Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#359661
Razturaš! Za tiste dva deci vode pa se bo ja našel kozarec :D :D :D Malo heca. Piva? Radler?
Bom pa jaz dodal v poročilo kakšno misel.
V zadnjih dneh od Sabotinskega teka me je sem ter tja zaposlovala misel, kako to, da je stevilo tekacev na PGT sorazmerno nizko. Predvsem zakaj pada. Na Sabotin jih je bilo po le 95. Glede na to, da je bila ze dvakrat udelezba okrog 120 tekacev, me je kar malo presentila nizja udelezba. Mogoce napacen termin? Je bil februar boljsi? Neaktivnost pri reklamiranju?Vec tekem v aprilu?
S strganimi vezmi in nemiganjem, mi je padla vsakrsna sportna morala, tudi organizacijska...moja krivda.
Je prihodnost v trail tekih?

Naslednji tek na Javornik , kjer sem videl parkiranih ogromno avtomobilov, sem si mislil, le kje so vsi bili, ko je bil Sabotin? Pa je bilo le 53 tekacev, razlog za stevilcnost avtomobilov pa je bila nedeljska masa.

Na Caven vertikal, ravno tako dokaj skromna udelezba. Pa je cudovita proga, okolje cudovito...

Nekaj bo treba spremenit, dodat, vsaj po moje, no....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA