Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#360150
Ko sem nekje prvič navijala (tudi) zate, si prišla mimo mene v beli oblekci. Naslednjič ob navijanju na GM4O pričakujem in čakam na belo oblekco, prideš mimo v modri oblekci. :D V soboto te čakam, nekako tudi slepo prav izračunam, kdaj se boš prikazala, ker sem kričala v dol: "Dejmo, Tajataja!!!....", ko te še sploh videla nisem in čakam na ...modro oblekco. Pa prideš mimo mene v roza oblekci. :D
Pravijo, da obleka naredi človeka. Pri tebi to še posebej velja, le da ti jast dodam še eno barvo: zlatega človeka!
Slika
#360152
Občudujem te, Katja! (tudi zaradi oblekc) Tudi moje izkušnje (iz veliko krajših tekov) potrjujejo, če te ne zlomi kondicija, poškodba, slabo vreme, je tu prebava. Že med branjem ( zato sežem po kruhu z zaseko. Vse skupaj pa zalijem s hladno juho. ) besedila, sem slutil vzrok tvojih težav. ....vendar tebe ne zlomi nobena stvar.
Moj poklon in srečno na UTMB.
#360159
Četitke vsem, ki ste pisali vsak svojo zgodbo in potem še za nas :clap: :clap:
Poklon in čestitke tudi novim članom GM4O ekstremno :laola

Letos na najkrajši progi z možem prečkala ciljno črto in neizmerno hvaležna, da nama je bilo dano, da sva to zmogla. Besede napovedovalke ...je bodril in jo spremljal vseh 12 km na progi, tako kot v življenju, da sta z roko v roki skupaj prišla v cilj ... so zadele na polno, le da je bila vloga zamenjana.
GM4O ekstremno, UPT, GM40 in GT - moj mozaik, v katerem je bistvo skrito v najkrajšem.
Lepo je bilo srečati znane obraze, izmenjati nekaj besed, vsaj za kratek čas občutiti čar zmučenega telesa lahkotne duše...
Katja...bravo :clap: :clap: :clap: ,...pogrešam...držim pesti...
Lp, Helena
#360254
Uf Topka, tale tvoj skrivni vir malo pretirava. :-D

Si klicala hudiča in zdaj ga imaš - ultra dolgo branje, za silo kar na FB-ju:
https://bit.ly/2m1Wp62

Pa še kratka zgodbica v poduk - lani aprila me je prijateljica prepričevala, naj grem na FB. Sem rekel kaj čem s tem. Je rekla ne rabiš bit gor aktiven, samo spremljaš recimo tekaške prireditve in bereš kaj počnejo stezičarski tovariši.
Stežka sem upošteval njen nasvet. Danes pa vem, da mi je kar fino spremenil življenje. Ohranjanje stika z novimi znanci, do katerih sem prišel prav zaradi FB-ja, je neprecenljivo.
Topka, saj veš kaj ti bom svetoval... zato upam, da ob letu osorej opazim zapis podoben temu, v katerem boš ti v FB članstvo prepričevala koga še neprepričanega...
Nazadnje spremenil GregaS, dne 06 Jul 2018, 21:35, skupaj popravljeno 1 krat.
#360255
GregaS napisal/-a:Uf Topka, tale tvoj skrivni vir malo pretirava. :-D

Si klicala hudiča in zdaj ga imaš - ultra dolgo branje, za silo kar na FB-ju:
https://bit.ly/2m1Wp62

Pa še kratka zgodbica v poduk - lani aprila me je prijateljica prepričevala, naj grem na FB. Sem rekel kaj čem s tem. Je rekla ne rabiš bit gor aktiven, samo spremljaš recimo tekaške prireditve in bereš kaj počnejo stezičarski tovariši.
Stežka sem upošteval njen nasvet. Danes pa vem, da mi je spremenil življenje. Ohranjanje stika z novimi znanci, do katerih sem prišel prav zaradi FB-ja, je neprecenljivo.
Topka, saj veš kaj ti bom svetoval... zato upam, da ob letu osorej opazim zapis podoben temu, v katerem ti enako prepričuješ nekoga drugega.


ZZ Topko prepričujemo že par let, pa je trmasta...kam bi pa prišla, če ne bi bla, pravi.....moje izkušnje so enake, kot tvoje, Gregor. Letos konec avgusta bo 3 leta, odkar sem podlegla. Damjan pravi, da prej me ni blo za spravit na FB, zdaj me pa ne mores spraskat z njega. :lol: :lol: :lol:
#360262
zz topka napisal/-a:Hehe, pri meni, kar se tiče FB, ne velja uno: Nikoli ne reči nikoli.
Pri meni velja za FB : Vedno reči nikoli! :lol:

+1
Čeprav jaz sem dejansko bil na FB. Ampak že 10 let ne več. ;)
Še ena zanimiva ob FB propagandi. Mogoče čez eno leto ne bo gor ne tebe Majcka ne Grega. :P

Drugače pa čudoviti zapisi prekrasnih dogodkov. Čestitke in hvala vsem!
#360263
bossteb napisal/-a:Še ena zanimiva ob FB propagandi. Mogoče čez eno leto ne bo gor ne tebe Majcka ne Grega. :P


Boštjan.....kaj se čem za čez eno leto sekirat??? Zdej mi paše bit na FB, prej mi ni pasalo bit na FB, čez eno leto bom pa kajvemkaj mela rada. Mogoče mi celo kokos zapaše. :-- :--

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA