Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 spela*
#359583
Pohodi so se že začeli, če je kdo bil, naj kar napiše. Sicer pa upam, da bo tule v naslednjih dneh tudi kakšno poročilo.


Jaz bom začela s poročilom o dvigu startne številke: trojka TF z guštom ima letos startno številko ... 1! (Lahko s klicajem ali brez, tako ali tako je enako. :lol: )

Srečno vsem jutri, pa se vidimo kaj na Orlah. Mi načrtujemo v cilj priti prvi (gledano z drugega konca razpredelnice z rezultati), tako da se nam ne bo mudilo. :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#359617
Super, najbolj sem se razveselil, ko sem ugotovil, da so že poročila gor od trojk 2018 ... sedaj pa spat, ker jutri bo treba vstat :-)
 Nejc1986
#359624
Evo, po 13ih letih s5 na teku trojk (takrat direkt iz maturantskega plesa). Vesel, da sem uspel najti 2super sotekaca in za dobro jutro odteci nekaj,kar se mi je še nekaj let nazaj zdelo nemogoce...

Sicer smo se po poti izgubili ter se nismo doponili kjer pise "dopolni trojko", tako da naslednje leto sledi popravni izpit...

Ura se je ustavila nekje med 1h5min in 1h10min (jbg, pred ciljem sem 30min zaman cakal preostanek ekipe).

Ampak... bili smo v boxu za predviden cas pod 1h5min (kar se je na koncu izkazalo za povsem izvedljivo, upostevajoc naše organizacijske zaplete)... ogromno ljudi iz istega boxa je veselo hodilo v klanec, seveda po sredini poti, slikajoc selfije, zaripli v obraz IN V NAPOTO VSEM!!!!... o zdravi samokriticnosti ne duha ne sluha.

Jbg, saj vem... guzva in masovne prireditve pač niso zame...

Hvala vremenu, da je zdrzal...
 spela*
#359631
zz topka napisal/-a:
spela* napisal/-a: Mi načrtujemo v cilj priti prvi (gledano z drugega konca razpredelnice z rezultati), tako da se nam ne bo mudilo. :D

Načrt uspel v polno! Čestitke! :clap: :clap: :clap:


Jasno, da je, tak je bil plan. :)
 spela*
#359632
No, da ne bom samo napovedovala poročil, potem pa ostala tiho ...

Trojka s startno številko 1 je srečno prispela v cilj. Vmes z eno manjšo intervencijo pri eni drugi trojki - ni bilo nobene posebne panike in vse se je čisto srečno končalo, a včasih pač ne gre dalje
Vreme je zdržalo, na poti na Orle se je maci izpolnila želja, da bi gazila po blatu - tega je bilo kar veliko, skoraj bi lahko rekla, da še preveč. :D

Kar veliko znanih obrazov, tako med tekači kot pohodniki. Bilo je super, kot vedno na teku trojk! :D
Uporabniški avatar
 Hojca
#359639
spela* napisal/-a:.... Vmes z eno manjšo intervencijo pri eni drugi trojki - ni bilo nobene posebne panike in vse se je čisto srečno končalo, a včasih pač ne gre dalje
....


Za kar se ji (vsem trem, še posebej pa Matku in njegovemu "čudežnemu prijemu" :wink: ) najlepše zahvaljujem :D

Ja, res včasih pride tudi tako in danes je. Po spletu različnih okoliščin in faktorjev so me na potki z Urha na Orle, ki sem se je prav posebej veselila, zagrabili kar hudi krči v meča, še za hojo prehudi. Po intervenciji sem sicer hodila normalno, a pri poskusu teka se je ustavilo, tako da sem se odločila, da pač z glavo čez zid ne gre, prijaznima policajema na konjih smo sporočile odločitev o odstopu, moji dragi sotekačici sem prepričala, da odtečeta do cilja (brez uvrstitve seveda :wink: ), sama pa z Orel odpešačila do Dolenjke in se s busom pripeljala proti cilju.

Kakorkoli že, meni je bilo vseeno prav super, prijeten dogodek, ki ga je tale pripetljaj samo še malo dodatno začinil :P Ampak o popravnem izpitu pa vseeno (še :wink: ) ne razmišljam :lol:
Uporabniški avatar
 miciM
#359643
No, jaz se pohodnik, po sili razmer sem pred petimi leti prvič šla na pohod in tako je do sedaj ostalo, mi nič ne manjka :lol: . Z Jano pridno korakava malo manj kot šest ur, jaz pa sem marala letos potem še v službo popoldan :( .
Čestitke vsem tekačem in seveda nam pohodnikom, tudi, kar nekaj
Tf- jevcev sva na poti srečali eni so tekli, drugi hodili, tretji malicali :lol: .

Lepo nedeljo vsem :laola
:wink:
 lecko
#359645
Bravo micim, 6 ur za 35 km je pa odličen pohodni rezultat.

Sam nisem napravil cel krog, le slabo polovico pohoda vendar pa zato poln tempo z nordijskimi palicami. Malce pod 8kmh je šlo. Po asfaltu z gumicami, po makedamu pa brez da se lahk odrineš in se jih malce bolj sliši. Ene 3 so nergali, ostale stotine pa so bili tolerantni :)
Uporabniški avatar
 zz topka
#359647
Sem hotla prit ponovit moj pohod izpred petih let....ma, na vseh vremenskih napovedih so bile same strele in dež... pa sem rekla: NE! :evil:
Sem pa šla hitro izbrskat sled in mal poguglat po spominu, pet uric sva rabla za krog, ki ni dolg 35km.
Je pa bil že tisti dan dež, pa bom krog en bot nardila v normalnem vremenu...kdaj bo, pa :roll:
SLED: https://connect.garmin.com/modern/activity/311077028
Uporabniški avatar
 miciM
#359649
:D ja saj moj najhitrejsi krog na teh slabih 33km je tudi 2:48:.. , ampak takrat sem gledala samo pesek pod nogami in poslušala sotekače :lol: :lol: :lol: . V sobota pa sva veselo uzivali in klepetali, srecevali prijatelje, znance, bilo je lepo :D .

:wink:
#359651
Tudi mi smo prišli v cilj dolgih trojk. Sotrojkaša sta mi prijazno dovolila, da tečem v svojem (počasnjejšem) tempu. Hvala obema.
Uporabniški avatar
 zz topka
#359652
miciM napisal/-a::D ja saj moj najhitrejsi krog na teh slabih 33km je tudi 2:48:.. , ampak takrat sem gledala samo pesek pod nogami in poslušala sotekače :lol: :lol: :lol: . V sobota pa sva veselo uzivali in klepetali, srecevali prijatelje, znance, bilo je lepo :D .

:wink:

Slika

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA