Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#360036
Končno je ta tekma ponovno dobila zalet, saj je organizator s premikom termina zadel 'žebljico na glavico'. Množičnost, in kar je najpomembnejše, veliko izvrstnih tekačev, ki so dosegli super rezultate. Tim, Luka, Simon, Majk..., jih korenine, skale, šoder... ne ustavijo. Timotejev rezultat bo za v zgodovino, vendar jaz dobro poznam tega fanta. Drugo leto bo podrl Eritrejčev rekord (ki je bil dosežen v sumljivih razmerah). Tudi Luka je bil samo sekundo za dolgoletnim Zarnikovim rekordom, za katerega je potrebno poudarit, da je bil dosežen v zimskem terminu in ima zato tudi večjo težo.
Je edina tekma, ki ne potrebuje zapore cest, okrepčevalnic, oznak, Ljubljančani pa lahko pritečejo na štart. :D . Miha ima na vrhu tudi dobro uigrano ekipo, tako da mišk in čaja ne more zmanjkati.
Žalosti pa me, da imam na tej tekmi vsako leto prisotnih manj vrstnikov in sem bil najstarejši tekmovalec. Za starejše tekmovalce je nestimulatino dejstvo, da ko dosežejo 50 let, s(m)o obsojeni teč 30 let v isti kategoriji :mrgreen: , seveda, če jim še služi zdravje.
Sam sem s svojim rezultatom zadovoljen, saj so bili tudi vremenski pogoji ugodni. Če ne bo kakšnih sprememb pravil, imam namen teči (hoditi) vsaj do 25-tih minut. Ciljni štarter pa naj si preskrbi kakšen stolček, sendvič in marelo, da me bo lažje počakal. :lol:
Čez tri dni pa Baška grapa.
Jožko, si pripravljen? :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA