organizatorju je tekma zares že rutina, saj je tekmo izvrstno izpeljal. Jaz bi mogoče le za pol urce zmanjšal časovni limit, vsaj v cilj postavil dežurnega fotografa, na 5 km označil oddaljenost do cilja in na štartu opozoril tekmovalce s palicami, da na progi niso sami.
Ker je bila na isti dan tudi tradicionalna tekma na Primoža, je bila po mojem mnenju konkurenca vsaj malce okrnjena in mislim, da bi se z več sodelovanja med organizatorji dalo tudi to urediti.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA